El Mouradi Hammamet Hodnocení: 4/5 Tunisko, Hammamet, Hammamet
Monika C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Vyhozené peníze. Doporučuji hodně chodit do ulic, je asi 3 min od hotelu zábavní park společně s aquaparkem.
Vyhozené peníze. Doporučuji hodně chodit do ulic, je asi 3 min od hotelu zábavní park společně s aquaparkem.
Úžasné krásné tyrkysové moře, ale to záleží na tom, kam zrovna bude foukat. Avšak málo opravdu velmi málo lehátek na to kolik lidí tam je, nemluvím o těch naprosto otravných tunisanech na pláži, kdy si k vám sednou a cpou vám vše co mají, musíte zvýšit hlas a říct ne, jinak vám nedají pokoj.
StravaStravu musím pochválit, rozmanitý výběr, ale v sezóně je ta restaurace strašně přeplněná, stojí se fronty na jídlo a klasika turisté z Alžírska naprosto nevychovaní. Super zmrzka i pizza, klasika hranolky a těstoviny pro vybíravé.
UbytováníPřijeli jsme v 5 hodin ráno s tím, že jsme jen na pokoj čekali 8 h na recepci bez pásku. “Klidně si sedněte na recepci” nám bylo řečeno. Následně nám paní na recepci tvrdila, že je náš pokoj již v procesu čištění, tak prosím po hodině “uklízení” jsme dostali naprosto odporný pokoj.. všude prach, špína, postele odporné..lednice neumytá ani nevím jak dlouho, klimatizace nefungovala.
SlužbyMálo úsměvu, drinky jak do skleniček, tak do plastu. Neustále jim docházela voda, takže pití na pokoj moc nečekejte. Čím více alkoholu si budete objednávat, tím méně ho budete dostávat. Animace nic moc. Nad bazénem ani nepřemýšlejte, alžírci si zaberou lehátka a všechny bazény jsou naprosto přeplněné.
Miloš D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Nuž...iná kultúra. Všade špina - špinavé taniere, príbory, poháre. Na izbe špinavé ručníky a posteľné prádlo - niekoľkokrát sme to upratovačke hovorili, aj vymenila, ale nikdy to nebolo úplne čisté. Totálna hrôza bola detská postieľka - rozbitá, roztrhaná, fľakatá (na izbu nám ju dali po troch dňoch). Na štvrtý deň nám ju prišli vymeniť, ale už sme ju odmietli, nakoľko sme si zvykli, že aj druhé dieťa spí s nami na posteli. Prvé totižto nemalo prístelku a bez doplatku/úplatku nám odmietli vymeniť izbu. Takže s deťmi už nikdy viac, rozhodne neodporúčam!
Nuž...iná kultúra. Všade špina - špinavé taniere, príbory, poháre. Na izbe špinavé ručníky a posteľné prádlo - niekoľkokrát sme to upratovačke hovorili, aj vymenila, ale nikdy to nebolo úplne čisté. Totálna hrôza bola detská postieľka - rozbitá, roztrhaná, fľakatá (na izbu nám ju dali po troch dňoch). Na štvrtý deň nám ju prišli vymeniť, ale už sme ju odmietli, nakoľko sme si zvykli, že aj druhé dieťa spí s nami na posteli. Prvé totižto nemalo prístelku a bez doplatku/úplatku nám odmietli vymeniť izbu. Takže s deťmi už nikdy viac, rozhodne neodporúčam!
Služby výborné - ak dávate úplatky od upratovačky po manažérku. Inak otras.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 12 962 Kč za os.






































































