LES JARDINS Hodnocení: 3/5 Tunisko, Hammamet, Hammamet
Kateřina S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Kateřina S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Karolina Kávai
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bylo to obsahově bohaté. Cítili jsme se dobře. S odpady nejsem smířený. Jednou to bylo dobré, ale pravděpodobně tam nepůjdeme vícekrát.
Bylo to obsahově bohaté. Cítili jsme se dobře. S odpady nejsem smířený. Jednou to bylo dobré, ale pravděpodobně tam nepůjdeme vícekrát.
Bylo to blízko k pláži a voda byla čistá. Písek byl velmi jemný a voda teplá. Vždy bylo volné lehátko na opalování.
StravaMnožství a kvalita jídel byly uspokojivé. Pokud jsme chtěli vypít 1,5 litru vody, museli jsme za to zvlášť zaplatit. Tomu jsem nerozuměl.
UbytováníMyslím, že 4 hvězdy jsou přehnané, spíše odpovídá 3 hvězdám.
Než jsme se vydali domů, hotel se zavřel.
To bylo nepříjemné.
Výhled byl krásný a pokoj tichý.
Masáž trvala jen 15 minut. Místo masáže mě natřeli olejem.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
István Tamás Gál
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pěkné a kulturní místo. Pláž je bezchybná, téměř luxusní, v hotelu je všude pořádek, ale nábytek je trochu staromódní a standardní pokoj je malý pro 3 osoby.
Velmi pěkné a kulturní místo. Pláž je bezchybná, téměř luxusní, v hotelu je všude pořádek, ale nábytek je trochu staromódní a standardní pokoj je malý pro 3 osoby.
K pláži se dá přistupovat pouze ze strany hotelu, protože má vlastní uzavřenou pláž, která je mimořádně nádherná, čistá a bezchybná! A večer je chráněna bezpečnostními strážemi a kamerami.
StravaStrava byla také dobrá, kromě toho, že jídlo bylo trochu jednotvárné, téměř každý den bylo stejné, jen s jiným kořeněním, a postrádali jsme kuře, to tam vůbec nebylo! Minulý rok jsme byli v El Menzě a tam bylo vše bezchybné! Ve všech ohledech!! Tam patří 4 ☆ a i 5 ☆!
UbytováníČisté pokoje, jen nábytek je starý, ale vše, co je potřeba v pokoji, tam je, což není problém, je to spíše můj osobní názor, protože v hotelu s 4☆ bych už nábytek obnovil. Ale kromě toho je vše v pořádku!
SlužbySlužby jsou však bezchybné, ve všem vycházejí vstříc hostům, jsou přátelští, a to jak v hotelu, tak i na vlastním soukromém pláži je maximální obsluha! Všechno je k dispozici, co je potřeba na dovolené!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Karel K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Irena B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zuzana J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově strava bazény zaměstnanci vše dobré...perfektní....ale ubytováni v bungalovech bylo otřesné měnili jsme pokoj všude mravenci...v druhém netekla teplá voda vytekl zachod hotel je asi lepši
Celkově strava bazény zaměstnanci vše dobré...perfektní....ale ubytováni v bungalovech bylo otřesné měnili jsme pokoj všude mravenci...v druhém netekla teplá voda vytekl zachod hotel je asi lepši
Pláž špinavá byla bouře tak bylo špinavé ale věřím že je před bouři hezké
StravaStrava výborná
UbytováníUbytováni bungalov se nám furt něco rozbijelo do restaurace daleko na pláž daleko....bungalov nedoporučuji
SlužbyDobré
lenka H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jeli jsme sem hlavně kvůli dětem a byla to výborná volba.
Jeli jsme sem hlavně kvůli dětem a byla to výborná volba.
nic hrozného, ale určitě ne TOP.
StravaSpousta jídla na výběr, omáčky, maso všeho druhu, hranolky, pizza, moučníky, palačinky...všeho moooc.
UbytováníNově zrekonstruované pokoje, takže za nás spokojenost.
Sulek Jaromir
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Písek je čistý,moře taky...až na ty potulné prodavače:)
StravaStrava typycká pro Francouze....po několika dnech přijde strava monotonní!
UbytováníUbytování bylo v poměru ceny dobré...klimatizace fungovala,televize,lednička....
A super uklízečky které Vám každý den nazdobí postel.
Pozor na Frantíky je jich tam plný hotel!
Animační programy ,které se co druhý den střídají a to Fakir a Magic show.
Sport je ukončen v 5h poté Vám sdělí že si když tak máte koupit míč na recepci:)
Bar se zavírá ve 22:00 a animační program končí v 0:00 takže není co pít
Kamil Kisza
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na pláž se chodilo cca. 400 metrů po dlážděném chodníku. Slunečníky byly zabudované a lehátka jsme si volně brali z místa uskladnění, přičemž jich bylo dostatek. Pláž byla vcelku čistá, v porovnání s plážemi před okolními hotely byla asi nejlepší (jinde spousty mořské trávy v moři i na pláži). Pozvolný vstup do moře, v místě bójek ještě dosáhl člověk na dno. Být na pláži bar All inclusiv (který tam bohužel chyběl), tak to nemělo vůbec chybu.
StravaMěli jsme All inclusive, takže snídaně, oběd, svačinka a večeře v přesně stanovených časových intervalech. Přestože byla prakticky stále stejná nabídka druhů jídla, tak byl naštěstí velký výběr a dalo se tedy střídat, navíc nikdy se nestalo, že by už nějaký druh jídla nebyl k dispozici - vždy to hned doplnili, takže se dostalo na každého. Jídla tedy bylo hodně - navíc měli vynikající zákusky, akorát byl malý výběr ovoce (jen 2 druhy melounu a jablka). Co se pití týče, tak kafe, čaj, džus, víno a voda bylo k jídlu vždy k dispozici v neomezeném množství - slabší to bylo jen u baru, který byl otevřený pouze od 10:00 do 22:00 a mohlo se "fasovat" pouze drinky dle počtu osob na pokoji, protože si to zapisovali.
UbytováníMěli jsme dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, koupelnou a balkonkem. Postele byly pohodlné, čistě povlečené. Koupelna byla hezká, byla v ní vana, WC a velké zrcadlo. Pokoj se nedal zamknout, ale to je asi běžné - proto jsme si jen na pokoji zamykali kufr, kdyby náhodou ... ale naštěstí se nic neztratilo.
SlužbyCo se týče úklidu, tak ten byl perfektní - každý den ustlaná postel, vyměněné ručníky a povytíraná podlaha, prostě super. Co se týče animačních programů, tak v průběhu dne probíhala spousta sportovních soutěží, od vodního basketbalu, přes aqua aerobic až po petangue, vždy přesně podle časového harmonogramu. Večery byly trochu monotónní - vždy to začínalo tanečky animátorů s postaršími účastníky zájezdů, poté následovalo bingo a pak byl hodinový program, který se měnil - jednou bylo karaoke, poté vystoupení kouzelníka, jindy zase vystoupení fakírů - hotel je však zvyklý převážně na francouzskou klientelu, takže vše bylo ve francouzštině - takže jsme se mohli jen koukat, jelikož jsme tomu nerozuměli :(
Veronika Vlasáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzhledem k tomu, že v této době nastalo období chaluh, pláž ani moře čisté nebyly. To ovšem není problém personálu, avšak přírody.
StravaDobrý výběr. Jídlo dobré, hlavně výborné zákusky.
UbytováníVýborné, kdykoliv byl problém, okamžitě byl vyřešen.
SlužbySlužby výborné. Úžasní lidé, moc milý personál a animátoři. Nikdy na ně nezapomenu.
Jan V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dana Pazderová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Oproti některým tuniským hotelům byla zde čistota hotelu, pokoje i pláže. Jídlo bylo na chutné a výběr víc než dostačující. Personál milý a ochotný . Zahrada a okolí krásně upravené a udržované ve velké čistotě.Prostě dovolená za málo peněz vynikající.
Oproti některým tuniským hotelům byla zde čistota hotelu, pokoje i pláže. Jídlo bylo na chutné a výběr víc než dostačující. Personál milý a ochotný . Zahrada a okolí krásně upravené a udržované ve velké čistotě.Prostě dovolená za málo peněz vynikající.
Čistá s dobrou dostupností, lehátek bylo vždy u moře dost. U bazénu byly hned obsazené ale my jely za mořem a bazén vůbec nepoužívaly.
StravaVynikající
UbytováníVelmi dobré
Nikola R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytováni jsme byli v jiném hotelu, než jsme původně měli být, a však v lepší kategorii. Hotel byl čistý, blízko u pláže, uklizeno denně, rozmanitost jídel, až na obsluhu v restauraci a v baru, kde si Vás skoro nevšímali, bylo vše v pořádku. Co se týče zábavy a animátorů v daném hotelu, nemělo to chybu. Určitě bych se do daného hotelu vrátila.
Ubytováni jsme byli v jiném hotelu, než jsme původně měli být, a však v lepší kategorii. Hotel byl čistý, blízko u pláže, uklizeno denně, rozmanitost jídel, až na obsluhu v restauraci a v baru, kde si Vás skoro nevšímali, bylo vše v pořádku. Co se týče zábavy a animátorů v daném hotelu, nemělo to chybu. Určitě bych se do daného hotelu vrátila.
Písčitá, uklizená, jen hodně chaluh. Vstup do moře byl místy kamenitý, místy písek. Moře však čisté-
StravaJídlo rozmanité, každý si vybral. Jen obsluha v restauraci nebyla moc ochotná a nebylo si občas kam sednout.
UbytováníPěkné pokoje s vlastní koupelnou a WC.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan Preiss
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po prvopočiatočných problémoch bolo všetko super. Informácie, ktoré boli uvedené na stránkach neboli aktualne, smenárna nebola na hoteli ako bolo uvádzané, delegat dorazil neskor...
Po prvopočiatočných problémoch bolo všetko super. Informácie, ktoré boli uvedené na stránkach neboli aktualne, smenárna nebola na hoteli ako bolo uvádzané, delegat dorazil neskor...
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla dobrá, ale pár zlepšení by to chtělo. Hlavně co sw týče ubytování a kvality pokojů.
Dovolená byla dobrá, ale pár zlepšení by to chtělo. Hlavně co sw týče ubytování a kvality pokojů.
Od 15 hodin se již nedalo v moři koupat. Pláž i moře bylo špinavé. Hromadu plastů a bordelu v moři i na pláži.
StravaSe stravou jsme byli spokojení, pouze nás zarazilo, že příliš brzy končily bary a spoustu nápojů nebylo v ceně all inclusive.
UbytováníStarší vybavení, otřesná koupelna.
SlužbyPersonál byl milý a ochotný.
Václav Zoubal
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově velmi dobré
Celkově velmi dobré
Přístup pláži super, okolí čisté. V tomto období málo turistů, bylo to super.
StravaStravovali jsme se výhradně v hotelové restauraci, některá jídla trochu neobvyklá pro nás, ale toto není vůbec na závadu, jiný kraj jiný mrav. Vždy se dalo nalézt něco odpovídající našim zvyklostem.
UbytováníHotel velice pěkný, pokoje velmi jednoduše vybavéné, málo úložného prostoru, zejména pro více jak dvě osoby, opotřebované. Byla by vhodná renovace, ani ne výměna.
SlužbySlužby dobré, standartní
Martin B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vítězslav D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Sándorné Bocskor
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kromě fakultativního výletu a průvodcovských služeb byla naše dovolená skvělá.
Kromě fakultativního výletu a průvodcovských služeb byla naše dovolená skvělá.
Je to trochu daleko, ale je to udržované.
StravaSKVĚLÉ!
UbytováníUbytování je čisté, upravené, jednoduché. Strava je bohatá na výběr a chutná. Personál je pozorný, milý a ochotný.
SlužbyDostali jsme pohodlí, zábavu, všechno.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate