Klas Hodnocení: 4/5 Turecko, Alanya, Alanya
Barbora N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z této dovolené byl vcelku normální. Žádné velké překvapení, tedy až na jednu věc a to jidlo! KATASTROFA! Nikdy jsem nezažila nic horšího než v tomto hotelu. . Naše stravování jsme měli formou all inclusive. První den po příjezdu nám bylo sděleno, že na jidlo se chodí do vedlejšího 5ti hvězdičkového hotelu. Každý člověk by si řekl, že může očekávat velmi dobrou stravu. Už první den u snídaně jsme byly s kamarádkami poměrně zhrozené. U oběda naše obavy stoupaly ještě víc. Večeře nás utvrdila v tom, že se tam asi pořádně za celých 7 dní nenajíme. Strava byla formou bufetu, který obsahoval 3 stoly. Jeden (větší stůl) byl plný zeleniny. Člověk by si řekl, že přežije alespoň na salátech. Jenže pro velké zklamání, oni do VŠEHO nacpali kopr. Opravdu do všeho. Obyčejná mísa s rajčaty. A vše naložené v kopru. Pro někoho, kdo opravdu kopr nesnáší, tak se to nedalo. Ani kamarádka, která má kopr ráda už po dvou dnech konstatovala, že ji kopr leze i ušima. Dezerty taky Nekomentuji, vše bylo tak zvláštně náložené do “vody”, takže každý korpus se rozpadal a bylo to jak jidlo pro bezzubé nebo miminka. Hnus. A hlavní jidlo? Každy den to samé. Opravdu ať jste přišli k obědu nebo k večeři. Pokaždé tam bylo to samé. Jejich tradiční maso, jen vždy naservírované v jiném tvaru (asi abychom nepoznali, že se jedná stále o to samé), pak testoviny, stále dokola ta jedna a samá protlakovo rajčatová omáčka a občas kus kuřete. Pokud to má člověk jist 1-2 dny Ok. Ale nedá se to samé a ještě chuťově ne dobré jídlo jist 7 dni 2x denně. Snídaně byla na celém dni asi nejlepší, ačkoliv jejich šunka se te naši ani nepodobá.
Pokud bych se ale zaměřila na dovolenou jako takovou a nebudu se ohlížet nad jídlem, tak za ty peníze mi to přišlo přijatelné. V areálu je diskotéka, která ožije každý den v 23h a končí nad ránem. Naše výhoda byla to, že jsme měly balkon na druhé straně, takže k nám se hluk nedostal, ale lituji lidi na straně u diskotéky. Bazény byly čisté, my jsme si oblíbily zadní bazén.
Celkový dojem z této dovolené byl vcelku normální. Žádné velké překvapení, tedy až na jednu věc a to jidlo! KATASTROFA! Nikdy jsem nezažila nic horšího než v tomto hotelu. . Naše stravování jsme měli formou all inclusive. První den po příjezdu nám bylo sděleno, že na jidlo se chodí do vedlejšího 5ti hvězdičkového hotelu. Každý člověk by si řekl, že může očekávat velmi dobrou stravu. Už první den u snídaně jsme byly s kamarádkami poměrně zhrozené. U oběda naše obavy stoupaly ještě víc. Večeře nás utvrdila v tom, že se tam asi pořádně za celých 7 dní nenajíme. Strava byla formou bufetu, který obsahoval 3 stoly. Jeden (větší stůl) byl plný zeleniny. Člověk by si řekl, že přežije alespoň na salátech. Jenže pro velké zklamání, oni do VŠEHO nacpali kopr. Opravdu do všeho. Obyčejná mísa s rajčaty. A vše naložené v kopru. Pro někoho, kdo opravdu kopr nesnáší, tak se to nedalo. Ani kamarádka, která má kopr ráda už po dvou dnech konstatovala, že ji kopr leze i ušima. Dezerty taky Nekomentuji, vše bylo tak zvláštně náložené do “vody”, takže každý korpus se rozpadal a bylo to jak jidlo pro bezzubé nebo miminka. Hnus. A hlavní jidlo? Každy den to samé. Opravdu ať jste přišli k obědu nebo k večeři. Pokaždé tam bylo to samé. Jejich tradiční maso, jen vždy naservírované v jiném tvaru (asi abychom nepoznali, že se jedná stále o to samé), pak testoviny, stále dokola ta jedna a samá protlakovo rajčatová omáčka a občas kus kuřete. Pokud to má člověk jist 1-2 dny Ok. Ale nedá se to samé a ještě chuťově ne dobré jídlo jist 7 dni 2x denně. Snídaně byla na celém dni asi nejlepší, ačkoliv jejich šunka se te naši ani nepodobá.
Pokud bych se ale zaměřila na dovolenou jako takovou a nebudu se ohlížet nad jídlem, tak za ty peníze mi to přišlo přijatelné. V areálu je diskotéka, která ožije každý den v 23h a končí nad ránem. Naše výhoda byla to, že jsme měly balkon na druhé straně, takže k nám se hluk nedostal, ale lituji lidi na straně u diskotéky. Bazény byly čisté, my jsme si oblíbily zadní bazén.
Jednu věc ohledně pláže nechápu. A to, že na internetu uvádí, že pláž je písečná. Pokud považuje někdo pláž plnou oblásků a vstup do vody plný kamenů jako Písek, tak ho opravdu moc nechápu. Moře ale bylo čisté, je tam hezky vymyšlené molo, které má na konci schody, takže pokud se chcete vyhnout kamení na břehu, můžete zvolit cestu přímo z mola, kde jsou i lehátka a je to tam moc příjemné.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety































































