Antares Hodnocení: 1/5 Španělsko, Mallorca, Cala D'or
David M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
David M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Veronika Hubková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
horší vstup d moře, ale našli jsme si malou pláž, kde bylo vše v pořádku
Stravanám vyhovovala
Ubytovánís umístěním hotelu jsme byli maximálně spokojeni
Službyadekvatní s typem hotelu
Jaroslav Haken
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Tossa de Mar máte tři různé pláže, různě veliké, a vždy uklizené. A ještě můžete na pobřežní skály.
Když někoho přestane bavit pláž, tak si vyšlápne do přírody, kterou má hned po ruce. A ty vyhlídky na moře jsou skvělé. Zjistíte také odkud pochází zakoupené pohlednice. A nebojte se medůzy, ona je stejně zvědavá, jako vy !
Nikdy se nestalo, že bychom měli hlad. I v malém hotelu Windsor je výběr hl. jídla velmi dobrý, také zeleniny, ovoce a zákusků. Na snídaních je opět výběr, možná chybí smažená vejce. Ty mám rád.
Myslím, že lidé nejedí doma tak hodně, jako na zájezdu....
Překvapilo nás, že téměř po sezóně, byl pokoj útulný - perfektně udržovaný. Pokojské z Dominikánské republiky jsou usměvavé a pracovité. Všechny prostory v hotelu vždy uklizené.
SlužbySlužby v hotelu Windsor jsou perfektní, máte, co chcete. A s úsměvem. Kdyby do balíčku "piknik" dávali smažený řízek bylo by to nej nej nejlepší. ( To by se ale musely řízky tahat z moře. )
Margita Selecká
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Problem zacal uz na letisku, kedze sme s manzelom nemali letenky vedla seba , hoci som si miestenky prostrednictvom mailu objednala bola som ubezpecena telefonicky vasou pracovnickou, ze to nie je potrebne, takze obe cesty sme sedeli oddelene.Nezmyselna organizacia po prilete, kde sme kupou listkou na mestsku dopravu presli 2x letisko s batozinami uplne zbytocne, stratili sme minimalne hodinu.Sprievodkyna velmi mila ale velmi neschopna.
Problem zacal uz na letisku, kedze sme s manzelom nemali letenky vedla seba , hoci som si miestenky prostrednictvom mailu objednala bola som ubezpecena telefonicky vasou pracovnickou, ze to nie je potrebne, takze obe cesty sme sedeli oddelene.Nezmyselna organizacia po prilete, kde sme kupou listkou na mestsku dopravu presli 2x letisko s batozinami uplne zbytocne, stratili sme minimalne hodinu.Sprievodkyna velmi mila ale velmi neschopna.
V ponuke bolo uvedene ubytovanie nedaleko centra , 6zastavok autobusom (20 - 25min.interval) ,13 zastavok metrom, to asi nebude blizko centra cesta trvala 60min.
SlužbyHotel jednoduchy ale cisty.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Katarina Jakušovská
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka bola krásna, Mallorca je miesto plné milých ľudí a skvelého jedla. More je priezračne čisté a východy , západy slnka dychberúce. Odporúčam !
Dovolenka bola krásna, Mallorca je miesto plné milých ľudí a skvelého jedla. More je priezračne čisté a východy , západy slnka dychberúce. Odporúčam !
Pláž bola čistá, krásna no bolo tam veľa ľudí.. ale celkový dojem bol nádherný
StravaRanajky v hoteli boli každé ráno rovnaké ale vypovedalo to cene, ovocie, pečivo, nátierky.. čokoláda na pitie, čaj, káva. Úplne na tom stačilo.
UbytováníNa to že mal hotel 1hviezdu boli sme neskutočne milo prekvapené, hotel čistý, ranajky skvelé. Každý deň nám menili uteráky a starali sa o čistotu izby. Hotel by si zaslúžil určite 3 hviezdy.
SlužbyHotel skvelý, určite si zaslúži aspoň 3 hviezdičky. Neustála čistota a starostlivosť.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Josef F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Patricie Olšarová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
čistá
Stravavýborná
UbytováníPřiměřené
Službykvalitní
Viktor S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Renata S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
David S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila. Oceán supr, stravování odpovídající, hotel čisto.
Dovolená se nám líbila. Oceán supr, stravování odpovídající, hotel čisto.
Spokojeni
Uvítali by jsme od hotelu lehátka+ slunečníky.
Hodně, rozmanitá. Na můj vkus neco málo uděláno, osolené. Málo druhů zmrzliny. Dezerty krásné na pohled, chuť nic moc.
UbytováníČisto, spokojeni. Uvítali by jsme na polštář sladkost, doplnít bar pitnou bal.vodu. Jako vzpomínku na hotel propisku (např.).
SlužbySpokojeni.
Václav Krejčíř
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S čím jsme počítali se celkem splnilo.
S čím jsme počítali se celkem splnilo.
Naprosto vynikající smazává vše negativní!
Stravano coment
UbytováníNepřekvapilo počítali jsme s tim
SlužbyOdpovídající ceně a možností dané lokalitě
daniel N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
prostředí krásné ubytování ucházející ale stravování horor-plesnivý cléh shnilá rajčata jídlo nepoživatelnénejhořší jídlo co kdo uvařil a pan majitel C.K arogantmí žádná domluva není NIKDY VÍCE VŠECHNY VARUJU!!!!!!!!
prostředí krásné ubytování ucházející ale stravování horor-plesnivý cléh shnilá rajčata jídlo nepoživatelnénejhořší jídlo co kdo uvařil a pan majitel C.K arogantmí žádná domluva není NIKDY VÍCE VŠECHNY VARUJU!!!!!!!!
SUPER
StravaHRŮZA
Petr Svoboda
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michal S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zuzana Peterková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prostředí pěkné,delegátka vstřícná a ochotná,nabídka výletů dobrá,zaměstnanci recepce velmi ochotní
Prostředí pěkné,delegátka vstřícná a ochotná,nabídka výletů dobrá,zaměstnanci recepce velmi ochotní
Dostupnost pláže 5 min.čistá,moře též,pro šnorchlování vhodné
StravaStrava v hotelu dobrá,pestrá,často ale vázlo doplňování jídla
UbytováníUbytování dobré,čisto,.3.patro bez výtahu-bez nabídky pomoci se zavazadlem-dovolená +55
SlužbySlužby recepce výborné,ostatní průměr,animací až příliš
Hégli Diána
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla to velmi dobrá a obsahově bohatá dovolená, jen krátká :) Andalusie je nádherná. Moře je velmi studené, toto místo doporučuji těm, kteří nechtějí jen ležet na pláži, ale také se chtějí rozhlédnout kolem, opravdu to stojí za to, Sevilla, Granada, Alhambra, Gibraltar, Malaga, Córdoba, Ronda – to vše je nezbytné navštívit! Zvlášť bych chtěl vyzdvihnout místní průvodkyni Gabriellu Almási, která byla velmi milá a dala nám skvělé tipy.
Byla to velmi dobrá a obsahově bohatá dovolená, jen krátká :) Andalusie je nádherná. Moře je velmi studené, toto místo doporučuji těm, kteří nechtějí jen ležet na pláži, ale také se chtějí rozhlédnout kolem, opravdu to stojí za to, Sevilla, Granada, Alhambra, Gibraltar, Malaga, Córdoba, Ronda – to vše je nezbytné navštívit! Zvlášť bych chtěl vyzdvihnout místní průvodkyni Gabriellu Almási, která byla velmi milá a dala nám skvělé tipy.
Pláž je asi 700 metrů daleko, zdá se být vzdálenější kvůli velkému výškovému rozdílu, ale hotel nabízí bezplatnou službu – autobus jezdí na pláž a zpět každých půl až jednu hodinu!
StravaZ mnoha jídel si můžete vybrat, měli jsme polopenzi, vždy byly k dispozici ovoce a dezerty. Zvlášť bych chtěl zdůraznit, že k večeři byly zdarma nápoje, minerální voda, vína, pivo, výrobky Coca-Cola!
UbytováníPokoj je čistý, jednoduše zařízený, klimatizovaný, s balkonem, je zde bazén s lehátky na opalování. Recepční jsou milí a ochotní.
SlužbyJe zde bazén, dětský bazén. Vše lze vyřídit přímo v hotelu. Pronájem trezoru je trochu drahý a Wi-Fi není zdarma ani na recepci, stojí to asi 6000 Ft na týden. Klimatizace je však v ceně. Stojí za to si zde rezervovat slunečníky a lehátka u moře, protože tak stojí polovinu ceny než přímo na pláži.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Edgár T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vera H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pokud nehledate letovisko plne turistu a chcete ochutnat mistni kuchyni, skvela volba. Mesto plne spanelu, historicke centrum, hrad, krasne vyhledy, moznosti prochazek, nakupu na mistnich trzich, perfektni cup cake shop, reznictvi, vse co si muzete jen prat!
Pokud nehledate letovisko plne turistu a chcete ochutnat mistni kuchyni, skvela volba. Mesto plne spanelu, historicke centrum, hrad, krasne vyhledy, moznosti prochazek, nakupu na mistnich trzich, perfektni cup cake shop, reznictvi, vse co si muzete jen prat!
Plaz je asi 4 min chuzi, tam z kopce, zpet do kopce. Neni uplne pozvolna, ale clovek se aspon tolik nerozmyslel. Je ale cista, voda krasna modra, pisek trochu hrubejsi, ale aspon jej nemate vsude. Spokojenost
StravaStravovani jsme meli vlastni, mistni trhy vam nabidnou cerstve ovoce a zeleninu kazdy den, kousek od nich je i pekar a masna, kde vam pani naporcuje a nachysta co jen chcete. Take je pobliz cup cake shop s temi snad nejlepsimi cup cakes na svete.
UbytováníUbytovani je supr, je videt, ze teprve stale rekonstruuji, ale koupelny a kuchyne jsou nadherne. Apartman je na kopci, takze pro starsi asi uplne nic moc, ale nam to vyhovovalo, jelikoz diky tomu byla krasna vyhlidku na more primo z balkonu.
Jen doporucuji vzit si nuz :) meli jsme jen "pilku"
Perfektni, ze wi fi je uplne vsude a zdarma, jinak jsme sluzby moc nevyuzivali, snad az na uschovani zavazadel pred odjezdem a to bylo v poradku.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety