Casa Orama Boutique Hodnocení: 4/5 Řecko, Kréta, Chersonissos
Štěpán B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Ubytování velmi špatná kvalita, námi rezervovaný pokoj k dispozici až po cca 2 dnech - mezitím dvě stěhování, špinavé sprchové kouty a baterie, rozbité věci na pokojích, nefunkční wc, zničená klika od dveří, sprcha, rozbité dveře na balkon.
Jídlo nebylo doplňováno, což zapříčinilo tlačenice na začátku, aby se na lidi dostalo např. maso nebo dezerty. Kvalita jídla kromě salátu dost průměrná. Např. jeden den nebylo v 8:30 již skoro nic na snídani, prázdné tácy atd.. Tři dny nebylo k dispozici k jídlo pivo, nikoho z personálu to netrápilo, nakonec nebylo ani nealko, často chyběli hrnky, talíře..
Nedodržovaní času jídel, provozu na baru.. Kvalita barmanů na střídačku, dámy drinky uměly, pánské osazenstvo baru neumělo kromě nalití piva, nealka a vína skoro nic - slyšel jsem i věty typu "No bar" apod. Plus umístění hotelu kus od pláže a trochu stranou největšího hluku.
Ubytování velmi špatná kvalita, námi rezervovaný pokoj k dispozici až po cca 2 dnech - mezitím dvě stěhování, špinavé sprchové kouty a baterie, rozbité věci na pokojích, nefunkční wc, zničená klika od dveří, sprcha, rozbité dveře na balkon.
Jídlo nebylo doplňováno, což zapříčinilo tlačenice na začátku, aby se na lidi dostalo např. maso nebo dezerty. Kvalita jídla kromě salátu dost průměrná. Např. jeden den nebylo v 8:30 již skoro nic na snídani, prázdné tácy atd.. Tři dny nebylo k dispozici k jídlo pivo, nikoho z personálu to netrápilo, nakonec nebylo ani nealko, často chyběli hrnky, talíře..
Nedodržovaní času jídel, provozu na baru.. Kvalita barmanů na střídačku, dámy drinky uměly, pánské osazenstvo baru neumělo kromě nalití piva, nealka a vína skoro nic - slyšel jsem i věty typu "No bar" apod. Plus umístění hotelu kus od pláže a trochu stranou největšího hluku.
Břetislav Barnet
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Hotel nemá ani náhodou 4*. Když budu velkorysý tak max 2*
Hotel nemá ani náhodou 4*. Když budu velkorysý tak max 2*
Pláž bez problémů.
StravaStrava mizerná vždy něco chybělo. Servis prováděli klonovaní Pat a Mat.
UbytováníVybavení hotelu zastaralé např. rezavá zástěna sprchového koutu, měl jsem zaplacen superior pokoj ale dostal jsem normální dvoulůžkový pokoj.
SlužbyCelkový ůklid na slušné úrovni.

























