Valentin Son Bou Hotel & Apartements Hodnocení: 4/5 Španělsko, Menorca, Alaior
Luděk Šrein
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 26 854 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Luděk Šrein
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 26 854 Kč za os.
Ondrej Divinský
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pobyt sa mi páčil, nemám výhrady k zabezpečeniu, až na jeden skutočnosť. Do miesta pobytu sme boli dopravení v pondelok 15.08.cca o 17.00 hod a odvoz z hotela bol stanovený na pondelok 22.08. o 03.20 hod. V podstate sme boli v mieste pobytu iba 6 dní, čo považujem za zlé riešenie.
Pobyt sa mi páčil, nemám výhrady k zabezpečeniu, až na jeden skutočnosť. Do miesta pobytu sme boli dopravení v pondelok 15.08.cca o 17.00 hod a odvoz z hotela bol stanovený na pondelok 22.08. o 03.20 hod. V podstate sme boli v mieste pobytu iba 6 dní, čo považujem za zlé riešenie.
Pláž čistá, udržiavaná; more čisté, fajn. Páčilo sa mi využitie pláže rodinami ako miesta na trávenie voľného času.
StravaChutná, štandardne pestrá. Žiaľ, chýbali ryby, neboli v ponuke ani jeden krát.
UbytováníIzba bola primerane vybavená, dostatočne veľká, upratovanie solídne, takže OK.
SlužbyOK.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Pavel Kučera
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 10 997 Kč za os.
Blanka B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezký hotel s kvalitními službami a zázemím, ochotný personál, odpovídající vybavení i cena.
Hezký hotel s kvalitními službami a zázemím, ochotný personál, odpovídající vybavení i cena.
Na pláži podél celé kolonády všude jednotné ceny za lehátka a slunečníky, Servis jednotný, u každé části se slunečníky stejný stánek s občerstvením teplým i studeným za stejné ceny a ve stejné kvalitě. Denně uklizená pláž, v průběhu dne sbírali větší odpadky a noviny.
Jediné mínus, které tvoří turisti, všude se válejí v písku nedopalky cigaret.
Strava jednoznačně super, čerstvá, chutná, rozmanitá.
UbytováníČisté, praktické, trezor na pokoji, lednička, balkón orientovaný na stranu bazénu je fajn.
SlužbyPro FIFA umístili do lobby plátno a promítali fotbal - bezva pro fanoušky, i když TV na pokoji je. Pronájem tenis.kurtu za lepší cenu než u nás, rakety v ceně, nechtěli ani kauci. Bazén vnitřní i venkovní čistý, lehátek dostatek a zadarmo. Všude čisto. Důležitá věc - po vyklizení pokojů (do 12hod) vám uskladní u recepce kufry a před odjezdem dostanete na kauci osušky, lze se osprchovat a převléknout ve wellnes.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana Mušálková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Měli jsme zajištěn Eurovíkend bez služeb průvodce.Dostali jsme podrobné pokyny,co kde a jak.Bohužel,chyběly pokyny,co dělat,když letadlo má 4 hodiny zpoždění a když přiletíte do místa dovolené a nic už nejezdí-takže jsou Vám lístky na autobus,poskytnuté cestovní kanceláří k ničemu.Ještě štěstí,že si umíme poradit,ale jet na tuto dovolenou lidé,kteří nemají možnosti připojení k internetu,tak by byli ztraceni...Totéž na zpáteční cestě na letiště-lístek na Aerobús nám byl zcela k ničemu,protože Barcelona demonstrovala zrovna v místě našeho odjezdu.
Měli jsme zajištěn Eurovíkend bez služeb průvodce.Dostali jsme podrobné pokyny,co kde a jak.Bohužel,chyběly pokyny,co dělat,když letadlo má 4 hodiny zpoždění a když přiletíte do místa dovolené a nic už nejezdí-takže jsou Vám lístky na autobus,poskytnuté cestovní kanceláří k ničemu.Ještě štěstí,že si umíme poradit,ale jet na tuto dovolenou lidé,kteří nemají možnosti připojení k internetu,tak by byli ztraceni...Totéž na zpáteční cestě na letiště-lístek na Aerobús nám byl zcela k ničemu,protože Barcelona demonstrovala zrovna v místě našeho odjezdu.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 17 666 Kč za os.
Marcela K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel Novák
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří Vodňanský
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd naprosto splnil naše očekávání a to po všech stránkách.Trochu zklamaní jsme byli z téměř ledové vody v moři,ale to žádná cestovka neovlivní.
Zájezd naprosto splnil naše očekávání a to po všech stránkách.Trochu zklamaní jsme byli z téměř ledové vody v moři,ale to žádná cestovka neovlivní.
V těsné blízkosti hotelu,čistá,bez připomínek.
StravaNabídka bufetového stravování v polopenzi byla pestrá,široká a v dobré kvalitě.Šampaňské k snídani lze
pokládat už za nadstandard.Jedinou vadou na kráse bylo,že hoteloví kuchaři neuměli udělat měkké gri-
lované maso.Ale v bohaté nabídce ostatních jídel to lze pokládat za zanedbatelné.
Pokoje jsou menší a trochu skromněji zařízené,ale nechybí tam nic,co k pobytu potřebujete.
Po stránce funkční je hotel skvěle postaven,protože všechny pokoje mají balkony s výhledem na moře.
Rovněž všechny další hotelové prostory jako jídelna,bar s terasou a hala mají výhled na moře.
Bez připomínek,snad jen večerní animační programy by mohly být trochu lepší a jejich začátky by bylo dob trochu posunout na dřívější dobu/začínaly ve 22.15hod/.
Jaroslava Kadlasová
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V rámci skupiny hotelů jsme při výběru dovolené dávali přednost jinému hotelu, osvědčenému z loňska (Marbella Playa), který jsme si vybrali na dporučení příbuzných. Ten však potom v nabídce vůbec nebyl. Hotel Playa Bonita patří stejné hotelové skupině, ale není to stejné.
Jde o velký hotel, který po sezóně nebyl plný. V okolí jsou převážně řadové apartmány a další individuální zástavba za silnicí. Krom asi tří menších obchodů s potravinami v docházkové vzdálenosti je cca 15 min. chůze lépe zásobené Supermercado. Jiné obchody tam nejsou. Krom vyhovující plážové restaurace Parador II byla v dosahu ještě asi dvě bistra, která nás nezlákala, a další restaurace poněkud dále. Něco už bylo zavřené.
Bohužel jsme ani při "povinném" výletě do městečka Marbella žádné nákupy nepořídili, protože byl v den svátku (vloni zase v neděli).
Vzhledem k tomu, že sousedy v pobřežním buse okradli, neměli jsme chuť takový "výlet" pokoušet. Ale už bylo hodně zavřeno všude - velký rozdíl proti loňsku.
V rámci skupiny hotelů jsme při výběru dovolené dávali přednost jinému hotelu, osvědčenému z loňska (Marbella Playa), který jsme si vybrali na dporučení příbuzných. Ten však potom v nabídce vůbec nebyl. Hotel Playa Bonita patří stejné hotelové skupině, ale není to stejné.
Jde o velký hotel, který po sezóně nebyl plný. V okolí jsou převážně řadové apartmány a další individuální zástavba za silnicí. Krom asi tří menších obchodů s potravinami v docházkové vzdálenosti je cca 15 min. chůze lépe zásobené Supermercado. Jiné obchody tam nejsou. Krom vyhovující plážové restaurace Parador II byla v dosahu ještě asi dvě bistra, která nás nezlákala, a další restaurace poněkud dále. Něco už bylo zavřené.
Bohužel jsme ani při "povinném" výletě do městečka Marbella žádné nákupy nepořídili, protože byl v den svátku (vloni zase v neděli).
Vzhledem k tomu, že sousedy v pobřežním buse okradli, neměli jsme chuť takový "výlet" pokoušet. Ale už bylo hodně zavřeno všude - velký rozdíl proti loňsku.
Pláž s vlnolamy-moly z navezeného kamení a malými plážičkami spíše s hrubším, bořícím se a na chůzi nepříjemným pískem byla zklamáním. Krom několika míst i ve vodě byly kameny, tedy pro seniory dosti nevhodné. To se týká i sousedních pláží, které jsou přístupné buď přímo po písku nebo po spíše nepříjemných schodech. Bohužel voda byla velice chladná, ač vloni ve stejnou dobu jen pár km odsud byla velmi teplá.
Hotel má bazén poněkud vedle, otevřený až od 10 hod.
V okolí pláže ani jinde nejsou žádné lavičky, takže v kombinaci s již uzavřenými zařízeními (bary, kavárnami aj.) to není pro seniory nic příjemného - těch méně pohyblivých je přitom značné procento. V hotelu i okolí je hodně bariér, schody nebo šikmé plochy hodně strmé.
Nabídka jídel byla široká, objevovalo se dostatek ryb a mořských plodů, ovoce, masa, vše obdobné jako v hotelu navštíveném vloni, ale vařeno horším kuchařem - bez chuti, vše neslané. Servis fungoval dobře, doplňování probíhalo plynule. Obsluha dávala přednost španělštině. Jídla byla popsaná vícejazyčně i s obrázky.
UbytováníHotel má všechny pokoje s výhledem, což je příjemné. Pokoje jsou zařízené dvěma lůžky po 140 cm šířky, ale vzhledem k zbylé podlahové ploše si nedovedu představit, jak by v něm mohla pobývat celá rodina, ač se tak patrně i děje. V pokoji je jedna židle a dvě proutěná křesílka na balkóně. Pro dvě osoby je to pěkné ubytování.
Klimatizace funguje, s ledničkou je to horší - pokud stále vytahujete kartu ze zásuvky, moc toho nenachladíte, lednička ve skřínce navenek i hodně hřeje.
Funguj i TV, ventilátor pod stropem, fén... Voda se v nouzi pít dá - závadná není, jen nedobrá.
Užitečné bylo nechat si vystavit druhou kartu k pokoji - na požádání na recepci. Také není nutno vozit plážové ručníky, proti záloze jsou k dispozici na místě. Po nočním příletu jsme měli nachystano večeři i s nápoji v jídelně.
V den odletu je možno uložit kufry ve zvl. místnosti (společný klíč), pokoje se opouštějí do 12 hod. Mimoděk jsme zjistili, že na dobu do večera, kdy jsme odjížděli, vystaví recepce novou kartu ke vstupu k bazénu nebo do hotelového areálu, to bylo šikovné.
Jiné služby jsme nevyužívali. Intenet stál 1 euro za 20 minut, ale wifi je zavedena - nezkoušeli jsme. Animační programy nenavštěvujeme a nezajímají nás. V přízemí je ještě malý vnitřní bazén a vířivka.
Jaroslav S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Daniela Soldátová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zuzana L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavlína P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V podstatě vše dobré, ale jen při nástupu v Košících byl problém, který se ale podařilo vyřešit. Následná dovolená byla výborná.
V podstatě vše dobré, ale jen při nástupu v Košících byl problém, který se ale podařilo vyřešit. Následná dovolená byla výborná.
Miroslav K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mária Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
István Mihályné Somodi
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Před ní je mořský záliv.Výhled je nádherný, každý pokoj má balkon.Z terasy je vidět východ slunce.Ochotný personál.
Před ní je mořský záliv.Výhled je nádherný, každý pokoj má balkon.Z terasy je vidět východ slunce.Ochotný personál.
Přímá poloha moře je úžasný zážitek.Pomalu se prohlubující, průzračně modrá voda. Písečné pobřeží. Koupání, opalování, relaxace byla samozřejmostí. Lodě se vzdalovaly a nerušily koupající se. Vykoupat se mohli i rodiče s malými dětmi.
StravaJídelna-- dobře uspořádané nádobí. Snídaně a večeře jsou každý den bohaté.
UbytováníPokoj je prostorný a pohodlný.Koupelna je vybavena vším.Sprchový kout,šampon na vlasy,tekuté mýdlo,ručníky.
SlužbyDenní úklid, výměna ručníků.Lehátka, jacuzzi na hotelové terase.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Zsuzsanna B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všechno bylo v pořádku, krásné místo, pěkný hotel, skvělá poloha a bezchybná péče. Jedině turistický poplatek byl vyšší, než jsme čekali. Místo 1-1,5 eura to bylo 3,3 eura za osobu na noc. Takže pro 4 osoby to bylo o 50 eur více, než jsme počítali.
Všechno bylo v pořádku, krásné místo, pěkný hotel, skvělá poloha a bezchybná péče. Jedině turistický poplatek byl vyšší, než jsme čekali. Místo 1-1,5 eura to bylo 3,3 eura za osobu na noc. Takže pro 4 osoby to bylo o 50 eur více, než jsme počítali.
Moře je nádherně čisté, s písčitým pobřežím. Na pláži si můžete pronajmout lehátko a slunečník, i když za poměrně vysokou cenu (4,5 eura/kus). Pláž není od hotelu daleko.
StravaPři polopenzi jsme se setkali s bohatým výběrem. Nikdy jsme nezůstali hladoví :)
UbytováníHotel s velmi krásným panoramatickým výhledem, blízko moře. Čistý, s moderním nábytkem a pohodlnou postelí.
SlužbyBazén je krásně čistý, vířivku lze používat po předchozí rezervaci, ale i ta je čistá, sluneční terasa byla také v pořádku. Úklid probíhá každý den, důkladně. Číšníci jsou milí, přátelští, vykonávají svou práci normálně.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jana Hynková
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 15 572 Kč za os.
Kateřina S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jediným nedostatkem byla nedostupnost letenek.Po příchodu na letiště nám bylo sděleno, že letenky nejsou, letadlo je přeprodáno a pouze v případě, že se někdo nedostaví k odletu , tak poletíme. Povedlo se, ale nejistota je opravdu nepříjemná.
Jediným nedostatkem byla nedostupnost letenek.Po příchodu na letiště nám bylo sděleno, že letenky nejsou, letadlo je přeprodáno a pouze v případě, že se někdo nedostaví k odletu , tak poletíme. Povedlo se, ale nejistota je opravdu nepříjemná.
Pláž vzdálena cca 400m, velmi příjemná cesta městečkem.Pláž čistá.
StravaZaplaceny snídaně.Skvělé, bohatá nabídka.
UbytováníUbytování skvělé,čisté prostředí, výborná vybyvenost. Doporučuji.
SlužbyPravidelný úklid, výměna ručníků.
od 11 581 Kč za os.
Veronika R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovlolená proběhla bez jakýchkoli komplikací. Pokyny, voucher a letenky jsme obdrželi včas. Madrid je krásné město pro víkendový pobyt, není zde moc památek, a tak se vše dá beze spěchu stihnout
Dovlolená proběhla bez jakýchkoli komplikací. Pokyny, voucher a letenky jsme obdrželi včas. Madrid je krásné město pro víkendový pobyt, není zde moc památek, a tak se vše dá beze spěchu stihnout
Snídaně jsou podávány fakticky celé dopoledne. Bufet je výborně zásoben - jak nápoje, tak sladké a slané pečivo, ovoce, jogurty apod. Bufet je po celou dobu snídaní doplňován, takže se nelze obávat, že při pozdějším příchodu nic nezbyde.
UbytováníHotel výborný, přímo v centru. Při otevřených oknech sice proniká hluk z ulice, ale pokoj má klimatizaci, takže okna lze ponechat zavřená. Každý den se pokoj uklízí, je čistý a prostorný. Personál je velmi ochotný a nápomocný.
SlužbyŽádné stížnosti. Naopak, slečny na recepci jsou velmi příjemné a ochotné.
Martin T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 23 090 Kč za os.