VIK Gran Costa del Sol (Mijas) Hodnocení: 4/5 Španělsko, Andalusie, Cala de Mijas
Nikola K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2026 Napsáno Červenec 2026
Byli jsme spokojeni s polohou hotelu, blízkostí pláže a čistotou hotelu, pláže a bazénu. Nepořádek byl jen v okolí řeky vedle hotelu. V těsné blízkosti hotelu bychom uvítali více nákupních možností.
Pláž byla čistá,v těsné blízkosti hotelu. Moře studené,ale naprosto čisté. Velmi málo lidí v moři,dostatek místa na pláži.
StravaStrava v hotelu byla velmi chutná a obědy a večeře pestré. Snídaně se neměnily,ale byl velký výběr. Stoly čisté, personál příjemný a ochotný.
UbytováníVybavení pokoje bylo starší,ale udržované, funkční a čisté.
SlužbyHotel by mohl zlepšit animační program pro děti. Jinak jsme byli spokojeni.
Kateřina Kovářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026 Napsáno Červenec 2026
Dovolenou v hotelu VIK Gran Costa del Sol jsme si s maminkou moc užily. Hotel má skvělou polohu přímo u moře, nádherný výhled a krásné okolí s dlouhou promenádou, která je ideální na večerní procházky. Personál byl po celou dobu pobytu velmi milý, ochotný a usměvavý. Za cenu, kterou jsme za pobyt zaplatily, považuji hotel za opravdu skvělou volbu a určitě bych se sem ráda znovu vrátila.
Pláž byla krásná, čistá a každý den pečlivě upravovaná. Moře bylo během našeho pobytu čisté, ale často byly větší vlny, které vytvářely příjemnou atmosféru. Kvůli nim většina lidí neplavala příliš daleko od břehu a zůstávala spíše v mělčí části moře. Hotel se nachází přímo u pláže, takže přístup k moři byl naprosto bezproblémový. Velkým plusem byla také dlouhá promenáda podél pobřeží, ideální na ranní i večerní procházky. Celkově jsme si pláž i okolí moc užily.
StravaJídlo bylo chutné a výběr dostatečný. Každý den bylo z čeho vybírat, nechybělo čerstvé ovoce, zelenina ani různé druhy masa a dezertů. Každý si zde určitě najde to své. S kvalitou i množstvím jídla jsme byly spokojené.
UbytováníPokoj byl čistý, útulný a pravidelně uklízený. Největším zážitkem byl nádherný výhled na moře, který dodal celé dovolené jedinečnou atmosféru. Hotel působí velmi příjemně a udržovaně. Jedinou drobností bylo, že ve večerních hodinách byl občas z okolí cítit slabý zápach z kanalizace nebo odtoku moře. Nebylo to nic výrazného a nijak nám to dovolenou nezkazilo.
SlužbyPersonál si zaslouží velkou pochvalu za ochotu a vstřícný přístup. V hotelu se téměř každý den konaly různé animační programy nebo večerní akce, takže se hosté rozhodně nenudili. Bazén byl spíše menší a podle mě vhodnější hlavně pro děti, ale na příjemné osvěžení během horkých dnů úplně stačil.
od 13 456 Kč za os.






