Montemar Hodnocení: 3/5 Řecko, Rhodos, Lardos
Erzsébet Kozma
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově lze říci, že na základě našich vlastních programů to bylo téměř dokonalé. Co mi chybělo, byl instalovaný cizí průvodce, i když v informačním materiálu bylo uvedeno, že není ve všech místech. To se ani nedá očekávat. Nicméně v vydaném informačním materiálu nebyl uveden čas, kdy by bylo možné osobně mluvit. (Pro nás to nebyl problém, protože jsme si program organizovali sami s pronajatým autem. Možná by pár kolem 65-70 let byl odsouzen k hotelovému vězení, protože by s nikým nemohl komunikovat maďarsky, jen telefonicky za nemalé peníze.
Celkově lze říci, že na základě našich vlastních programů to bylo téměř dokonalé. Co mi chybělo, byl instalovaný cizí průvodce, i když v informačním materiálu bylo uvedeno, že není ve všech místech. To se ani nedá očekávat. Nicméně v vydaném informačním materiálu nebyl uveden čas, kdy by bylo možné osobně mluvit. (Pro nás to nebyl problém, protože jsme si program organizovali sami s pronajatým autem. Možná by pár kolem 65-70 let byl odsouzen k hotelovému vězení, protože by s nikým nemohl komunikovat maďarsky, jen telefonicky za nemalé peníze.
dokonalé, po malé procházce dokonalé lehátka, slunečníky, krásné prostředí, není příliš mnoho opalujících se
StravaBylo to dokonalé, barevné, chutné, dostatečné množství a pohodlné.
UbytováníUbytování bylo perfektní, jednoduché. S denním úklidem, výměnou ručníků a milými uklízečkami.
SlužbyÚplná spokojenost.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jolana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou v hotelu Montemar na Rodosu jsme si celou krásně užili. Ubytování, strava, pláž, moře a počasí bez jakýchkoliv připomínek, naprostá spokojenost.
Nemilé překvapení nás zastihlo ještě v Praze na letišti, když partner nebyl uveden na seznamu cestujících při výdeji palubních lístků. Tento nedostatek byl velmi rychle napraven a pak už dovolená probíhala dle našich představ. Dva dny před odletem domů jsme se začali shánět po informaci, v kolik hodin je odjezd na letiště v den návratu. Delegátku Lucii z CK jsme viděli za celou dovolenou 5 minut při příletu, kdy jsme obdrželi letáček s termíny schůzek v různých hotelích. Náš hotel plánovanou schůzku neměl, delegátka řekla, že cokoli budeme potřebovat, máme volat na tel. číslo uvedené v letáčku. S tím jsme se spokojili, celou dovolenou jsme delegátku nepotřebovali. V knize CK ani nikde jinde jsme nenalezli čas odjezdu na letiště a tak začal horor se zjišťováním odjezdu: na recepci-nic, telefonát na číslo z letáčku-nic, napsaná SMS na uvedené číslo v knize CK-nic, volání do Prahy do CK-musíte se obrátit na Invii, která vám zájezd zprostředkovala, Invia-ta se opravdu snažila pomoci, nakonec CK poskytla hot linku-ta pomohla až ve chvíli, kdy jsme ji poskytli číslo smlouvy (tu nám telefonicky poskytla Invia,neb jsme byli na výletě a smlouvu jsme u sebe neměli)..... zkrátka to dalo celkem 2 hodiny telefonování a nejistoty. Takhle si službu CK opravdu nepředstavujeme! Naopak poděkování patří vstřícným zaměstnancům Invie.
Dovolenou v hotelu Montemar na Rodosu jsme si celou krásně užili. Ubytování, strava, pláž, moře a počasí bez jakýchkoliv připomínek, naprostá spokojenost.
Nemilé překvapení nás zastihlo ještě v Praze na letišti, když partner nebyl uveden na seznamu cestujících při výdeji palubních lístků. Tento nedostatek byl velmi rychle napraven a pak už dovolená probíhala dle našich představ. Dva dny před odletem domů jsme se začali shánět po informaci, v kolik hodin je odjezd na letiště v den návratu. Delegátku Lucii z CK jsme viděli za celou dovolenou 5 minut při příletu, kdy jsme obdrželi letáček s termíny schůzek v různých hotelích. Náš hotel plánovanou schůzku neměl, delegátka řekla, že cokoli budeme potřebovat, máme volat na tel. číslo uvedené v letáčku. S tím jsme se spokojili, celou dovolenou jsme delegátku nepotřebovali. V knize CK ani nikde jinde jsme nenalezli čas odjezdu na letiště a tak začal horor se zjišťováním odjezdu: na recepci-nic, telefonát na číslo z letáčku-nic, napsaná SMS na uvedené číslo v knize CK-nic, volání do Prahy do CK-musíte se obrátit na Invii, která vám zájezd zprostředkovala, Invia-ta se opravdu snažila pomoci, nakonec CK poskytla hot linku-ta pomohla až ve chvíli, kdy jsme ji poskytli číslo smlouvy (tu nám telefonicky poskytla Invia,neb jsme byli na výletě a smlouvu jsme u sebe neměli)..... zkrátka to dalo celkem 2 hodiny telefonování a nejistoty. Takhle si službu CK opravdu nepředstavujeme! Naopak poděkování patří vstřícným zaměstnancům Invie.
Pláž čistá, písečná, denně uklizená. Moře čisté, vstup po kamínkách, dá se bez bot do vody. Hloubka již po 5-6m.Počet lehátek hotelu dostatečný (nevím, jak v plné sezóně)-bar na pláži - pivo a nealko a káva.
StravaStrava all inklusive v hotelu Costa Lindia**** byla vynikající, rozmanitá, bohatá - telecí, krůtí, vepřové, ryby, mořské plody. Pití velký výběr - pivo, víno bílé a červené, asi 12 druhů nealko nápojů, jen ranní káva nám nechutnala. Dobrou kávu jsme si dávali na baru, kde od 10 hod. bylo k dispozici veškeré pití alko i nealko, zmrzlina, odpolední sváča. Míchané drinky dle přání. Obědy v restauraci na pláži super.
UbytováníHotel Montemar**-pěkný pokoj, balkon, lednička, televize-naprosto bez negativních připomínek, úklid denně, ručníky ob den, v případě potřeby i denně. Jen není příliš vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí-schody.
SlužbyPersonál velmi ochotný, z větší části usměvavý a milý.














