Ionian Resort Sea View (ex. Kunopetra Villas) Hodnocení: 4/5 Řecko, Kefalonia, Vouni
Andrea Fejová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Z dovolenky máme super dojem. Cena a kvalita nás príjemne prekvapili
Z dovolenky máme super dojem. Cena a kvalita nás príjemne prekvapili
Pláž sa nachádzala cca 2-3 minútky chôdze od hotela smerom dole z kopca. Boli tam slnečníky a lehátka v cene 6e za deň. My sme si však vybrali kúsok pláže ďalej - prešli sme sa ďalších 5 minút po pláži a tým sme získali súkromie na pláži. Pláž bola pekná, čistá, voda koncom septembra už trošku chladná.
StravaStrava bola veľmi chutná, prevažovala najmä grécka kuchyňa. Jedenkrát sme stihli aj plody mora. Plusom bolo veľké množstvo zeleniny (šaláty, grilovaná zelenina atď). Zo sladkého prevažovali zákusky (asi 4 druhy každý deň) + ovocie. Ako mínus hodnotíme to, že takmer každý deň bol ten istý výber jedál (denne sa menilo max.1-2 jedlá), väčšinu sa švédske stoly z obedu a večere nemenili. Negatívne hodnotíme aj to, že jedlo bolo väčšinu času studené :/ Ale zakaždým sme si veľmi pochutili :)
UbytováníS ubytovaním sme boli spokojní. Izby sú čisté, novo zariadené, nič im nechýbalo. Trošku nás sklamal sľubovaný "výhľad na more" - boli sme na prízemí a z izby sme more vôbec nevideli. Pri vchodových dverách bol stolík so stoličkami, odkiaľ ste "na stojáka" videli malý kúsok mora... Upratovanie každý deň, pekné pozornosti zo strany personálu (labute z uterákov atď.).
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lenka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc se nam libilo a doporučujeme. Klientela hlavne Polaci, Slovaci, občas Cesi a dále ruzne narodnosti Nemci, Anglicane atd.
Kefalonie není ještě tak turisticky znama, takze moc prijemny hornaty ostrov.
Libil se nam transfer do hotelu trajektem, namisto objizdeni pul ostrova, rychle a prijemne.
Moc se nam libilo a doporučujeme. Klientela hlavne Polaci, Slovaci, občas Cesi a dále ruzne narodnosti Nemci, Anglicane atd.
Kefalonie není ještě tak turisticky znama, takze moc prijemny hornaty ostrov.
Libil se nam transfer do hotelu trajektem, namisto objizdeni pul ostrova, rychle a prijemne.
Plaz - byli jsme prelom 08 a 09/19, more teple jako kava, vlny na této plazi nepotkate, podmorsky život jen par malych rybiček, které vas sem tam rady ochutnají.., ale nic hrozneho. Plaz piscita, občas hromada morske travy na kraji, v mori uplne cisto, neuveritelne dlouho melke, idealni pro rodiny s malymi dětmi. Bohuzel chybi WC a prevlikarna. Část, kde pronajimaji lehátka nedoporucuji kvůli aroma kanalizace, tj. poridit si vlastní slunecnik a parada. Voda je tak cista, ze vzadu dokonce mají zelvy Carrety sve lihne na plazi.
Tmavy zluty pisek, pozor, není az tak hluboky, nedaji se stavet tunely!!, ale pouze hrady atd.
V nas termin jsme často byli v mori téměř sami, opravdu malo lidi. Pristup na plaz po betonove silnici, kde téměř nic nejezdi, ale je to cca 3 min prudšího kopce.
Počasí venkovni teplota po celou dobu 32 stupnu.
Jinak doporučujeme pronajmout si auto a projet i další plaze ostrova, zejména Petani a Myrthos.
Strava hodne a dobra, jedli jsme zbytecne vice, velky vyber při obedech a vecerich, snidane stále totez. Na pohled pekne, na dezertech bylo videt, ze jsou trochu low cost a nebyly kolikrat vůbec dobre. O obědových baliccich tzv: Lunch box nemůže byt moc rec - normalni = 0,5 ltr vody, krabička dzusiku a 1 merunkovy nejlevnejsi ze supermarketu croissant. Varianta bez lepku = místo croissantu 2 jablka. Toto mi opravdu nepripada jako ekvivalent oběda. V den odjezdu nam dokonce odmitli dat balicek i presto, ze jsme na obed v jidelne měli nárok a měli jsme na nej pouze 10 minut, kdy se clovek opravdu nestihne najist. (do odjezdu transferu). Recepcni byl nekompromisni a neochotny diskutovat, rozhodne ne prozakaznicky servis, dost nas sokovalo. Bohuzel v jidelne si musí každý dojit pro piti k baru i při snidani, takze stojite fronty a nadobi jak pro plysaky = male.
UbytováníUbytovani moc pekne, nove, vse fungovalo, denne uklid.
SlužbyRecepce viz vyse, uklid naprosta spokojenost, animace uzasna, detsky program super, aquapark super, bazeny moc fajn a personal vesmes mily.
Moc se nam libilo, ze animacni programy nekoncili později nez o pulnoci a nebyli extremne hlasite, jak nekde byvaji. Nase deti milovaly mistni koťata, která uz byla ochocena a pritulna a u sprchy před aquaparkem jsme pozorovali při stesti i zelvy suchozemske.

