Řecko: Našli jsme pro vás 4 473 hotelů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Vaya Hodnocení: 3/5 Řecko, Lefkada, Perigiali

Vaya recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Hana Burešová

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž je formou zahrady a tady to bylo super. Mohl se volit stín nebo opalovačka. lehátka byla k dispozici i
v noci. Takže noční i brzké ranní koupání bez problémů. Přístup do vody je hned po čtyřech schůdcích ze zahrady.

Strava

Byla bez fantazie, porce, jak kdy, někdy dostačující a někdy úplně malinké. Ale zase chutné. Dost mě vadila obsluha malého syna pana hoteliéra.

Ubytování

Tady je trochu problém s koupelnou spolu s WC - nevětratelnost.

Služby

Služby - kromě podání večeře a nachystání ranního bufetu, tam jiné nebyly.

Viamare Family Hodnocení: 3/5 Řecko, Korfu, Sidari

Viamare Family recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 29 lidí)

Karel K.

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Klidné prostředí - snad také proto, že pobyt byl poslední v sezoně a hotel poměrně málo obsazen

Klidné prostředí - snad také proto, že pobyt byl poslední v sezoně a hotel poměrně málo obsazen

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla klidnou chůzí dostupná do 15 minut. Vzhledem ke konci sezony byla minimálně obsazená. Čistota byla docela dobrá, i když by si občas úklid zasloužila.

Strava

Strava v hotelu byla chutná, ale nepříliš pestrá. Vyhovovalo by mi více místních specialit; také by bylo vhodné nějakým způsobem informovat strávníky co je jim nabízeno. Nedostatečná byla nabídka ovoce.

Ubytování

Vyhovující, ale koupelnu by bylo vhodné doplnit poličkami a věšáky, není kde položit nezbytné hygienické potřeby

Služby

Vzorný úklid pokojů, příjemný perzonál. Celkový dojem ale narušovaly dva výpadky el. proudu, jeden dokonce celodenní. Údajně je to bývá častěji, pak by bylo vhodné zajistit záložní zdroj elektřiny.

Marie Žilková

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Nádherný ostrov se spoustou zeleně,příjemní lidé

Nádherný ostrov se spoustou zeleně,příjemní lidé

Strava 4,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Písčité pláže 350-2000m od hotelu na obě strany,nádherné útesy s menšími plážemi a léčivým jílem na kůži,velmi čistá a teplá voda, pozvolný vstup do moře,málo lidí ,klid,klidné moře

Strava

Velký výběr pestrých jídel včetně bezmasého,spoustu zeleniny,ovoce každý den,teplý oběd,teplá večeře,pití naprosto dostačující,zmrzlina 5 druhů každý den,zákusek na mě většinou hodně sladký,ryba každý den na jiný způsob.

Ubytování

Apartmán se dvěma pokoji,kuchyńkou,koupelnou pro 2 osoby-luxus,varná konvice naprosto postačující,po celou dobu teplá voda-skvělé,klimatizace v ceně zájezdu,úklid každý den,hotel v klidné části,jen nás v noci budili komáři-přípravky na hubení s sebou

Služby

U každého hotelu venkovní bazén s částí pro malé děti s lehátky a slunečníky,venkovní posezení,společná jídelna s Wi-fi připojením vše v ceně

Apartmány Semiramis Hodnocení: 3/5 Řecko, Kréta, Heraklion

Apartmány Semiramis recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Marcela S.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Studia Lila, Tzani Hodnocení: 3/5 Řecko, Olympská riviéra

Studia Lila, Tzani recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Dominika Vlčková

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cena 1,0 / 5

Pláž

KATASTROFA, všude bordel, jak u pláže tak na pláži, odpadkové koše existují jen na pokoji kde bydlíte, Řecko je neskutečná špína!, nechápu co dělají v EU! popel na pláži, tráva z moře na pláži a do toho tam chodí pouliční psy, doporučuji brokovnici s sebou, jinak Vám tam budou očurávat ručníky jako nám.

Strava

Vlastní strava, ale kuchyň o ničem takže strava taktéž. škoda!

Ubytování

Obstojné, kuchyň minimální vybavení, ale to doslova! fungovala jen jedna plotýnka takže kuchyň o ničem, Mikrovlná trouba chybí! což nechápu při dnešní ceně 1000CZK!, rychlovarná konvice chybí! OSTUDA! 250CZK, Trouba není, ale to se dalo předpokládat. odkapáač na nádobí není, prostě umyj a utři. postele stojí za H....O kovová postel na kachli nedělá dobře, vrže jak to jen jde, a ta noha uprostřed je tak na ylomení prstu!Děs běs! Koupelnu s WC nikdo nedořešil, není si kam dát ručník, žádné věšáčky, při sprchování si celou koupelnu zamokříte, včetně toaletního papíru...neznají závěsy. Balkon-slušný, funkční markýza, ale jinak výhled na sousedy nikam jinam.

Služby

Nějaká Řecká buchta co vám uprostřed týdne vymění ložní prádlo aniž by Vás o tom někdo předem informoval, takže Děti dělejte večer

Penzion Ipokampos Hodnocení: 3/5 Řecko, Skopelos, Panormos

Penzion Ipokampos recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 33 lidí)

Ludmila M.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Naprosto úžasná dovolená na kouzelném ostrově, byli jsme maximálně nadšeni.

Naprosto úžasná dovolená na kouzelném ostrově, byli jsme maximálně nadšeni.

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Kouzelná pláž a moře, nádherné západy slunce a milý personál v plážových restauracích.

Strava

Nákup v místním obchůdku byl vzhledem ke konci sezóny trochu složitějsí, ale dalo se to... Ceny trochu vyšší, ochotná paní prodavačka.

Ubytování

Ubytování odpovídalo popisu, všechno bylo v pořádku. Kuchyňka vybavená dostatečně, nic nám nechybělo. Všude bylo čisto a úklid probíhal v dostatečné frekvenci. Není vůbec na co si stěžovat.

Služby

Úklid probíhal dostatečně. Vše přiměřené tomu, co jsme si objednali a co jsme očekávali.

Daniela Jeřábková

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená se nám moc líbila. Středisko Panormos je klidné, na pláži nebylo moc lidí. Je ale možné, že to bylo dáno i termínem (začátek) září. Nedaleko organizované pláže, kde se nachází dostatek taveren, se dá po kamenech dojít na krásné malé plážičky, kde je naprosté soukromí. Moře čisté, žádné medúzy, ani chaluhy, v pochozí hloubce ani žádní ježci. Velmi často čerstvý vítr. Ani vos nebylo tolik, jak jsme očekávaly, ačkoliv bez doutnající kávy jíst nelze. Ostrov je celý zelený, města Skopelos a Glosa stojí za procházku. Určitě stojí za to si půjčit nějaký dopravní prostředek a ostrov objet, stačí na to dva dny. Autobusy jezdí pravidelně podle jízdního řádu, spíš dříve než později, je na ně spolehnutí. Dá se jimi dostat téměř po celém ostrově. Jedinou vadou na kráse byla průvodkyně Viktoria. Nezařídila nic. Na první schůzce v den příjezdu (úterý) nabídla organizované zájezdy s tím, že je možné se na ně přihlásit při další schůzce v sobotu, kde nám ale sdělila, že je již pozdě a zájezd je zřejmě obsazen. Jely jsme raději samy autem, které nám ale zařídil delegát z jiné CK, neboť delegátka nám sdělila, že na jeden den nám auto nikdo nepůjčí. Oponovaly jsme, že již není hlavní sezona, a že to snad nebude problém, ale podle Viktorie byl. Nakonec nám delegát z konkurenční CK zařídil půjčení auta na jeden den přímo v místě našeho pobytu, bez komplikací.
Nelíbila se nám organizace odjezdu. Delegátka nám sdělila, že odjezd bude v 5,35 hodin z hlavní cesty. S ohledem na to, že delegát jiné CK uvedl čas 5,30, šly jsme raději dříve. Dobře jsme udělaly. Autobus už byl naložený a za minutu půl šesté odjížděl. Nebyl přítomen žádný delegát, řidič - Řek, si nezkontroloval žádný seznam. Po pár metrech se lidé ozvali, že chybí rodina s malými dětmi. Myslím, že organizace odjezdu by se dala zařídit jistě lépe, bez stresu pro turisty, zvláště ty, kteří neumí jazyky a nejsou schopni se s řeckým řidičem domluvit.

Dovolená se nám moc líbila. Středisko Panormos je klidné, na pláži nebylo moc lidí. Je ale možné, že to bylo dáno i termínem (začátek) září. Nedaleko organizované pláže, kde se nachází dostatek taveren, se dá po kamenech dojít na krásné malé plážičky, kde je naprosté soukromí. Moře čisté, žádné medúzy, ani chaluhy, v pochozí hloubce ani žádní ježci. Velmi často čerstvý vítr. Ani vos nebylo tolik, jak jsme očekávaly, ačkoliv bez doutnající kávy jíst nelze. Ostrov je celý zelený, města Skopelos a Glosa stojí za procházku. Určitě stojí za to si půjčit nějaký dopravní prostředek a ostrov objet, stačí na to dva dny. Autobusy jezdí pravidelně podle jízdního řádu, spíš dříve než později, je na ně spolehnutí. Dá se jimi dostat téměř po celém ostrově. Jedinou vadou na kráse byla průvodkyně Viktoria. Nezařídila nic. Na první schůzce v den příjezdu (úterý) nabídla organizované zájezdy s tím, že je možné se na ně přihlásit při další schůzce v sobotu, kde nám ale sdělila, že je již pozdě a zájezd je zřejmě obsazen. Jely jsme raději samy autem, které nám ale zařídil delegát z jiné CK, neboť delegátka nám sdělila, že na jeden den nám auto nikdo nepůjčí. Oponovaly jsme, že již není hlavní sezona, a že to snad nebude problém, ale podle Viktorie byl. Nakonec nám delegát z konkurenční CK zařídil půjčení auta na jeden den přímo v místě našeho pobytu, bez komplikací.
Nelíbila se nám organizace odjezdu. Delegátka nám sdělila, že odjezd bude v 5,35 hodin z hlavní cesty. S ohledem na to, že delegát jiné CK uvedl čas 5,30, šly jsme raději dříve. Dobře jsme udělaly. Autobus už byl naložený a za minutu půl šesté odjížděl. Nebyl přítomen žádný delegát, řidič - Řek, si nezkontroloval žádný seznam. Po pár metrech se lidé ozvali, že chybí rodina s malými dětmi. Myslím, že organizace odjezdu by se dala zařídit jistě lépe, bez stresu pro turisty, zvláště ty, kteří neumí jazyky a nejsou schopni se s řeckým řidičem domluvit.

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž překrásná, průzračná voda, oblázky, není potřeba bot do vody. Žádné medúzy, žádní ježci, žádné rostliny. Opravdu krásné moře. Slunečníky u většiny taveren zadarmo, maximálně za drink. Krásné soukromé plážičky hned za hlavní pláží vpravo.

Strava

Stravovaly jsme se samy. Snídaně jsme si dělaly samy. V Panormosu je jen jeden obchod, předražený, s malým výběrem, pečivo jen dopoledne. Ale i to stačí. Na obědy jsme chodily do různých taveren na pobřeží. Vyzkoušely jsme všechny. Velmi nedoceněná je taverna hned u silnice, ve znaku má delfína, se kterou mají majitelé domluvenu slevu 10 procent pro klienty. Pan majitel je velmi vstřícný, ochotný, přizpůsobí se vašemu přání. Taverna vypadá trochu zanedbaně, ale stojí za to tam zajít.

Ubytování

Ubytovány jsme byly v soukromí - tedy ve studiích bez stravování u místních Řeků. Pokojíčky byly malé, ale útulné, kuchyň vybavená velmi spoře, ale my jsem se stravovaly v tavernách. Postel již trochu proleželá, ale vše čisté, denně uklizené, majitelé moc milí, pokud jsme něco potřebovaly - další prostěradlo na spaní, utěrku, houbičku na nádobí, vše okamžitě dodali. Ubytování není 40 m od moře, jak se píše v katalogu. Odhadem je to tak 100 m, na moře vidět není. Ale je to opravdu kousek, zahrada u ubytování je upravená. Byly jsem ubytovány v přízemí, což bylo příjemné, neboť zde nebylo takové horko a ani jsme nemusely pustit klimatizaci.

Služby

Službu delegátky už jsem popsala. Kdyby tam Viktoria nebyla, bylo by to stejné.

Golden Dream apartmány a studia Hodnocení: 3/5 Řecko, Kréta, Chersonissos

Golden Dream apartmány a studia recenze

Nehodnoceno (hodnotili 2 lidé)

Zoltán D.

Hodnocení 3,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Jiří Kinkor

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ioannis Club Hodnocení: 3/5 Řecko, Thassos

Ioannis Club recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Anonym

Hodnocení 2,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zdeňka Pitrunová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Arion Renaissance Hodnocení: 3/5 Řecko, Zakynthos, Vassilikos

Arion Renaissance recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 50 lidí)

Anonym

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Jón Tenger Apartman Hodnocení: 3/5 Řecko, Korfu, Messonghi

Jón Tenger Apartman recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Zsuzsanna Kianek

Hodnocení 2,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

S apartmánem jsme nebyli spokojeni, obrázky na webu klamavě zobrazovaly kvalitu domu (linoleum vypadající jako dlažba, opotřebovaný, starý, rozbitý dřevěný nábytek, nepohodlné postele, zápach vycházející z odpadu). Během týdne se dvakrát v kuchyňském dřezu objevila mastná, zapáchající voda, kterou vyřešili tak, že do odpadní trubky vložili hadici, čímž zaplavili celý pokoj (včetně všech bot a zavazadel na „dlažbě“). Největší nepříjemností bylo, že jsme se snažili trávit co nejméně času na ubytování, díky čemuž se nám dovolená velmi povedla.

S apartmánem jsme nebyli spokojeni, obrázky na webu klamavě zobrazovaly kvalitu domu (linoleum vypadající jako dlažba, opotřebovaný, starý, rozbitý dřevěný nábytek, nepohodlné postele, zápach vycházející z odpadu). Během týdne se dvakrát v kuchyňském dřezu objevila mastná, zapáchající voda, kterou vyřešili tak, že do odpadní trubky vložili hadici, čímž zaplavili celý pokoj (včetně všech bot a zavazadel na „dlažbě“). Největší nepříjemností bylo, že jsme se snažili trávit co nejméně času na ubytování, díky čemuž se nám dovolená velmi povedla.

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Anonym

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Všechno bylo v pořádku. Co bylo špatné, že k pláži se musí jít po hlavní silnici, není tam chodník.

Všechno bylo v pořádku. Co bylo špatné, že k pláži se musí jít po hlavní silnici, není tam chodník.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Napsal jsem, že přístup je komplikovaný, hlavní silnice není pro to právě ideální.

Strava

K tomuto ubytování není stravování zahrnuto. (jídlo)

Ubytování

Ubytování bylo v pořádku.

Služby

Dobře

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Villa Kamari Star Hodnocení: 3/5 Řecko, Santorini, Kamari

Villa Kamari Star recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 140 lidí)

Ludmila Volková

Hodnocení 2,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Navštívila jsem Santorini se dvěma kamarádkami. Cestuji poměrně hodně, ale co se týče ubytování na Santorini v hotelu Kamari Star vůbec neodpovídá hotelu a už vůbec ne 3hvězdám - hodnotila bych jako ubytovna se soc.zařízením, ke kterému se rači ani nechci vyjadřovat. Santorini je krásné místo a zbytečně kazí ubytování celkoví dojem z dovolené. Snídaně celý týden stejné a žádný výběr (chléb, máslo, marmeláda,sýr a salám chutnal jako lunč z konzervy, vajíčko pouze na tvrdo, ale pokud si trochu na dovolené přispíte tak ho během týdne ani neuvidíte). Poslední den jsem šli na snídani za vlastní do restaurace. Večeře v restauraci u pláže na jedničku jak výběr tak ochotný a usměvavý personál. Pláž hezká čistá se spoustou obchůdků a taveren. Jinak cestovatelům určitě doporučuji Santorini navštívit.

Navštívila jsem Santorini se dvěma kamarádkami. Cestuji poměrně hodně, ale co se týče ubytování na Santorini v hotelu Kamari Star vůbec neodpovídá hotelu a už vůbec ne 3hvězdám - hodnotila bych jako ubytovna se soc.zařízením, ke kterému se rači ani nechci vyjadřovat. Santorini je krásné místo a zbytečně kazí ubytování celkoví dojem z dovolené. Snídaně celý týden stejné a žádný výběr (chléb, máslo, marmeláda,sýr a salám chutnal jako lunč z konzervy, vajíčko pouze na tvrdo, ale pokud si trochu na dovolené přispíte tak ho během týdne ani neuvidíte). Poslední den jsem šli na snídani za vlastní do restaurace. Večeře v restauraci u pláže na jedničku jak výběr tak ochotný a usměvavý personál. Pláž hezká čistá se spoustou obchůdků a taveren. Jinak cestovatelům určitě doporučuji Santorini navštívit.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Lada Č.

Hodnocení 3,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Na Santorini bylo krásně, přesto že jsme zažili pár velmi větrných dní. Ty se daly využít k zapůjčení auta a cestování po ostrově. Byli jsme velmi spokojení i s delegátkou zájezdu. Manžel totiž ihned po příletu dostal angínu z klimatizace v letadle a paní delegátka na nic nečekala a během pěti minut zajistila ošetření u tamního lékaře.

Na Santorini bylo krásně, přesto že jsme zažili pár velmi větrných dní. Ty se daly využít k zapůjčení auta a cestování po ostrově. Byli jsme velmi spokojení i s delegátkou zájezdu. Manžel totiž ihned po příletu dostal angínu z klimatizace v letadle a paní delegátka na nic nečekala a během pěti minut zajistila ošetření u tamního lékaře.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Krásná, málo lidí, čisto. Chce to boty do vody, kameny pálí. Služby restaurací v rámci lehátek super.

Strava

Tady jsme bohužel spokojeni nebyli, což se odráží v hodnocení. V rámci zájezdu jsme měli mít večeře přímo v hotelu a dle recenzí jsme se těšili na dobrou kuchyni a možnost výběru z jídelníčku. Navíc cestujeme s ročním synem, kterého jsme chtěli kolem 8 uložit do postýlky a v restauraci si zapnout chůvičku a v klidu se najíst. Až na místě, bez předchozího upozornění , jsme zjistili, že večeře jsou úplně jinde, cca 10 minut chůze od hotelu u pláže. Restaurace byla sice hezká, ale dostali jsme speciální menu pro Čechy z hotelu, velké porce, ale nic extra, vše dlouho trvalo, každý den v naší objednávce něco spletli, navíc s dítětem to bylo všechno jinak, narušili jsme mu spánkový režim. V židličce dlouho nevydržel, takže ani jeden večer jsme se nenajedli v klidu Syn byl pak přetažený a samozřejmě to mělo dopad i na ostatní hosty v restauraci, kde řádil. To vnímáme jako velké selhání cestovní kanceláře a kdybychom to věděli předem, jedeme bez polopenze a nebo bychom si vybrali jiný hotel. Poslední dny už se to stále stejné nedalo jíst, takže jsme si objednali přímo z klasického menu, doplatili samozřejmě cenu a najedli jsme se moc dobře. Chyba tady nebyla rozhodně na straně restaurace, ale na straně CK. Snídaně v hotelu příšerné. Káva byla jen obarvená voda, která se nedala pít. K dispozici pouze jeden druh sýru, nepoživatelná šunka (spíše sekaná), jogurt, marmeláda, Nutella - to jediné ok. Občas vejce na tvrdo. Čekala bych ovoce, zeleninu a alespoň trochu slušný výběr uzenin a sýrů.

Ubytování

Ubytování odpovídalo ceně, apartmán byl vždy uklizený, ale koupelna teda byla děsivá. Zápach z odpadu, velmi nechutný sprchovací závěs, kohoutky šly z tuha otevřít, někdy tekla jen studená voda, stála by za rekonstrukci. Dále dětská postýlka pro ročního syna neměla matraci, ale byla vystlaná ručníky, to jsme zatím nikde nezažili.

Služby

Nic jsme nepotřebovali, takže ok. Majitelé byli ale milí.

Omiros Hodnocení: 3/5 Řecko, Korfu, Gouvia

Omiros recenze

Nehodnoceno (hodnotili 2 lidé)

Anonym

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Organizace CK v pořádku, ubytování odpovídající Řeckým standardům, lokalitu Gouvia k dovolené nedoporučuji.

Organizace CK v pořádku, ubytování odpovídající Řeckým standardům, lokalitu Gouvia k dovolené nedoporučuji.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Malé letovisko celkově ne moc hezké, ani čisté, ale odpovídá to Řeckým poměrům. Taveren (možností stravování mimo hotel) dostatek, je možný výběr. Pláž ani moře nejsou v Gouvii hezké. Díky tomu, že jsem měla možnostcestovala po ostrově, tuto lokal

Strava

Snídaně - chybí pestrost, více zeleniny, ovoce, v průběhu 7 dní žádná změna, vše jak přes kopírák.

Služby

Snaží se, z pohledu českých zvyklostí nepatrně pokulhává čistota.

Eva R.

Hodnocení 2,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená nás poněkud zklamala,takže na Korfu se už příště asi nevydáme a s CK se už nevydáme vůbec nikam!

Dovolená nás poněkud zklamala,takže na Korfu se už příště asi nevydáme a s CK se už nevydáme vůbec nikam!

Strava 2,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla celkem hezká a uklizená.Voda ovšem nestojí za nic.Po pár metrech šlapete v blátě,což není vůbec příjemné a samozřejmě tomu odpovídá i čistota vody.O krásné průzračné vodě,na kterou jste zvyklí z jiných pláží v Řecku si můžete nechat jen zdát.
Ještě jedna poznámka.V dobu naší dovolené se na ostrově stávkovalo a neodváželi odpad,takže příšerné páchnoucí hromady podél silnic nám dovolenou moc nezpříjemnily.

Strava

Hladem jsme netrpěli,ale nic moc.Snidaně sýr,salám,vajíčko na tvrdo,marmeláda,med,jogurt.Každý druhý den míchaná vajíčka a opečené minipárečky.Chleba a nějaká buchta.Byli jsme na 11 dní,takže se to trošku omrzelo,Zaplatili jsme si polopenzi a zjistili jsme,že nás na hotelu večeří celkově asi tak 10.Ostatní se chodili stravovat do okolních taveren,kterých je tam nespočet.Takže po zasednutí donesla kuchařka nějaký salát /naprosto neochucený -třeba nakrájené zelí/,potom hlavní chod a následně dezert /buchta politá sirupem,další den nektarinka nebo meloun/,to se střídalo celý pobyt.Nutno podotknou,že hlavní jídlo bylo chutné,paní vařit umí.

Ubytování

Klimatizace /z té po zapnutí kapala voda,ale během chvilky opravili/byla za poplatek,taktéž lednička,což v nabídce psáno nebylo.Pokoj ve 2.patře,v koupelně byl příšerný zápach z odpadu.Po stížnosti na recepci přišla uklízečka,nalila do WC nějaký saponát a mělo být vše vyřešeno,což samozřejmě nebylo.Na druhý den nám delegátka oznámila,že nám sice pokoj mohou vyměnit,ale " o patro níž než je přízemí".Ve sklepě jsme opravdu bydlet nechtěli,takže zlaté české ručičky omotaly odpadovou trubku od WC do zdi igelitem a lepící páskou a bylo po zápachu.Výmluva na špatný kanalizační systém,spíš lenost místního údržbáře.Jinak místnost byla pěkná,nábytek nový,ručníky a povlečení měnili dostatečně.Ovšem vrchol byla delegátka CK .Po příletu nás na letišti nevyzvedla,protože prý o nás nevěděla,ještě že nám alespoň telefonicky zařídila autobus do hotelu.Chtěli jsme po ní zařídit půjčení auta,což sice proběhlo,ale se značným časovým zpožděním.No a při odjezdu na letiště,kdy jsme jí po 30 minutách marného čekání na transfer volali,nás poslala na recepci,ať nám zavolají na dopravce,kde se toulají.Po dotazu k čemu tam je vlastně ona nám za chvíli volala zpět,že autobus tam bude za 5 minut,čekali jsme dalších 15.Naštěstí jsme odlet stihli,ale nějak jsem v tomto případě nepochopila "práci" delegátky!

Služby

Ubytováni jsme byli hned po příjezdu,což bylo plus.Odjezd jsme měli v 19.45,pokoj jsme měli opustit ve 12,takže jsme si požádali o pozdější opuštění pokoje,což nás přišlo na 20 EURO.Jinak jsme žádné jiné služby nevyužili,neboť jsme o žádné nevěděli.

Kalimera Hodnocení: 3/5 Řecko, Kréta

Kalimera recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Clara I.

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Bylo to poprvé co jezdíme k moři, že hned na letišti nám oznámíli, že budeme mít náhradní ubytování.
Ze strany cestovky to považuji za neseriozní a neprofesionální, pokud nám data k odletu byla sdělena 3 dny před.
To už museli vědět o problémech na místě.

Bylo to poprvé co jezdíme k moři, že hned na letišti nám oznámíli, že budeme mít náhradní ubytování.
Ze strany cestovky to považuji za neseriozní a neprofesionální, pokud nám data k odletu byla sdělena 3 dny před.
To už museli vědět o problémech na místě.

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž přeplněná, ale to se dalo čekat v tak rušném středisku.

Strava

Jídlo v restauracích dobré.

Ubytování

Náhradní ubytování nebylo u moře, jak jsme si přáli, ale za silnicí s hustým provozem.
Jinak úklid byl vzorný.

Služby

Hotel čistý, úklid na vysoké úrovni.

Hana K.

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Kréta se nám moc líbila a v místě je velmi dostupná autobusová doprava, takže ji lze procestovat, i když si nechcete půjčit auto. Velmi si ceníme služeb cestovky. Delegátky se aktivně snaží, nabízejí pomoc a skutečně s námi byly v pravidelném kontaktu (nikdy jsem se s takovou péčí nesetkala). Výborně znají jazyk i prostředí a podpoří dokonale i cestovatelsky nezkušeného a jazykově nevybaveného turistu. Nabídka výletů je docela široká a výlet, kterého jsem se zúčastnila, byl dobře zajištěný a líbil se mi.

Kréta se nám moc líbila a v místě je velmi dostupná autobusová doprava, takže ji lze procestovat, i když si nechcete půjčit auto. Velmi si ceníme služeb cestovky. Delegátky se aktivně snaží, nabízejí pomoc a skutečně s námi byly v pravidelném kontaktu (nikdy jsem se s takovou péčí nesetkala). Výborně znají jazyk i prostředí a podpoří dokonale i cestovatelsky nezkušeného a jazykově nevybaveného turistu. Nabídka výletů je docela široká a výlet, kterého jsem se zúčastnila, byl dobře zajištěný a líbil se mi.

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž je cca 300 m od hotelu. Písčitá. Po celé délce jsou lehátka, která je možné zdarma využít, pokud objednáte něco v restauraci, která lehátka provozuje. Vstup do moře je pozvolný. Není to žádná romantika: lehátka, restaurace, pláž je velmi dlouhá, ale i "mělká" pár metrů, takže působí trochu přeplněně. Na druhou stranu, pokud preferujete ležení na pláži s maximálním servisem, je to pro Vás ideální.

Strava

Měli jsme vlastní stravu.

Ubytování

Vybrali jsme ubytování, které by bylo přímo na pláži. Objednaný hotel se ale rozhodl, že ještě neotevře (Kalypso) a oznámili to den před naším příjezdem, což považuji za neodpustitelné, takže jsem byli ubytovaní v Kalimera. Hotel je přes celkem rušnou ulici od moře, což nám vadilo (chtěli jsme klid na pláži) a měli jsme velmi tmavý pokoj bez výhledu. Když pominu tyto nevýhody, tak byl pokoj prostorný, pěkně zařízený a denně uklízený. Matrace byly pevné a nové, takže se na nich výborně spalo a v okolí hotelu byl klid. Z terasy byl i výhled na moře. Kuchyňka byla zařízená spíš na snídaně, chyběla pánev, menší hrnec.

Služby

Přestože většina Kréťanů mluví dobře anglicky, personál hotelu mluvil jen řecky. Úklid byl velmi dobrý a probíhal denně. Bazén i okolí bylo čisté a udržované.

Irini Gouves Hodnocení: 3/5 Řecko, Kréta

Irini Gouves recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Hana Hrachovcova

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Maria Kňávová

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Hotel na okraji , klidné místo, bazén v pohodě, bohužel zavřený bazénový stánek (bar) V hotelu v podstatě kromě snídaně restaurace nefungovala. Nic méně , spokojenost vyvážila pohoda klidu
hotelu, nádherné počasí a krásné moře, opět luxus klidu na pláži. Nesrovnatelné s přeplněným Tureckem nebo Chorvatskem. Vzhledem k ceně last minute super. K moři bylo blíže než uváděli,
15 minut pohodové chůze. Výlety vzhledem k autobusové zastávce, super levné. /samozřejmě bez průvodce/. Pouze poměrně málo obchůdků i restaurace dost daleko. : - ).Nedoporučuji lenochům ! §

Hotel na okraji , klidné místo, bazén v pohodě, bohužel zavřený bazénový stánek (bar) V hotelu v podstatě kromě snídaně restaurace nefungovala. Nic méně , spokojenost vyvážila pohoda klidu
hotelu, nádherné počasí a krásné moře, opět luxus klidu na pláži. Nesrovnatelné s přeplněným Tureckem nebo Chorvatskem. Vzhledem k ceně last minute super. K moři bylo blíže než uváděli,
15 minut pohodové chůze. Výlety vzhledem k autobusové zastávce, super levné. /samozřejmě bez průvodce/. Pouze poměrně málo obchůdků i restaurace dost daleko. : - ).Nedoporučuji lenochům ! §

Strava 2,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Písčitá, vzdálená asi 800 metrů, možnost zakoupení lehátek a slunečníku, za 5 EUR na den.

Strava

Velmi jednoduchá snídaně, každý den naprosto stejná, což byla škoda.

Ubytování

Klasika , nevidím rozdíl z ostatních ostrovů, nebo pevniny. Čisté, denně úklid, jen klimatizace se připlácela 5 EUR denně. Pokoj velký dalo by se říct 1 + 1/2 pokoje při obsazení 3 osobami což
byl náš případ velmi velmi výhodné, všechny pokoje balkon.

Služby

Hotel rodinného typu, žádné služby snad ani neposkytoval,kromě ubytování.

Eva Studios & Apartments Hodnocení: 3/5 Řecko, Kréta, Agia Pelagia

Eva Studios & Apartments recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 121 lidí)

Eva M.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená lepší než představy.

Dovolená lepší než představy.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Příjemná poloprázdná pláž, určitě z důvodu mimosezony.

Strava

Strava naprosto vynikající.

Ubytování

Ubytování příjemné.

Služby

Hotel - strava-bez chyby, vždy ochotný personál.

Monika D.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Neuveriteľne milý domáci, pán Adonis a jeho dcéra, ktorý veľmi spríjemnili náš pobyt a sme im za to vďačný. Agia Pelagia je malá rybárska vesnička, jej obyvatelia sú veľmi milí, ochotní a robia pobyt nezabudnuteľným. Celkovo hodnotím veľmi kladne aj okolie a polohu, dajú sa robiť výlety na východ aj západ ostrova. Ceny sú v tejto vesničke a aj na Kréte veľmi príjemné.

Neuveriteľne milý domáci, pán Adonis a jeho dcéra, ktorý veľmi spríjemnili náš pobyt a sme im za to vďačný. Agia Pelagia je malá rybárska vesnička, jej obyvatelia sú veľmi milí, ochotní a robia pobyt nezabudnuteľným. Celkovo hodnotím veľmi kladne aj okolie a polohu, dajú sa robiť výlety na východ aj západ ostrova. Ceny sú v tejto vesničke a aj na Kréte veľmi príjemné.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Dlhá a piesočná, len ked boli vlny tak šla voda dosť na pláž. Je tam ale výber z viacerých pláží.

Strava

Veľký výber, vynikajúce grécke jogurty, maso, olivy, cestoviny, grilované veci, občas ryby, pizza počas dna, neuveriteľný výber dezertov. Jediné čo mi chýbalo, bol väčší výber plodov mora, inak fakt skvelé. A naviac, veľmi príjemná obsluha a personál, prvotriedna starostlivosť.

Ubytování

Hotel leží kusok od pláže, v okolí je skvelé zázemie- reštaurácie, bary, supermarkety, požičovne áut. Hotel nie je najnovší, ale je čistý a príjemne a účelovo zariadený. Izby dostatočne veľké. Veľmi sa nám páčil obchodík so suvenírmi ktorý je súčasťou hotelu, kde sme nakúpili všetky darčeky, naviac sme dostali zľavu od pána domáceho.

Koralli Hodnocení: 3/5 Řecko, Santorini, Kamari

Koralli recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 200 lidí)

Malý rodinný hotýlek 50 m od lávové pláže Centrum letoviska 100 m Možnost apartmánů s kuchyňkou

Anonym

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Zájezd naplnil naše očekávání. Ubytování bylo průměrné. Večeře výborné, snídaně slabé - byli jsme na 2, poté chodili raději do kaváren. Delegátka příjemná a nápomocná pro ty, kteří neumí anglicky.

Zájezd naplnil naše očekávání. Ubytování bylo průměrné. Večeře výborné, snídaně slabé - byli jsme na 2, poté chodili raději do kaváren. Delegátka příjemná a nápomocná pro ty, kteří neumí anglicky.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Roman G.

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená byla poznamenána covidem, ale mělo to výhodu, že nikde nebyl nával turistů. Muselo se počítat s určitým omezením. Vzhledem k situaci je celkový dojem z dovolené dobrý.

Dovolená byla poznamenána covidem, ale mělo to výhodu, že nikde nebyl nával turistů. Muselo se počítat s určitým omezením. Vzhledem k situaci je celkový dojem z dovolené dobrý.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Po minutě chůze, z pokoje, uličkou mezi hotely a tavernami jsme na pláži. Pláž je hezká, čistá a vhodná k plavání i potápění. ,,Díky" covidu tam bylo málo turistů, tak nebyl žádný problém s vybráním místa.

Strava

Covid vše předělal, tak se to nedá moc posuzovat. Jídlo se podávalo pouze v taverně. Snídaně byla dost slabá a jednotvárná. Za celou dobu pobytu se nezměnila. Večeře byla z běžné nabídky taverny a nemělo to chybu.

Ubytování

Ubytování nemělo chybu, jen výhled byl do zdi sousedního hotelu, ale zase to mělo výhodu stínu a určitého klidu a soukromí.

Služby

Hotel nabízel pouze úklid a ten byl také poznamenán covidem. Uklízelo se jen v době, kterou jsme zvolili, aby jsme se nepotkávali s perzonálem. Malý bazén jsme nevyužívali.