Grand Sea View Resotel Hodnocení: 3/5 Thajsko, Koh Samui, Mae Nam
Věra Volechová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Uvedený hotel leží v lokalitě, která nemá nic společného s rekreací, pláž je špinavá, voda v moři není vůbec vhodná ke koupání, vody jsme měli sotva po kolena, takže jsme museli za koupáním denně dojíždět do jiných lokalit, např do La Mai nebo Chawing. Tam jsme teprve viděli, jak má vypadat moře a pláž. Jinak služby CK po celou dobu dovolené nebyly žádné. Zajistili nám pouze el. letenky s dlouhými čekacími dobami, odvoz z letiště a ubytování, což jsme si mohli zajistit raději sami. Jinak žádná delegátka, která by nám podala inf. o navštívené zemi, nic. Vlastně žádný zájem po celou dobu rekreace. Byli jsme zklamáni a příště raději sami a ušetříme peníze.
Uvedený hotel leží v lokalitě, která nemá nic společného s rekreací, pláž je špinavá, voda v moři není vůbec vhodná ke koupání, vody jsme měli sotva po kolena, takže jsme museli za koupáním denně dojíždět do jiných lokalit, např do La Mai nebo Chawing. Tam jsme teprve viděli, jak má vypadat moře a pláž. Jinak služby CK po celou dobu dovolené nebyly žádné. Zajistili nám pouze el. letenky s dlouhými čekacími dobami, odvoz z letiště a ubytování, což jsme si mohli zajistit raději sami. Jinak žádná delegátka, která by nám podala inf. o navštívené zemi, nic. Vlastně žádný zájem po celou dobu rekreace. Byli jsme zklamáni a příště raději sami a ušetříme peníze.
Hotel leží přímo u pláže, ale.... Pláž špinavá, vody po kolena a po přílivu byla špinavá i voda. Na pláži jsme po většinu času byli sami, lehátka zdarma k dispozici, na pláži se půjčovaly zdarma i lodičky, což bylo příjemné
StravaMěli jsme pouze snídaně a ty byly po celou dobu stejné, vejce, marmeláda, toustový chléb, tuk, ananas a kousek melounu. Voda a káva
UbytováníHotel byl čistý, personál ochotný, ale špatná poloha hotelu. Služby v normálu, nic zvláštního, klimatizace hrozně hlučná, takže se nedala ani v noci pouštět.
SlužbyPersonál byl velmi ochotný, 1 x jsme si objednali v hotelu masáže, ale pak jsme raději docházeli jinam, kde byly stejné, ale levnější.
Pavlína W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety

















