Zažili sme velmi kludnu oddychovu dovolenku vybrat si hotel adult only bolo velmi dobre rozhodnutie.Co sa tyka cien v hotely troska drahšie hlavne bar.
Pláž5 miut od nasej izby bola plaz a restauracie naozaj blizko a vzdy s volnymi lehatkami.
Vstup do mora velmi obtiazny len s obuvou do mora ,preto sme vyuzivali viac bazen . Ten bol velmi pekny čisty osviezujuci blizko barov.
StravaRanajky boli uplne ze top. Personal velmi ochotny ,rychli.Velmi vela ovocia zeleniny a salatov. Vecere skor skromnejsie ale nam to naozaj stacilo. Sklamany sme boli ze hotel neposkytuje na izbu pitnu vodu, co uz vo vela hoteloch je samozrejmostou. Na privitnie flasa vina a flasa vody potešila .
UbytováníVelmi pekna izba s vyrivkou kazdy den nas uz o ranajkach cakala pekne upratana cista izba vymenene uteraky. Iba jedna vec bola pre nas rušiva na izbe ,ze vyrivka sa neustale filtrovala a hlavne vecer to bolo rusive, nevedeli sme spat pri otvorenom okne ,lebo ta voda hlasno tiekla a neslo to niako zastavit.
SlužbyK tomuto sa velmi neviem vyjadrit ,nic extra sme nevyuzili .Raz sme boli na pol dennom vylete v mesteckach a na ochutnavke vina.vylet sa nam páčil.Potom sme si ale pozicali auto a ostrov sme prešli s nim.
Co nam chybalo na izbe tak neaka pisomna infomacia o hotely pripadne neaka mapa hotela alebo blizkeho okolia s popisom. V hoteli sa rozprava iba po andlicky ,nasa anglictina bohužial nie je na komuniktivnej urovni ( to je nasa chyba) preto take nieco ako pisomna informcia o hotely by nam pomohla.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate