Günes House Hodnocení: 3/5 Turecko, Alanya, Alanya
Emílie Síčová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dana Grajcárová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Emílie Síčová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dana Grajcárová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Barbora N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásně strávená dovolená. Cena odpovídala kvalitě hotelu a službám.
Krásně strávená dovolená. Cena odpovídala kvalitě hotelu a službám.
Pláž byla pěkná a čistá, v letních měsících maličko více lidí.
StravaStrava v tomto hotelu je jednotvárná.
UbytováníVe dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím. Úklid probíhal každý den.
Ivona Vicianova
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ja som tam išla kvôli moru a to je vynikajúce.
Ja som tam išla kvôli moru a to je vynikajúce.
veľmi dobrá
Stravanepáčila sa mi.
UbytováníZodpovedá 3 hviezdičkám
Službypersonál nie veľmi milý
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Adam P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel fajn, ale niektore obrazky su vymyslene. Hotel ani bazen tak nevyzeraju... Velmi problemove ranajky a CK ma dost slabeho delegata.
Hotel fajn, ale niektore obrazky su vymyslene. Hotel ani bazen tak nevyzeraju... Velmi problemove ranajky a CK ma dost slabeho delegata.
Cista, udrziavana. lezadla a dazdniky zdarma. V mori kamene, zoberte si urcite obuv. More bolo pocas nasej dovolenky viac spinave ako ciste.
StravaRanajky otrasne. Slabsi vyber ale to by bolo ok. Nikde vsak nie su automaty na vodu ani kavu. Vsetko si musite pytat od casnicok a tie su az dve na celu jedalen. Ci chcete vodu, dzus alebo kavu, vsetko musite pytat od nich. Teda najrpv ich musite chytit a potom sa este par krat pripomenut lebo nestihaju. Ranajky Vam namiesto 30 minut budu trvat hodinu. Zacinaju pomerne neskoro o 8:30. Cely caj je vsak dostatok jedla a je doplnane. V posledny den sme zistili ze prazenica/omeleta a vsetko take, je potrebne si vypytat tiez. Ale ani len toto nam nebol nas delegat schopny povedat.
UbytováníTaketo izby ste este nikdy nevideli, mne sa velmi pacila. Bycikel na stene, hojdacka na balkone atd. atd... Umyvadlo len v izbe, v kupelni chyba. Kueplna je klasicke wc a sprcha.
SlužbyPrvy krat ma hotel dobru rychlu wifi a zadarmo. Lehatka a dazdniky su pri bazene ale aj na plazi zadarmo... Hotel je pomerne blizko plaze.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 9 926 Kč za os.
Martin Hampl
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Písčitá, místy oblé kamenné plotny. Někdy se ve vodě vyskytuje pás plovoucích nečistot.
StravaVýborná, pestrá
UbytováníHotel v klidnější ulici blízko pláže a krásného parku. Pěšky dosažitelná hlavní ulice a centrum letoviska. Nedaleko obchod, aquapark, krápníková jeskyně.
SlužbyBez připomínek
Iva M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Adriana A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za 12000,- na osobu nemůže nikdo čekat žádný přepych, za tu cenu super dovolená.
Za 12000,- na osobu nemůže nikdo čekat žádný přepych, za tu cenu super dovolená.
Csilla H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme v tomto hotelu podruhé, vědomě jsme si ho vybrali. Díky předběžné rezervaci byla cena také velmi výhodná, blízkost centra a moře, all inclusive stravování a ubytování v této kategorii je podle mého nepřekonatelné.
Byli jsme v tomto hotelu podruhé, vědomě jsme si ho vybrali. Díky předběžné rezervaci byla cena také velmi výhodná, blízkost centra a moře, all inclusive stravování a ubytování v této kategorii je podle mého nepřekonatelné.
Krásné čisté a upravené. Na pláži jsme si nepronajali lehátko, vykoupali jsme se a pak jsme se vrátili k bazénu opalovat se, tam byla lehátka zdarma. Cesta od pláže trvá 1 minutu :) Jinak na pláži nabízeli lehátka zdarma, pokud tam něco konzumujete, ale protože jsme měli all inclusive stravu, této možnosti jsme nevyužili.
StravaBylo to podle našeho vkusu, vydatné. Druhý den jsme nestihli oběd, právě když jsme se vrátili, už uklízeli. Jakmile jsme si sedli ke stolu odpočinout, do dvou minut nám číšník prostřel a naservíroval tři chody. Pozornost na jedničku. :)
UbytováníČerstvě vymalované pokoje, denní úklid, výměna ručníků byla v pořádku.
SlužbyBylo tam wifi, bazén byl čistý.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Tímea Babos
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naše dovolená se velmi vydařila, Alanyi všem s radostí doporučujeme. Turci byli velmi milí, všude nás dobře přijali. Naše ubytování bylo na velmi dobrém místě, pěšky jsme se dostali k moři, na bazar, do barů... atd. Dolmuš autobusem jsme mohli navštívit hrad a pláž Kleopatra.
Naše dovolená se velmi vydařila, Alanyi všem s radostí doporučujeme. Turci byli velmi milí, všude nás dobře přijali. Naše ubytování bylo na velmi dobrém místě, pěšky jsme se dostali k moři, na bazar, do barů... atd. Dolmuš autobusem jsme mohli navštívit hrad a pláž Kleopatra.
Nejbližší pláž se nachází 2 minuty od hotelu, stačí jen přejít na druhou stranu silnice. K dispozici jsou pronajímatelné lehátka, bary v blízkosti, příjemné přivítání. Voda je čistá a příjemná.
StravaStrava byla na začátku jako ráj, ale pak jsme zjistili, že téměř každý den jíme to samé. Jídla byla chutná, ale vůbec nebyla různorodá. Takže jsme to bohužel brzy přestali mít rádi. Bar byl otevřen od 10 hodin ráno, ale v posledních dnech došly „zdarma“ alkoholické nápoje k pití.
UbytováníNáš pokoj byl ve 4. patře, čistý a uklizený. V hotelu není výtah. Každé ráno přišli uklízet. V sprchovém koutě byla také toaleta a okno, kterým bylo možné dovnitř vidět. Sprcha tekla všude a záchod se občas sotva splachoval. Postele byly pohodlné. K pokoji patřil také balkon. Nejlepší na pokoji bylo, že byl vybaven klimatizací. Pozitivem je, že hotel má vlastní bazén, dětský bazén a lehátka, nedaleko od něj je bar.
SlužbyHotel měl wifi, která často nefungovala. Personál - i když většina z nich nemluvila anglicky - byl velmi milý.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Dagmar Dušanková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Od počátku samý problém. Bez delegáta, jako by jsme cestovali bez cestovky.
Od počátku samý problém. Bez delegáta, jako by jsme cestovali bez cestovky.
Pláž, zátoka, kde se držela špína. Děsivé.
StravaDobrá.
UbytováníSlušná.
SlužbyDobré.
Mariusz Masłowski
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
DARIUSZ SKRZYPIEC
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Agnieszka Falów
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr Donner
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Absolutní nezájem průvodce!!!!!!! Přišla v neděli ve tři hodiny a nebyla nám schopná nabídnout ani výlet ani nevěděla o jakékoli zajímavosti v místě!!! Nejhorší průvodce co jsem kdy zažil a to jsem procestoval mimo Austrálie celý svět!
Absolutní nezájem průvodce!!!!!!! Přišla v neděli ve tři hodiny a nebyla nám schopná nabídnout ani výlet ani nevěděla o jakékoli zajímavosti v místě!!! Nejhorší průvodce co jsem kdy zažil a to jsem procestoval mimo Austrálie celý svět!
Nikdo nám nebyl schopný zdělit kde se nachází naše pláž! Po pátrání na vlastní pěst byla nalezena deset minut ostré chůze od hotelu cca 1400m!Pláž byla hezká čistá,čistá voda bez připomínek.Jen nabídka baru který byl součástí hotelu na pláži byla jednoduchá jeden nápoj pomerančové chuti a dost!
StravaMalá nabídka,ale jídlo bylo chutné,bez připomínek.
UbytováníČtvrté patro vedlejší budovy: plíseň ve vstupní chodbě do pokoje!Nefunkční klimatizace,nebyl ovladač!Výměnu pokoje jsem si musel domluvit sám,protože průvodkyně nám nebrala telefon!Neuvěřitelný nepořádek na schodišti.Za celou dobu pobytu nám nikdo nebyl schopný vyměnit ručníky!O úklidu pokoje ani nemluvě!Neuvěřitelný zápach na prvním pokoji!
SlužbyOstatní cestovní kanceláře nabízejí přes hotel nepřeberné množství výletů.Jen naše cestovka nic!
Eduard Rytíř
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Informace o místě pobytu,umístění hotelu, vzdálenost k pláži uvedené v katalogu,jsou zcela nepravdivé.Hotel je situován přímo u osmiproudé magistrály,přímo v rušné části města,né l00 m od pláže jak CK uvádí,ale více jak kilometr,magistrálu překonat napřechodech v Turecku,kde barvy platí jen pro slušné,je velké riziko!Vzdálený podchod cestu na pláž ještě prodlouží.Hlučnost magistrály neumožní otevřít okna ani v noci.Klientela hotelu téměř Ruská, pokud odmyslíme plýtváním jídlem v jídelně,není to na závadu.Turecko nabízí krásné dovolené,navštívili jsme ho již po třetí,ale toto bylo kruté zklamání,na zdokumentovanou reklamaci CK nereaguje!
Informace o místě pobytu,umístění hotelu, vzdálenost k pláži uvedené v katalogu,jsou zcela nepravdivé.Hotel je situován přímo u osmiproudé magistrály,přímo v rušné části města,né l00 m od pláže jak CK uvádí,ale více jak kilometr,magistrálu překonat napřechodech v Turecku,kde barvy platí jen pro slušné,je velké riziko!Vzdálený podchod cestu na pláž ještě prodlouží.Hlučnost magistrály neumožní otevřít okna ani v noci.Klientela hotelu téměř Ruská, pokud odmyslíme plýtváním jídlem v jídelně,není to na závadu.Turecko nabízí krásné dovolené,navštívili jsme ho již po třetí,ale toto bylo kruté zklamání,na zdokumentovanou reklamaci CK nereaguje!
Dostupnost pláže jsem již popsal,je to horor.PLáž je písčitá,vstup do vody a dno moře kamenité,boty netřeba.Slunečníky na pláži spíše pro děti,velmi malé,plastová lehátka často polámaná,matrace historické.Množství lehátek zdaleka neodpovídá počtu hostů,takže chceteli lehátko ,je nutné před snídaní ho dojít obsadit,pak zpět kilometr do hotelu a po snídani na pláž.V poledne opět an hotel a zpět po rozpálených chodnících podél magistrály a večer z pláže tutu trasu absolvujete potřetí. V těsné blízkosti pláže je vyvedena k moři jakási kanalizace.U pláže je bufet s vodou zdarma,ostatní za poplatek,ač je uveden inklusiv.Lehátka jsou zdarma,nutno vlastní ručníky.
StravaAč hodně cestujeme, ani v Turecku či jinde jsme se s tak špatnou stravou nesetkali.Snídaně by snad uspokojila až na jediný druh veky,jiné pečivo za celý týden nebylo.Oběd,žádný výběr,maso jen občas kuřecí kousky obalené,2x podřadná ryba.Spíše vegetariánská jídelna.Zeleniny a salátů dostatek, ovoce jen podřadné pomeranče a melouny,nic víc.Plastové nádoví,fronty na místo,stoly po odchozích nikdo neuklízel.Káva z automatů voda z barelu.Pivo bylo dobré,točeno do plastu.Moučníkybyly stále stejné jakési piškotové kostky promočené přeslazenou vodou.Jídelna téměř bez klimatizace jakási vedlejší nízká budova,kám číšníci vše donášeli na platech!
UbytováníV noci po příjezdu jsme- 3 dospělý-obdržely špinavý pokoj, z lampiček vyčnívaly el.kabely,zápach chloru činil pokoj neobyvatelný.Za bakšiš 20euro nám ráno dali klíč od pokoje v 5 poschodí, který právě opustili ruští klienti. Úklid přislíbili do věčera,což se stalo.Za celý týden úklid nikdo neprovedl, půl ruličky toalet.papíru pro 3 osoby na týden.Budova hotelu má 6 poschodí,ale jen jeden výtah pro dva lidi.V půli naší dovolené přeslan fungovat, a přes veškeré sliby a výmluvy ,že shání programátor,jsme se do odjezdu opraveného výtahu nedočkali.Před vchodem do budovy stálá louže vody, prý prasklé hadice...
SlužbyRaději nehodnotit.Veškerá domluva rusky,anglicky nikdo ani nepozdraví,Za celý týden jediná informace odlet na papíru v recepci.Večer disko u bazénu , celá kultura, v nočních hodinách za poplatek dopraví zájemce na disko do Alanye a zpět.Informace žádné, delegát žádný pouze znáte jeho č.telefonu pro nalehavý případ. Za poplatek nabízí masáže masér v podivném přístavku v areálu.Vše.
Zsófia Kiss
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
O cestě jsme se rozhodli den před odjezdem. Někdy jsou tyto cesty nejúspěšnější. Všechno bylo skvělé, díky rychlosti a efektivnímu vyřízení Invia.hu.
O cestě jsme se rozhodli den před odjezdem. Někdy jsou tyto cesty nejúspěšnější. Všechno bylo skvělé, díky rychlosti a efektivnímu vyřízení Invia.hu.
Naproti hotelu je štěrková pláž s příjemnou teplotou. Lze si pronajmout lehátka. Bezpečné.
StravaJídlo bylo chutné, i když ne příliš rozmanité, ale my jsme nepřišli jíst. Nápoje celý den, v jakémkoli množství.
UbytováníHotel byl postaven v 80. letech, částečně zrekonstruován v roce 2008. Poloha je vynikající, 50 m od pláže, bazén je dobrý. V pokoji jsou staré kohoutky a sprcha, ale postele jsou nové, klimatizace je v ceně. Wifi je k dispozici pouze v hale a na terase. Personál je milý, ochotný, pokoje se uklízejí každý den a ručníky se mění.
SlužbySe vším jsme byli spokojeni. Nepronajímali jsme si trezor, nic nám nezmizelo, personál je zcela spolehlivý, zbytečný výdaj.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Mária Ilona O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hana Chybíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla jsem s dovolenou maximálně spokojená.
Byla jsem s dovolenou maximálně spokojená.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
David Petrunčík
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž pěkná ale písek k moři mooooc pálil. Takže plážovky
StravaMěli jsme bydlet v 5 hvězdičkovém Katya chrizamtem ale dali nás do 4 chrizamtem mohli jsme ale využívat all inclusive v obou. První 3 dny jsme chodili do obou ale po třech dnech jsme zjistili že v naší čtyřce váří lépe. Takže nebylo co řešit
UbytováníPokoje malé ale pěkné. Klima tel. sat všechno ok.
SlužbyCo se týká personálu tak v pohodě jenom nic moc animační programy ale jelikož jsme tam byli v době EURA tak jsme měli o zábavu postaráno. Protože jsme se tam spřátelili s dost cizincema.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety