Viva Tourismo Resort Naturist Club Řecko, Rhodos, Theologos (Tholos)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu 11.8. - 20.8.2025 Hodnoceno: Srpen 2025
Hotel a ubytování a služby v pořádku.
Hotel a ubytování a služby v pořádku.
Ubytování
Jde o malý penzion se 14 pokoji, vše čisté, nové. Velmi ochotný personál i pan majitel.
Čistý bazén se zámezím.
Strava
Dobrá domácí řecká strava z velké části z vlastní produkce
Služby hotelu
Služby hotelu byly v pořádku, ale nesouhlasí s popisem a nabídkou CK
Pláž
Pláž není písečná ani naturistická, je oblázková a veřejná. Nechodí tam ale téměř nikdo, takže narychlé vykoupání vyhovuje. Hyzdí ji bukr a bohužel i výhled na kouřící komín nedaleké elektrárny.
Pavel Lukeš
Ověřená recenze Datum pobytu 21.9. - 28.9.2024 Hodnoceno: Říjen 2024
Od dovolené jsem očekával klid, pohodu a odpočinek a právě toho se mi dostalo.
Od dovolené jsem očekával klid, pohodu a odpočinek a právě toho se mi dostalo.
Ubytování
Hotelovou kapacitu představuje 14 dvoulůžkových pokojů s terasou. Prostředí je spíše komorní. Pokoje jsou nově zařízené, vybavené klimatizací, ledničkou, satelitní TV, fénem na vlasy a trezorem. WiFi je dostupná ve všech prostorách hotelu. Interiér i exteriér hotelu střízlivý a vkusný, v noci pohádkově nasvícený. Okolí hotelu se stále buduje (zakládání trávníku, výsadba stromů).
Strava
Při polopenzi snídaně standardně formou švédských stolů. Dostatečně pestrá, včetně ovoce a místního, tradičního pečiva. Nabídka vždy čerstvá a průběžně doplňovaná. Večeře - výběr ze tří jídel - ryby, kuřecí, králičí, vepřové, hovězí maso i bezmasé pokrmy. Vždy salát a malé překvapení. Možnost přiobjednat něco sladkého. Nabídka nápojů široká, ceny vysoké.
Služby hotelu
Úklid pokojů a výměna prádla každý den. Lehátka, slunečníky, bazén. Biliárd. Možnost zapůjčení dopravního prostředku (automobil, skútr). Majitelé i personál vždy ochotní a vstřícní pomoci i poradit.
Pláž
Mořská pláž byla oblázková nebo písčitooblázková. Nebyla upravená ani udržovaná. Využíval jsem bazén v areálu hotelu.
Bazén byl sladkovodní, bez chemické úpravy vody a jeho provozu byla naopak věnována velká pozornost.




































