Dovolenka vôbec nezodpovedala cene , ktorú sme zaplatili. V tomto hoteli nič poriadne nefungovalo. Pracovníci hotela veľmi málo rozumejú anglicky, treba im všetko viackrát opakovať a hľadať slová, ktorým by rozumeli. Zloženie klientely bolo 90% domáci a 10% Európania. Správanie domácich bolo hrozné, všade sa pchajú a robia neporiadok. Vôbec nie je vhodný pre klientov z Európy, ktorí sú zvyknutí na iný štandard.
PlážPláž z toho všetkého bola najhoršia. Špinavá, vôbec ju nečistia. Plná rias a odpadkov. More to isté, plno rias a vodných rastlín a keď boli vlny, čo boli skoro stále, tak aj s patričným množstvom odpadkov, plastov, mikroténu. Hrôza. Keď sme prišli, bolo tam postavených iba 6 slnečníkov! Lehátka boli nalomené, poškodené. Plavčík povedal, že máme chodiť skôr ak chceme lehátko. Dvakrát nás poslal na lehátka z druhého hotela, že je to v poriadku. Ale nebolo, vyhodili nás. Takže len na piesku. Bar na pláži vôbec nebol v prevádzke. V polovici nášho pobytu ho ešte len išli natierať! Aj okolie pláže bolo špinavé, nikto to neupratoval.
StravaStrava jednotvárna, stále to isté, ale hlavne nedostatok. To isté sa týkalo tanierov, príborov, šálok. Keď ich doniesli, tak bola doslova bitka. Domáci vôbec nestoja v rade, predbiehajú sa a strašne plytvali jedlom. My sme museli stáť v rade na jedlo a oni naberali horibilné množstvá a nechali tak nedojedené, ktoré sa potom musí vyhodiť. Kým spravili praženicu na raňajky, tak sme čakali aj pol hodinu. To isté pri kávomate, pol hodinový rad. Kávomat bol len jeden, očividne nestačil na takýto počet hostí. Stoly nestíhali upratovať, obrusy špinavé.
UbytováníČistota izby bola v poriadku, ale na izbe nebola chladnička. Žiadali sme ju na druhý deň u delegáta, tak nám o tri dni ju konečne dali. Elektronický zámok na dverách nefungoval spoľahlivo. Každú chvíľu sa to kazilo, museli sme vždy buchnúť po ňom, aby baterky mali kontakt. Dvakrát sme museli kartu dať znova prečipovať na recepcii.
SlužbyBar bol dosť chabý, slabý výber. Pri bazéne nedostatok lehátok, na uteráky sme čakali aj 15 minút, kým doniesli. Organizácia ich práce je katastrófa. Hudbu púšťali len ich domácu arabskú, sem tam niečo európske. Púšťali tú hudbu strašne nahlas a to do pol noci. Skôr sme kľud nemali, lebo izba bola smerom na bazén.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate