O7 Alea Hodnocení: 3/5 Španělsko, Mallorca, El Arenal
Karla Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dala bych hodnocení 4/5, vše bylo podle představ, jen když je ve smlouvě i v pokynech vyloženě napsáno, že je delegát v ceně i že bude v destinaci a že nějaký den se s ním potkáme, po komunikaci s recepcí nám řekli, že delegát jezdí tak max. jedou za 2 nebo 3 týdny. Výlety jsme plánovali sami, vše jsme pořešili i bez delegáta, jen jsem nepochopila, proč je všude zmiňovaný, když se pak ani neukáže.
Dala bych hodnocení 4/5, vše bylo podle představ, jen když je ve smlouvě i v pokynech vyloženě napsáno, že je delegát v ceně i že bude v destinaci a že nějaký den se s ním potkáme, po komunikaci s recepcí nám řekli, že delegát jezdí tak max. jedou za 2 nebo 3 týdny. Výlety jsme plánovali sami, vše jsme pořešili i bez delegáta, jen jsem nepochopila, proč je všude zmiňovaný, když se pak ani neukáže.
- cca 500m, krásná pláž, dlouhé pobřeží, hodně lidí, dlouho se jde do vody než to máte aspoň po stehna :) .. dobré i pro mladé i pro rodiny, otravní černoši na pláži - s tím nic nenaděláte.
Strava- moc dobrá, polopenze = bylo na výběr, snídaně s pitím, večeře bez pití, jinak moc drahé pití na dokoupení na hotelu
Ubytování- čisté, poměrně hezké, vyhovovalo akorát, dle fotek sedí, bohužel po příjezdu nějakých mladých na "soustředění" dost hlučné, tím, že na hotelech bydlí mladí, je tam i tak dost v okolí hlučno
Služby- kromě úklidu jsme jiné služby nevyužili, nedokážu posoudit, ale na recepci rádi poradí, pokud je potřeba pomoci, mluví dobře aj
Pavlína Šašková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby CK....... katastrofické, žádný delegát na letišti ani v hotelu, vše jsme museli zajišťovat na vlastní pěst, test před odjezdem přes jinou CK z protějšího hotelu, info o odjezdovém transferu jsme dostali před půlnocí poslední den, kdy v šest ráno už bylo zapotřebí čekat před hotelem
Služby CK....... katastrofické, žádný delegát na letišti ani v hotelu, vše jsme museli zajišťovat na vlastní pěst, test před odjezdem přes jinou CK z protějšího hotelu, info o odjezdovém transferu jsme dostali před půlnocí poslední den, kdy v šest ráno už bylo zapotřebí čekat před hotelem
pláž nádherná, písčitá, postupný vstup do moře, skvělé pro děti i proto že je zde voda teplá
StravaStrava výborná, každý den něco nového, dostatečné množství
Ubytováníhotel příjemný, dostali jsme však pokoj nad kuchyní, kde byl neustálý hluk z ventilátorů či mrazáků, hlavně v noci, všechny pachy jsme měli v pokoji, nedalo se sedět ani na balkoně, hlavně také proto že výhled byl na protější zeď a popelnice
Službyvýborné složby hotelu, vstřícné jednání
od 14 616 Kč za os.
























