Dovolenka bola super, počnúc cestou a celkovou organizáciou až po ubytovanie a služby hotela. Odporúčam skôr pre ľudí, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku a oddych, v okolí je pár obchodíkov, barov, taverien, celkovo príjemné prostredie na oddych.
PlážNa pláž sa od Villa Mare dostanete príjemnou cca 10 minútovou prechádzkou, prejsť sa dá okolo hotelov buď peknou cestičkou lemovanou okrasnými stromčekmi palmového typu, alebo okolo ďalšieho hotela kde sa otvorí krásny výhľad na more. More krásne, čistučké, výborné na plávanie, príjemné na oddych na nafukovačke, bez veľkých vĺn. Pláž nie je preľudnená, voľné lehátka sme vždy našli, za poplatok 8€ na deň.
StravaStrava bola chutná, počas našej dovolenky sa ani raz nestalo, že by boli misy prázdne, na výber dostatočné množstvo jedál, príloh, šalátov, zeleniny, ovocia, nápojov. Veľmi sa mi páčili večere,najviac som si užila taliansky večer, ale jedlá boli veľmi chutné počas všetkých večerov.
UbytováníVilla Mare sa nachádza asi 2 minútky od hotela, má vlastný bazén aj bar, dokonalé prostredie pre pokojnú dovolenku, ak neobľubujete preľudnené hotely. Jedlo sa síce podávalo iba priamo v hoteli, ale taktiež sa dali vychytať časy kedy bolo v reštaurácii málo ľudí. Izba bola jednoducho ale účelne zariadená, uprataná, posteľná bielizeň aj uteráky vymenené, čisté, uteráky menené každý deň, taktiež izba uprataná každý deň. Obrovským plusom je klimatizácia, bez nej by sme v izbe nevydržali ani v noci.
SlužbySlužby hotela hodnotím kladne, boli čo bola vo Vila Mare bola veľmi milá a vždy ochotná, usmievavá. V hoteli počas jedál boli páni čašníci taktiež veľmi milí a slušní, čo veľmi prispelo k celkovému dobrému dojmu. Barmani vo vonkajšom bare taktiež veľmi milí a ochotní, veľká spokojnosť. Pri hoteli je obchodík so suvenírmi,drobnosťami, maškrtami a vodou, na suveníry majú hoteloví hostia dokonca 20% zľavu, čo sa pri nákupe magnetiek naozaj oplatilo :) Rovnako pri Villa Mare je malý obchodík, predavačky veľmi milé. Kupovali sme si najčastejšie vodu, síce na izbe bola voda pitná aj z kohútika, avšak je cítiť trošku iné zloženie,každopádne je nezávadná,aj keď sme ju pili nič nám z nej nebolo. Celkovo hodnotíme služby veľmi dobre a radi sa sem budúcnosti vrátime.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate