Be Live Adults Only Marivent Hodnocení: 4/5 Španělsko, Mallorca, Cala Major
Darina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2025
Prijemne strávené dni
Prijemne strávené dni
Pláž hned pri hoteli, ale bolo chladno , tak sme sa nekupali. V lete to moze byt super.
StravaStrava bola v poriadku, aj pre mna bezlepkove vedeli zabezpečiť
UbytováníIzba bola ok, prve dni bolo chladno, potom prikúrili .
SlužbyPersonál velmi milí
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Linda O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Upravováno v souladu s Pravidla
VEĽKÉ SKLAMANIE. Hotel nemá na 4*
Veľmi predražená dovolenka, 2.500€ pre dvoch na 5 dni sme čakali OVEĽA VIAC, prvú večeru sme ani nedostali, prvý deň sme ani nemali, transfer nás vozil po ostrove a hoci sme boli 5km od letiska, vyložili nás úplne posledných o 1 ráno na ulici a s kuframi sme behali po meste, kým sme našli hotel, lebo šofér vedel len španielsky a my nie, teda sme mu nerozumeli ani slovo. CA poskytla nesprávne pokyny a informácie a nakoniec sa len oháňala paragrafmi.
Nikdy viac
VEĽKÉ SKLAMANIE. Hotel nemá na 4*
Veľmi predražená dovolenka, 2.500€ pre dvoch na 5 dni sme čakali OVEĽA VIAC, prvú večeru sme ani nedostali, prvý deň sme ani nemali, transfer nás vozil po ostrove a hoci sme boli 5km od letiska, vyložili nás úplne posledných o 1 ráno na ulici a s kuframi sme behali po meste, kým sme našli hotel, lebo šofér vedel len španielsky a my nie, teda sme mu nerozumeli ani slovo. CA poskytla nesprávne pokyny a informácie a nakoniec sa len oháňala paragrafmi.
Nikdy viac
Hotel je priamo na pláži. Prístup je cez branicku na kartu od izby. Pláž preplnená, je verejná, pomerne malá. Lehatka je potrebné zavčasu ráno obsadiť a platí sa 19€ za set 2 lehatka a slnecnik na deň. Okolo 19:00 vás vyhodia, lebo ich potrebujú upratať na kopu. Pláž ma 2 bary. Prvé 3 dni úplne čierna hustá voda v mori plná smeti. Potom sa vyčistila. V pozadí kotvia lode.
StravaStrava bola podpriemerne bohatá, ale chutná , v podstate každý deň to iste dokola. Nápoje sa platili. Mali sme raňajky a večere. Zišlo by sa umyť plastové stoličky
UbytováníV ponuke odfotené obrázky z novšej časti hotela, veľmi prikrášlené a ubytovaní sme boli v starej časti, rozbitej, narýchlo a nekvalitne prerobenej a aj tak už velmi vyžadujúcej opravy. Steny ošúpané ako v izbe, tak na balkóne. V kúpeľni sa nedali otvoriť dvere tak, aby sme sa dostali k umyvadlu. Záchod sa nepríjemne hýbal. Kúpeľňa nemala odsávanie. Postele sa mimovoľne rozchádzali a behali po izbe. Už pri vstupe do hotela a pri pohľade na výťahy je jasne, že je to zastaralý hotel. Exteriér hotela pekný, vstup na pláž fajn.
SlužbyAsi ok, bazén sme nevyužívali, nehrala tam žiadna hudba, úplne ticho, od rana plný a obsadené lehatka. Personál pri večeri asi zaúčal brigádnikov, vždy počas toho, ako sme jedli prišli drzo aby sme zaplatili a stali a čakali. Nevedeli jazyky. Ostatny personál usmievavý a ústretový. Buď vedeli anglicky, alebo nemecky. Izby upratovali. Wellness za poplatok.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 14 534 Kč za os.









