Kemer: Našli jsme pro vás 233 hotelů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Aydinbey Siu Collection (ex. Club Zigana) Hodnocení: 5/5 Turecko, Kemer, Beldibi

Hodnocení 3,4 / 5

Aydinbey Siu Collection (ex. Club Zigana) recenze

Dobré (hodnotilo 5 lidí)

Strava 3,4 / 5

Ubytování 3,4 / 5

Okolí 3,6 / 5

Služby 3,5 / 5

Cena 2,9 / 5

Privátní písčito-oblázková pláž 50 m od hotelu 3 bazény a samostatný dětský bazének Večerní show, miniklub Ultra all inclusive

MARCIN W.

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024

Hotel je celkově ok, ale na pokoji není přistýlka pro dítě, pokoj je připraven pro 2 osoby a rezervace je pro 3 osoby. Všude se mluví jen rusky, anglicky málokdo.

Hotel je celkově ok, ale na pokoji není přistýlka pro dítě, pokoj je připraven pro 2 osoby a rezervace je pro 3 osoby. Všude se mluví jen rusky, anglicky málokdo.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Nepřekonatelné kameny Koupání v moři z žebříků na molu nebo bazénech

Strava

OK

Ubytování

Nutný zásah ohledně spánku a ručníků pro dítě. Minibar doplněn po 3 dnech pobytu.

Služby

Jediná věc - všude jen ruský jazyk. Chcete se cítit jako v Rusku - jet do Turecka????

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Libor V.

Hodnocení 1,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2024

Byli jsme tam jedini kdo nebyl z Ruska. Pokyny kdy jsou snidane, obedy,.. jen v rustine. U baru se zdravi zdrastvuj ta. 3/4 lidi neumi anglicky ale 100% mluvi rusky.
Svoz na letiste byl ve 3 hodiny rano (hodina cesty) i kdyz let byl az v 8.

Byli jsme tam jedini kdo nebyl z Ruska. Pokyny kdy jsou snidane, obedy,.. jen v rustine. U baru se zdravi zdrastvuj ta. 3/4 lidi neumi anglicky ale 100% mluvi rusky.
Svoz na letiste byl ve 3 hodiny rano (hodina cesty) i kdyz let byl az v 8.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Strava

Vsechno vypadalo hezky, ale nebylo to k jidlu. Podprumerna kvalita uplne vseho.

od 24 688 za os.

Grand Nar Hodnocení: 4/5 Turecko, Kemer, Kemer

Hodnocení 3,4 / 5

Grand Nar recenze

Dobré (hodnotilo 18 lidí)

Strava 3,6 / 5

Ubytování 3,5 / 5

Okolí 2,9 / 5

Služby 3,4 / 5

Cena 3,7 / 5

Ivana Navrátilová

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026

Upravováno v souladu s Pravidla

Dovolena užasna,všechny služby hotelu perfektni.Nejsem spokojena s komunikaci ze strany CK........Cestou tam.jsem.mĕla problemy s transferem na hotel,zpatky mi nepřišel mail o odbaveni.

Dovolena užasna,všechny služby hotelu perfektni.Nejsem spokojena s komunikaci ze strany CK........Cestou tam.jsem.mĕla problemy s transferem na hotel,zpatky mi nepřišel mail o odbaveni.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Na plaž jezdil autobus.Plaž krasna..moře čiste.Teple..opravdu spokojenost.

Strava

Na stravĕ je co vylepšovat.Malo masa.Ale vždy se dalo vybrat.Celkovĕ spokojenost.

Ubytování

Ubytovani bylo přijemne a utulne.Každý den perfektni uklid.Zamĕstnanci hotelu usmĕvavi a napomocni.Recepce perfektni.

Služby

Welness velmi vysoka uroveň.Všude v hotelu přijemni zamĕstnanci.Hotel v klidném,přijemnem mistĕ.Do centra v dochazkove vzdalenosti.Skvĕlw.

Anonym

Hodnocení 1,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025

Město je moc hezké, ale ubytování nechává mnoho co si přát. Nestojí to za to.

Město je moc hezké, ale ubytování nechává mnoho co si přát. Nestojí to za to.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Hotelový kyvadlový autobus je 3 km od pláže. Pro hosty vracející se po 18:00 nejsou k dispozici žádná místa.

Strava

Jídla se podávala studená. O porci se muselo bojovat, zejména o kuře. Často se v ní nacházely i droby. Jídlo bylo podprůměrné. Alespoň se člověk nedostal k otravě jídlem.

Ubytování

V koupelně byla plíseň. Dveře na balkon se nezavíraly, takže se do pokoje muselo vstupovat přes střechu. Jediným pozitivem tohoto pobytu byl bazén, který nebyl přeplněný.

Služby

Uklízečka nám ani jednou týdně nepřišla uklidit pokoj.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

od 10 898 za os.

Grand Miramor Hodnocení: 4/5 Turecko, Kemer, Kemer

Hodnocení 3,4 / 5

Grand Miramor recenze

Dobré (hodnotilo 28 lidí)

Strava 3,5 / 5

Ubytování 3,1 / 5

Okolí 3,6 / 5

Služby 3,3 / 5

Cena 3,4 / 5

Nedaleko od soukromé pláže 5 barů, plážový bar a cukrárna 2 bazény

Jan V.

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026

Hotel je čistý, personál vstřícný, je vidět že cílejí na lidi s Azbukou ;), ovšem i k jiným turistům přistupují řekl bych možná lépe.
Úklid pokoje byl takovy turecký nicméně vždy doplnili hygienické potřeby, ručníky a denně bylo vytřeno.
Jídla bylo vždy dost, mě osobně přišlo celý tyden stejné s drobnými změnami. Jídelně vládnou kočky, mě se to velice líbilo, chápu že jiné lidi mohou kočky obtěžovat, nicméně na nábytek nelezli.
Za hotelem je skála na ní pěší stezky, Před hotelem obchody, Migros atp jsou dále. Možnost výletu od cestovní kanceláře doporučuji.

Hotel je čistý, personál vstřícný, je vidět že cílejí na lidi s Azbukou ;), ovšem i k jiným turistům přistupují řekl bych možná lépe.
Úklid pokoje byl takovy turecký nicméně vždy doplnili hygienické potřeby, ručníky a denně bylo vytřeno.
Jídla bylo vždy dost, mě osobně přišlo celý tyden stejné s drobnými změnami. Jídelně vládnou kočky, mě se to velice líbilo, chápu že jiné lidi mohou kočky obtěžovat, nicméně na nábytek nelezli.
Za hotelem je skála na ní pěší stezky, Před hotelem obchody, Migros atp jsou dále. Možnost výletu od cestovní kanceláře doporučuji.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

pláž je z Kamínků za me příjemné pro starší lidi bylo vidět že mají starostí dostat se z vody ven. Chtělo by to zábradlí jako měl vedlejší hotel . 7/10

Strava

Jídla bylo vždy dost, mě osobně přišlo celý tyden stejné s drobnými změnami. Jídelně vládnou kočky, mě se to velice líbilo, chápu že jiné lidi mohou kočky obtěžovat, nicméně na nábytek nelezli.

Ubytování

Hotel je čistý, personál vstřícný, je vidět že cílejí na lidi s Azbukou ;), ovšem i k jiným turistům přistupují řekl bych možná lépe.
Úklid pokoje byl takovy turecký nicméně vždy doplnili hygienické potřeby, ručníky a denně bylo vytřeno.

Služby

Masáže, a vnitřní bazen jsme nevyužili, možnost napojů 24/7 je velice příjemná (Voda Čaje to v noci stačí)

Mária V.

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026

Dostal jsem přesně to, co ukazovaly fotky, byl jsem spokojený se službami, pláž byla blízko, bazary, klidné místo, služby, restaurace, autobusová zastávka, dobrá dopravní dostupnost, horská túra, krásný výhled!

Dostal jsem přesně to, co ukazovaly fotky, byl jsem spokojený se službami, pláž byla blízko, bazary, klidné místo, služby, restaurace, autobusová zastávka, dobrá dopravní dostupnost, horská túra, krásný výhled!

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Byl konec dubna, na pláži kromě lehátek nic nebylo! Voda byla studená, ale ti odvážnější se do ní odvážili! Oblázková pláž, doporučujeme boty do vody! Pláž byla 5-10 minut chůze od hotelu, asi 500 metrů!

Strava

Jídlo bylo neustále k dispozici, nápoje, bufet, koláče, káva, čaj.

Ubytování

Jelikož jsem tam byl před sezónou, tak až na drobné nedostatky jsem byl naprosto spokojený s čistotou, personálem i jídlem! Troufám si to doporučit, vnitřní i venkovní bazén, SPA!

Služby

Během našeho pobytu nám poskytli vše, co jsme potřebovali! Každý den uklízeli, měnili a doplňovali prádlo! Ať už jsme si přáli cokoli, postarali se o to!

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

od 11 936 za os.

Stella Hodnocení: 4/5 Turecko, Kemer, Kemer

Hodnocení 3,4 / 5

Stella recenze

Dobré (hodnotilo 26 lidí)

Strava 3,2 / 5

Ubytování 3,5 / 5

Okolí 3,4 / 5

Služby 3,3 / 5

Cena 3,3 / 5

Blízko pláže oceněné Modrou vlajkou V okolí mnoho obchodů a restaurací Autobusová zastávka přímo před hotelem

Bozena D.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025

Celkově jsme byli s pobytem spokojeni. Hotel vypadal ve skutečnosti ještě lépe než na fotografiích. Po vlastních zkušenostech nás překvapuje tolik negativních recenzí. Na tříhvězdičkový hotel to pro nás bylo dobré.

Celkově jsme byli s pobytem spokojeni. Hotel vypadal ve skutečnosti ještě lépe než na fotografiích. Po vlastních zkušenostech nás překvapuje tolik negativních recenzí. Na tříhvězdičkový hotel to pro nás bylo dobré.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Hotelová pláž je blízko hotelu. Pláž je tvořena malými oblázky, bohužel smíchanými s nedopalky cigaret. Navzdory dostupným popelnicím tam turisté nechávají spoustu odpadků. Hotelový automat na nápoje, umístěný v ponurém, špinavém koutě, odrazuje od používání. Moře je nádherné.

Strava

Nikdo by neměl hladovět; byl zde velký výběr salátů a co je nejdůležitější, lahodné bílé a žluté sýry. Každý den se k večeři podávalo grilované jídlo.

Ubytování

Dostali jsme pěkný pokoj úplně nahoře s balkonem s výhledem na krásné hory.

Služby

Personál byl velmi ochotný. V hale byly k dispozici žehlicí prkno a žehlička. Velkou nevýhodou byla balená voda, která byla poskytována pouze při příjezdu v lednici na pokoji. Později ji na recepci rozdávali pouze Rusům. Ostatním nabízeli vodu z veřejného automatu.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Ilona P.

Hodnocení 2,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025

Celkem dobrý dojem, jen brzo odjezd z hotelu na letiště, což se ukázalo opodstatněné , protože jsme na letenky čekali ve frontě přes 2,5 hodiny , protože na Brno byly otevřené jen 2 přepážky.

Celkem dobrý dojem, jen brzo odjezd z hotelu na letiště, což se ukázalo opodstatněné , protože jsme na letenky čekali ve frontě přes 2,5 hodiny , protože na Brno byly otevřené jen 2 přepážky.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Asi 350 m od hotelu, velikost a počet lehátek dostačující. Cestou na pláž projdete samoobslužným barem s automatem na několik druhů kávy a automatem na nápoje, jsou zde i sprchy a záchody. Pro vstup do vody je lepší obuv, je zde štěrk, proto je voda čistá a teplá, pro plavce i neplavce.

Strava

Slabá. 2 druhy veky, maso kuře a ryba 2x denně po celou dobu, přílohy rýže a těstovina. Spokojenost částečně jen s ovocem a zeleninou.Pivo dobré a snad jediné, co se dalo pít, drinky hrůza, občas došlo kafe. Voda vždy i k napuštění s sebou.

Ubytování

Ubytování celkem dobré, měnili jsme pokoj kvůli hlučné centrální klimatizaci z vedlejšího hotelu, takže jsme se dostali na to stejné místo, ale o 3 patra výše a čekali jsme 2 dny a bylo to stejné.

Služby

Je to starší hotel, na recepci se snaží i číšníci se snaží. Hotel by potřeboval celkový úklid, vše je upatlané, myslím tím nábytek, dveře atd.Propustila bych všechny uklizečky pro jejich neschopnost a nezájem, nádobí na chodbách odnesly po 5. dnech.Co se týče klientely je zde 96 procent Rusů a ruština je jazyk, se kterým se domluvíte na hotelu i ve všech obchodech.

od 12 406 za os.

Anita Noch Hodnocení: 3/5 Turecko, Kemer, Kemer

Hodnocení 3,4 / 5

Anita Noch recenze

Dobré (hodnotilo 17 lidí)

Strava 3,6 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,9 / 5

Služby 2,9 / 5

Cena 3,8 / 5

Niki H.

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025

Celkově jsme si dovolenou užili, protože nedostatkami jsme se nechtěli zabývat.
Vyborná organizace příjezdu, odjezdu ...

Celkově jsme si dovolenou užili, protože nedostatkami jsme se nechtěli zabývat.
Vyborná organizace příjezdu, odjezdu ...

Strava 5,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž zase kapitola. Samozřejmě všude nedopalky a další nepořádek. Ale když chcete lehátko, zaplatit...
Samotný vstup do moře oblázkový, voda krásně čistá a i v říjnu teplá.
Ještě zmíním výlety. Prý turecké Maledivy a byly z toho velké divy...proč? Je to malá pláž na ostrůvku. Opravdu nádherná s bílým pískem. Voda nejúžasnější co jsem zažil. A kde je chyba? Na tom malém plácku narvaných 10 lodí - vic už se tam nevešlo, každá vyplivla 100 lidí a nehneš se ani na pláži ani v moři. Za půl hodiny hurá pryč ať můžou další....Prostě byznis. Ale částečně to kapitán vylepšil tím, že nás zavezl k dalším dvěma místům s báječným koupáním, kde už to nebylo narvané. Na tu nádhernou vodu nezapomenu.
Další výlet "noční safari " byl fajn. Byli jsme na "Hořicích skalách " jak jinak, zase nebylo kam šlápnout, tolik davu... prima pak byla jízda na džípech a večeře v restauraci, kde pod stoly teče řeka a plavou divoké kachny.

Strava

Jídlo nemělo chybu. Velký výběr, každý den něco jiného. I když jsem já osobně vegetarián, vždy jsem si pochutnal a dobře se najedl. Spousta zeleniny na různé způsoby, pečená, saláty, no paráda.

Ubytování

Pokoj by byl vyhovující, jenom s úklidem si tam starosti nedělají. Hlavně koupelna byla vysloveně špinavá už když jsme přijeli. Upozornili jsme na to naši delegátku a ta to zmínila na recepci. Ale nic se nezměnilo. Špinavé, vysloveně zaplivané vodovodní baterie, podlaha ve sprše nečistá...
Úklid spočíval ve vynesení odpadků a urovnání postele. Prach v pokoji neutírali snad celou sezónu.
Tak jsme si to trochu dali do pořádku abychom tam mohli být.

Služby

Služby našeho hotelu spočívají v poskytnutí jídla. Jsou tam 2 bazény, ale my jezdíme k moři, takže bazény nás nezajímají. A večer hudba.
Co mohu pochválit byl ochotný a milý personál. S čím jsem se na ně obrátil, ve všem byli vstřícní.
A jenom poznámka, kdo nemá rád ruštinu, ať tam nejezdí. Všude Rusové, domácí nás oslovovali rusky, hudba ruská ....z celého hotelu asi 4 osoby odjinud.

Eva J.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025

Dovolená splnila naše očekávání tj odpočinek, zábava.

Dovolená splnila naše očekávání tj odpočinek, zábava.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Valeri Beach Hodnocení: 3/5 Turecko, Kemer, Kemer

Hodnocení 3,4 / 5

Valeri Beach recenze

Dobré (hodnotilo 15 lidí)

Strava 2,8 / 5

Ubytování 3,5 / 5

Okolí 3,3 / 5

Služby 3,5 / 5

Cena 3,8 / 5

Blízko pláže

Jiřina K.

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024

Krásný hotel,měla jsem s kamarádkou štěstí na 4 lůžkový pokoj,dva balkony a přímo nad bazénem i mořem...nádhera.Služby mladých masérů unikátní,delegátka velmi příjemná,zorganizovala spoustu nádherných výletů,prostě dovolená jedním slovem nádhera...jediná věc to kazila a to byl all inclusive,ten si představu jinak... jídlo pořád skoro stejné,ikdyz najedli jsme se díky kuřecímu,zákusky byly vyrobeny z krupice a o baru bych raději ani nepsala..tam vládli Rusové,když jsme chtěli míchaný drink,tak to byl džus se sodou a kapka něčeho, Rus si odnášel 2 deci vodky,víno naléval do 1,5 decovek a to ještě přes půlku,tak než pořád běhat,vzdali jsme to.....Když to zhrnu,hotel super,Kemer nádhera,no příště volím změnu a tento hotel doporučím opravdu skromným lidem.

Krásný hotel,měla jsem s kamarádkou štěstí na 4 lůžkový pokoj,dva balkony a přímo nad bazénem i mořem...nádhera.Služby mladých masérů unikátní,delegátka velmi příjemná,zorganizovala spoustu nádherných výletů,prostě dovolená jedním slovem nádhera...jediná věc to kazila a to byl all inclusive,ten si představu jinak... jídlo pořád skoro stejné,ikdyz najedli jsme se díky kuřecímu,zákusky byly vyrobeny z krupice a o baru bych raději ani nepsala..tam vládli Rusové,když jsme chtěli míchaný drink,tak to byl džus se sodou a kapka něčeho, Rus si odnášel 2 deci vodky,víno naléval do 1,5 decovek a to ještě přes půlku,tak než pořád běhat,vzdali jsme to.....Když to zhrnu,hotel super,Kemer nádhera,no příště volím změnu a tento hotel doporučím opravdu skromným lidem.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Janusz J.

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2024

Během své cesty jsem dostal pokoj s názvem Anex. Nepříjemný pocit. Nebýt personálu hotelu, který vyměnil pokoj za jiný... dovolená by byla... řekněme průměrná. Měli byste se zeptat na obyvatele. Cestovní kanceláře jmenují takového člověka, aby se o klienta postaral. Zde je telefonní číslo +90...... a dělejte si starosti. Koneckonců... Jsou kanceláře, kde se o skupinu stará rezident... tady nic takového nebylo. názor nejen ode mě...

Během své cesty jsem dostal pokoj s názvem Anex. Nepříjemný pocit. Nebýt personálu hotelu, který vyměnil pokoj za jiný... dovolená by byla... řekněme průměrná. Měli byste se zeptat na obyvatele. Cestovní kanceláře jmenují takového člověka, aby se o klienta postaral. Zde je telefonní číslo +90...... a dělejte si starosti. Koneckonců... Jsou kanceláře, kde se o skupinu stará rezident... tady nic takového nebylo. názor nejen ode mě...

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

OK

Strava

OK.

Ubytování

Nebýt reakce personálu hotelu, cestovní kancelář poskytla Anex ... na nízké úrovni s chybami.

Služby

Placená Wifi....nebyla součástí nabídky, Trezor zpoplatněn 2 EUR na den???? Divná pravidla.....

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

od 13 126 za os.

Daima Biz Hodnocení: 5/5 Turecko, Kemer, Kiriş

Hodnocení 3,3 / 5

Daima Biz recenze

Dobré (hodnotilo 6 lidí)

Strava 3,5 / 5

Ubytování 3,3 / 5

Okolí 3,5 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,3 / 5

V krásných rozkvetlých zahradách Několik bazénů Netradiční architektura v designu lodi Výborné služby

Iva Ř.

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026

hotel neodpovídá pětihvězdě, slušelo by mu hodnocení 3*-4*. Obsazen ruskojazyčnou klientelou a místními a podle toho to vypadá! Stravování a pití nekvalitní! Slibované restaurace ala carte nefungovaly. Davové šílenství při výdeji jídel, obsluha nestíhá ani doplňovat.

hotel neodpovídá pětihvězdě, slušelo by mu hodnocení 3*-4*. Obsazen ruskojazyčnou klientelou a místními a podle toho to vypadá! Stravování a pití nekvalitní! Slibované restaurace ala carte nefungovaly. Davové šílenství při výdeji jídel, obsluha nestíhá ani doplňovat.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž krásná, dlouhá a kamínková. Voda čistá, i ve větší hloubce lze dohlédnout na dno. Vhodné boty do vody (hlavně pro děti). Strmější vstup do moře. Plavání možné pouze v úzkém vymezeném koridoru, pak již jezdí lodě a skůtry. V sezoně a plné obsazenosti hotelu bude problém s počtem léhátek a zastínění. Na pláži hřiště na volejbal a další sporty. Velký skokanský můstek se začal zprovozňovat až ke konci našeho pobytu.

Strava

Strava jednotvárná, monotonní, špatně dochucená. Malý výběr, stále se opakující. Minimum ryb, mořské plody žádné. Návštěvníci z bývalého SSSR a místní se chovají jako čuníci. Po začátku výdeje nastává davové šílenství...Vše co mohou, nanosí na stoly, pak to rozrýpou a opustí. Než to po nich personál stačí uklidit, blokují tím stoly.

Ubytování

Pokoje starší, vybavení omšelé. Slibovaný minibar na pokoji nenaplněn a posléze nedoplňován! Špatné odtoky vody z umyvadel v koupelně. Hygienické doplňky (šampony, mýdla) nízké kvality. Úklid na průměrné úrovni.

Služby

Slibované ala carte restaurace vůbec nefungovaly. Nebyly zprovozněny všechny slibované bary. Personál mluví prakticky pouze rusky (recepce je vyjímkou). Plážová lehátka večer neuklízena, jejich úklid a "seřazení" začal až ráno, už za přítomnosti dovolenkářů. Úklid pokojů na obstojné úrovni. Kvalita toalet u tobogánů a venkovní restaurace (baru) je na vysoké úrovni.

Anonym

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2024

Celkovy dojem dobry - spravedlivy pomer kvality a ceny

Celkovy dojem dobry - spravedlivy pomer kvality a ceny

Strava 4,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Plaz max 10 min pesky od hotelu, more super, oblazkova plaz. Trochu by to chtelo vylepsit cistotu plaze.

Strava

Jidlo bylo opravdu dobre: velky vyber, cestrve ryby, mistni ovoce, vse chutnalo.

Ubytování

Ubytovani nebylo spatne, ale nebylo dostatecne ciste a taky nekde chybeli nejake opravy. Hotel pusobil tak ze byl postaven dobre (dobra poloha, promyslene budovy a design, akvapark a bazeny) ale posledni dobou trochu zanedbany.

Služby

Byli ochotne a vlidne, se sluzbami spokojenost, krome uklidu.

od 15 025 za os.

Daima Biz & Daima Resort Hodnocení: 5/5 Turecko, Kemer, Kiriş

Hodnocení 3,3 / 5

Daima Biz & Daima Resort recenze

Dobré (hodnotilo 12 lidí)

Strava 3,7 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,4 / 5

Služby 3,4 / 5

Cena 3,2 / 5

Krzysztof G.

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024

Hotel má krásnou polohu s výhledem na hory, 7 km od Kemeru. Autobusová zastávka u vchodu do hotelu. Bohužel hodně Rusů. Naprostá většina hotelového personálu neuměla žádný jiný cizí jazyk kromě ruštiny. Spousta barů.

Hotel má krásnou polohu s výhledem na hory, 7 km od Kemeru. Autobusová zastávka u vchodu do hotelu. Bohužel hodně Rusů. Naprostá většina hotelového personálu neuměla žádný jiný cizí jazyk kromě ruštiny. Spousta barů.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Oblázková a kamenitá pláž, cca 400 m od hotelových budov.

Strava

Uspokojivé a ne monotónní. Pohodlí byla další hotelová restaurace pro dospělé.

Ubytování

Standardní pokoj pod očekáváním. Zchátralý pokoj, který nebyl dlouho rekonstruován. Koupelna byla špatně zdobená - žádné police, kluzká podlaha (dlažba), koupelna zaplavila vodu ze sprchové vaničky.

Služby

Pokoj nebyl uklízen každý den, ale měl být. Museli jsme to vyžadovat.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

KATARZYNA J.

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024

Hotel hodnotím kladně

Hotel hodnotím kladně

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Larissa Sultan Beach Hodnocení: 4/5 Turecko, Kemer, Çamyuva

Hodnocení 3,3 / 5

Larissa Sultan Beach recenze

Dobré (hodnotilo 13 lidí)

Strava 3,3 / 5

Ubytování 2,8 / 5

Okolí 3,8 / 5

Služby 3,3 / 5

Cena 3,5 / 5

Aidana Z.

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025

Strava 5,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Šimon C.

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024

Upravováno v souladu s Pravidla

Zájazd sme mali pre 4 osoby, 2 dospelé a deti (6 a 10 rokov) . Na hoteli nám dali izbu len s 3 postelami, pretože sa nikde do izieb nezmestili 4, preto nerozumiem, ako nám mohli ponúknuť 4 miesta. Pri domáhaní sa 4.postele nám povedali že hotel nemá takú izbu.
Následne na druhý deň, pravdepodobne potom ako im bola preposlaná sťažnosť, ktorú som písal nám ponúkli izbu už so 4 postelami, ale vo vedlajsom hoteli. Nevadilo by nám ani tak to že sme mali ďalej k jedálni, recepcii a bazénu nášho hotela, izba bola ešte v priadku ale kúpeľňa bola vo veľmi zlom stave, pretože vo vani boli šváby každý deň.

Najhoršia skúsenosť bola s delegátom CK........ - celkom nám odmietol pomôcť s tým, že 1 z nás nemal posteľ, ani nechcel spísať reklamáciu, prípadne žiadať 2 menšie izby. Bol veľmi nepríjemný na nás, už od začiatku. Na plánované stretnutie po prílete (10,30) vôbec neprišiel, až ked mu po pol hodine zavolali z recepcie. Potom keď prišiel a opýtal sa odkiaľ som, tak mi hneď na úvod oznámil, že nech mu rýchlo poviem čo chcem lebo že nemá vôbec čas na mňa. Ohľadom postele nám povedal že to je normálne že 1 z nás nemá vôbec lôžko, postel, že to je naša chyba že sme si objednali takú izbu. Keď som mu povedal že mne je jedno aká je izba,len chcem pre všetky osoby posteľ, čo je normálne, tak mi povedal že sa so mnou už nemá o čom baviť, že on je tu len pre nemeckých a nemecky hovoriacich hostí. Bol velmi urážlivý voči mne, viac krát zopakoval že ho nebaví riešiť takéto veci s "Čechmi, Slovákmi, Poliakmi a nami podobnými ", že Nemec by si taku izbu neobjednal. Potom odišiel, bol celu dobu arogantný. Som z toho delegáta v šoku, celý čas nás urážal, s poznámkami na Slovákov, Čechov..., že on je tam na to aby sa staral o Nemcov a nemecky hovoriacich v prvom rade. Komunikovali sme anglicky a keď som trval na tom, nech nám pomôže, tak mi odrazu po 10 minútach konverzácie v angličtine povedal že mi nerozumie a nebude sa so mnou rozprávať. Také niečo som nikdy nezažil.

Zájazd sme mali pre 4 osoby, 2 dospelé a deti (6 a 10 rokov) . Na hoteli nám dali izbu len s 3 postelami, pretože sa nikde do izieb nezmestili 4, preto nerozumiem, ako nám mohli ponúknuť 4 miesta. Pri domáhaní sa 4.postele nám povedali že hotel nemá takú izbu.
Následne na druhý deň, pravdepodobne potom ako im bola preposlaná sťažnosť, ktorú som písal nám ponúkli izbu už so 4 postelami, ale vo vedlajsom hoteli. Nevadilo by nám ani tak to že sme mali ďalej k jedálni, recepcii a bazénu nášho hotela, izba bola ešte v priadku ale kúpeľňa bola vo veľmi zlom stave, pretože vo vani boli šváby každý deň.

Najhoršia skúsenosť bola s delegátom CK........ - celkom nám odmietol pomôcť s tým, že 1 z nás nemal posteľ, ani nechcel spísať reklamáciu, prípadne žiadať 2 menšie izby. Bol veľmi nepríjemný na nás, už od začiatku. Na plánované stretnutie po prílete (10,30) vôbec neprišiel, až ked mu po pol hodine zavolali z recepcie. Potom keď prišiel a opýtal sa odkiaľ som, tak mi hneď na úvod oznámil, že nech mu rýchlo poviem čo chcem lebo že nemá vôbec čas na mňa. Ohľadom postele nám povedal že to je normálne že 1 z nás nemá vôbec lôžko, postel, že to je naša chyba že sme si objednali takú izbu. Keď som mu povedal že mne je jedno aká je izba,len chcem pre všetky osoby posteľ, čo je normálne, tak mi povedal že sa so mnou už nemá o čom baviť, že on je tu len pre nemeckých a nemecky hovoriacich hostí. Bol velmi urážlivý voči mne, viac krát zopakoval že ho nebaví riešiť takéto veci s "Čechmi, Slovákmi, Poliakmi a nami podobnými ", že Nemec by si taku izbu neobjednal. Potom odišiel, bol celu dobu arogantný. Som z toho delegáta v šoku, celý čas nás urážal, s poznámkami na Slovákov, Čechov..., že on je tam na to aby sa staral o Nemcov a nemecky hovoriacich v prvom rade. Komunikovali sme anglicky a keď som trval na tom, nech nám pomôže, tak mi odrazu po 10 minútach konverzácie v angličtine povedal že mi nerozumie a nebude sa so mnou rozprávať. Také niečo som nikdy nezažil.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pekná pláž, kamienky výborná kvalita vody, blízko od hotela. Lehátka boli pomerne skoro ráno už obsadené (lebo Rusi). Na pláži nám chýbal lepšie vybavený bar hotela, nebolo vôbec žiadne jedlo, ani občerstvenie, len čistá voda, malinovky z automatu a pivo. Vedľajšie hoteli mali výrazne lepšie vybavené bary na pláži.

Strava

Strava bola veľmí dobrá a chutila nám, aj keď by sa dala zlepšiť čistota. Bol pravidelne problém s tým, aby sme si našli miesto v jedálni, ale to pripisujem tomu, že tam boli Rusi, ktorí mali potrebu všetko obsadiť 10 min vopred a všetko zabrali.

Ubytování

Zájazd sme mali pre 4 osoby, 2 dospelé a deti (6 a 10 rokov) . Na hoteli nám dali izbu len s 3 postelami, pretože sa nikde do izieb nezmestili 4, preto nerozumiem, ako nám mohli ponúknuť 4 miesta. Pri domáhaní sa 4.postele nám povedali že hotel nemá takú izbu.
Následne na druhý deň, pravdepodobne potom ako im bola preposlaná sťažnosť, ktorú som písal nám ponúkli izbu už so 4 postelami, ale vo vedlajsom hoteli. Nevadilo by nám ani tak to že sme mali ďalej k jedálni, recepcii a bazénu nášho hotela, izba bola ešte v priadku ale kúpeľňa bola vo veľmi zlom stave, pretože vo vani boli šváby každý deň.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

od 13 592 za os.

Jura Hotels Kemer Resort (ex. Royal Towers Kiris) Hodnocení: 4/5 Turecko, Kemer, Kiriş

Hodnocení 3,3 / 5

Jura Hotels Kemer Resort (ex. Royal Towers Kiris) recenze

Dobré (hodnotilo 10 lidí)

Strava 3,2 / 5

Ubytování 3,1 / 5

Okolí 3,4 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Andrea T.

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023

Dovolenou jsme si užili, i přes nedostatky. Celkově hodnotíme 5/10, očekávání bylo vyšší. Už bychom se znovu nevrátili.

Dovolenou jsme si užili, i přes nedostatky. Celkově hodnotíme 5/10, očekávání bylo vyšší. Už bychom se znovu nevrátili.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž je vzdálená cca 400 metrů od hotelu po rovině. Každý hotel má část pláže, tento hotel Royal Towers měl nejmenší, výbava pláže: každé třetí lehátka neslo stopy opotřebení, praskliny, ne všechny měly potahy. All inclusive na pláži skoro vůbec nebyl, byl tam stánek, ve kterém byla jenom voda a stánek otevíral, jak si chtěl, takže jsme si vždy na pláž brali svoje pití z hotelu. Čistota pláže byla hrozná, nebyly tam žádné odpadkové koše a odpadky byly rozházené úplně všude (vajgly, plasty, zbytky jídla). Jednou za celý týden jsme viděli úklid pláže, kde se uklidilo jenom to největší, aby se neřeklo. Moře ale bylo krásně čistý, jen tam byla hlava na hlavě. Celkově jsme byli z dojmu pláže zklamaní.

Strava

Jídlo bylo dobré, strava pestrá, přesto skoro vše mastné. Pokud měl někdo střevní potíže, těžko se vybíralo jídlo, které by bylo vhodné. Dobré pivo, krabicové levné džusy.

Ubytování

Z venku hotel nevypadal nejhůř. Byli jsme ubytovaní v normálním třílůžkovém pokoji. Jsou tam papírové stěny, byl slyšet každý zvuk. Animační program a četnost lidí způsobují značný hluk, před kterým nejde utéct. Animační programy nejspíše jen v turečtině a ruštině a na recepci byl problém domluvit se anglicky.

Služby

Ručníky jsme neměli ani jednou vyměněné, toaletní papír také nedoplněný. Když jsme chtěli po dni stráveném na pláži vrátit osušky, byl problém někoho zastihnout.

Iva B.

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023

Celkově hodnotím pobyt velmi pozitivně, především díky úžasnému, čistému a průzračnému moři s oblázky. Ráno bývá hladina téměř vždy klidná a dá se krásně plavat podél pláže - cca 200m, odpoledne mírné vlnky. Hotel od pláže není daleko, cca 500m. Pláž určená hotelu je o dost menší, než inzerují. Vstup do moře široký cca 15-20 m hned vedle kolejí pro motorové lodě a skútry. Na pohled se od sousedních hotelových pláží liší tím, že se neudržuje, chybí tam koše, a není moc dobré odstínění. Pokud se přes to člověk přenese, krása moře vše odčiní. Bar na pláži funguje v sezóně od 10h do 16h. Výhodou hotelu je bezplatné zapůjčení plážové osušky, kterou si každé ráno vyzvednete v hotelovém SPA a večer do 19h vrátíte. V hotelu a na recepci nicméně moc nepochodíte s angličtinou, což pro mě bylo docela zarážející. Personál mluví jen turecky nebo rusky, protože Rusi tvoří i většinu jejich klientely. Alespoň na recepci bych očekávala 24h anglicky mluvící personál.
Velkou výhodou hotelu byly lázně, které nabízeli: finskou a parní saunu, hammam rituál a masáže. K hotelovému komplexu: bezpečný, i když starý hotel - který se průběžně renovuje. Zklamání mi ale přinesl cca 50m bazén. Voda v něm byla kalná, špinavá a mastná od SPF krémů. Nikdo z přítomných hostů se před vstupem do bazénu neoplachoval pod sprchou. Nebyl tam ani plavčík.
Vedle bazénu je venkovní drink bar a pak bistro. V baru ale bohužel neumí namíchat skoro žádný drink, a výběr nápojů je dost mizivý.
Co se týče jídla, tak bylo chutné (výborné studené saláty), dostačující, jen zde bylo málo ovoce.
Hotel inzeroval i posilovnu, ale ta pro veřejnost nefunguje, místní maséři a personál tam sice cvičit chodí, ale většina tam chodí vykuřovat.. Celkově se hotel prezentuje jako 4-5 hvězdičkový, ale v ČR vy tomu odpovídaly 3 hvězdičky - prostě průměr. Pozor: nevyplatí se platit v eurech, je lepší mít US dolary, protože pro ně se 1 USD = 1 EUR. Bakšiš se očekává téměř za každou službu.

Celkově hodnotím pobyt velmi pozitivně, především díky úžasnému, čistému a průzračnému moři s oblázky. Ráno bývá hladina téměř vždy klidná a dá se krásně plavat podél pláže - cca 200m, odpoledne mírné vlnky. Hotel od pláže není daleko, cca 500m. Pláž určená hotelu je o dost menší, než inzerují. Vstup do moře široký cca 15-20 m hned vedle kolejí pro motorové lodě a skútry. Na pohled se od sousedních hotelových pláží liší tím, že se neudržuje, chybí tam koše, a není moc dobré odstínění. Pokud se přes to člověk přenese, krása moře vše odčiní. Bar na pláži funguje v sezóně od 10h do 16h. Výhodou hotelu je bezplatné zapůjčení plážové osušky, kterou si každé ráno vyzvednete v hotelovém SPA a večer do 19h vrátíte. V hotelu a na recepci nicméně moc nepochodíte s angličtinou, což pro mě bylo docela zarážející. Personál mluví jen turecky nebo rusky, protože Rusi tvoří i většinu jejich klientely. Alespoň na recepci bych očekávala 24h anglicky mluvící personál.
Velkou výhodou hotelu byly lázně, které nabízeli: finskou a parní saunu, hammam rituál a masáže. K hotelovému komplexu: bezpečný, i když starý hotel - který se průběžně renovuje. Zklamání mi ale přinesl cca 50m bazén. Voda v něm byla kalná, špinavá a mastná od SPF krémů. Nikdo z přítomných hostů se před vstupem do bazénu neoplachoval pod sprchou. Nebyl tam ani plavčík.
Vedle bazénu je venkovní drink bar a pak bistro. V baru ale bohužel neumí namíchat skoro žádný drink, a výběr nápojů je dost mizivý.
Co se týče jídla, tak bylo chutné (výborné studené saláty), dostačující, jen zde bylo málo ovoce.
Hotel inzeroval i posilovnu, ale ta pro veřejnost nefunguje, místní maséři a personál tam sice cvičit chodí, ale většina tam chodí vykuřovat.. Celkově se hotel prezentuje jako 4-5 hvězdičkový, ale v ČR vy tomu odpovídaly 3 hvězdičky - prostě průměr. Pozor: nevyplatí se platit v eurech, je lepší mít US dolary, protože pro ně se 1 USD = 1 EUR. Bakšiš se očekává téměř za každou službu.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž určená hotelu je o dost menší, než inzerují. Je to taková neoznačená 50m dlouhá nudle, vstup do moře široký cca 15-20 m hned vedle kolejí pro motorové lodě a skútry. Na pohled se od sousedních hotelových pláží liší tím, že se neudržuje (stánek v dezolátním stavu, za ním jakási bažina a suť, odpadky na zemi, nejsou tu odpadkové koše, zapomenuté ručníky, neporovnaná lehátka...), a že jsou zde neudržovaná lehátka (některá rozbitá, neprané podušky na lehátka) a ne moc dobré odstínění. Lehátek je dost málo na množství hostů, vyplatí se jít velmi brzy po snídani, nebo nechat někoho jít napřed a lehátko zabrat (tak to dělají Turci). Když porovnáte tuto pláž s okolními, je to opravdu výsměch.. Navíc, celou dobu nosíte náramek hotelu, a pokud se usadíte na okolních lehátkách jiného hotelu, nikdo nesmlouvá, jste vykázáni. Pokud se ale přes to člověk přenese, krása moře vše odčiní. :)
Bar na pláži funguje v sezóně od 10h do 16h (což není moc výhodný čas pro ty, kteří se vracejí na oběd do hotelu..) mají jen 5 druhů pití (žádný džus) a většinou je v neklimatizovaném stánku na pláži brigádník, který neumí anglicky a moc se nepředře. Máte-li otázku nebo stížnost, moc se s vámi nechce vybavovat, vytočí číslo a dá vám manažera k uchu, ať si to vyřešíte sami :). Přístup k baru není moc ok, v písku je hliníkový rošt, ale chybí podlážka. Nicméně, výhodou hotelu je bezplatné zapůjčení plážové osušky, kterou si každé ráno vyzvednete v hotelovém SPA a večer do 19h vrátíte.

Strava

Celkově jsme byli se stravou spokojení. Vždy jsme se najedli do sytosti. Nicméně, hodně věcí by se dalo zlepšit. Jídlo třeba nebylo vůbec popsané nebo označené, takže jsme často nevěděli co jíme. Jídelna (ne restaurace) byla na kapacity hotelu dost malá), většina hostů chodila ihned zkraje, tak aby bylo jídlo ještě teplé (a ne vždy se to podařilo). Úklidová služba se také dost často motala mezi stoly a třídila nedojedené zbytky hned vedle vás, což bylo nepříjemné. Dost často také byla mokrá a kluzká podlaha. Výběr druhů jídla (forma samoobslužného bufetu) byl také značně omezený.
Snídaně: velmi malý omezený výběr, často studené (míchaná vajíčka, párky...)
Obědy a večeře: super, chutné. Většinou grilované maso nebo dušené se zeleninou, pokud byla ryba, tak byla docela suchá, hl. přílohy většinou omezené, ale dobré (2-3), výborné studené saláty, dresing na zeleninu jste museli zkoušet co je co.. Chutné a dobře vypadající dezerty.
Pití: všude velmi omezené (minerální voda teplá x vychlazená podávaná v 200ml plastovém kelímku od jogurtu, pomerančová limonáda, zelený slazený čaj, Pepsi, víno, pivo), neumí dělat míchané drinky.
Zarazilo nás, jak moc je tu zbytečně plastového odpadu - viz malé kelímky vody. Když by podávali velké 1L nebo 2L plastové láhve, bylo by to pro všechny přijatelnější. Dokonce i v jídelně jsme pili z plastových kelímků. Do sklenic jste mohli dostat pití jen na vyžádání u některého z barů, většinou za bakšiš.

Ubytování

Hotel byl starší, ale pokoje pěkné, čisté. Pokud chcete, aby vám hotelová služba uklidila každý den, musíte dát na kliku cedulku. Jinak pravidelný úklid probíhá Po-St-Pá. Na WC byly jen 2 roličky toaletního papíru, museli jsme 2x požádat na recepci, což mi přišlo zvláštní, očekávala bych, že tam hotelová služba vždy doplní. V pokoji je trezor na cennosti a pasy - šestimístný kód. Klimatizace se ovládala manuálně, přes den super, na noc jsme vždy vypínali. V koupelně není moc háčků na ručníky, jako koupelnovou rohožku používají rovněž ručník. Na balkóně jsme sušili ručníky přes zábradlí, a když foukal silnější vítr, tak jen na opěradle plastových křesílek. Co se týče hotelu samotného, víme jen o jednom centrálním výtahu, který spíše nefungoval, takže většinou jsme chodili do 3.patra pěšky. Co mi trochu vadilo, byly neustále otevřené kukaně pro úklid poblíž výtahu a odkládací stolky u výtahu, kde byly velmi často zbytky jídla, co si někteří hosté donesli navzdory zákazu vynášení z jídelny.
Internet, který jsem čekala, že bude po celém hotelu v ceně, byl velmi omezený. Wifi zdarma (heslo jsme si vyžádali na recepci při check-in) jsme přerušovaně chytali jen v lobby (velká vstupní hala, kde bylo většinou i hodně lidí a málo míst na sezení). Pokud jste chtěli wifi na pokoji, museli jste doplatit extra (cca 16eur/týden).

Služby

SPA - výborné, doporučuji tam zajít, ale pozor, opět se zde nedomluvíte jinak než rusky nebo s online překladačem. Mají tu speciální proceduru na 90min (sauna, hammam, masáž, maska) za cca 60 eur/os, usmlouvali jsme na 20eur/os, s tím, že jsme pak dali vždy hotově 2-5eur přímo masérce.
Výlet zprostředkovaný delegátkou agentury Coral - výlet lodí na turecké Maledivy - ostrov Saluada, stojí za to. (cca 47eur/os)
Místní animátoři také nabízí možnost společného přesunu na diskotéku (5eur/os), to jsem ale nevyužili. Odjíždí se kolem 22/23h a vracívá se po 2h ráno.

Castle Park Hodnocení: 3/5 Turecko, Kemer, Beldibi

Hodnocení 3,3 / 5

Castle Park recenze

Dobré (hodnotili 4 lidé)

Strava 3,9 / 5

Ubytování 3,1 / 5

Okolí 2,9 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,8 / 5

Luboš D.

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2023

Z prvu celkem šok, ale pak jsme si zvykli. Na 3* je to vcelku v pohodě. Největší plus je strava.

Z prvu celkem šok, ale pak jsme si zvykli. Na 3* je to vcelku v pohodě. Největší plus je strava.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž je cca 10min pěšky, lehátka zdarma. Trochu kamenitý vstup a pláž ne moc udržovaná, ale ušlo to.

Strava

Strava super. Na 3* super výběr a jídlo dobré. Slabší jsou snídaně, ale záleží na strávníkovi.

Ubytování

Pokoj nebyl špatný, i když fleky na každém druhém ručníků a plíseň v koupelně nebyla úplně v pohodě. Sem tam vytrhlá zásuvka, žádná šňůra na pověšení plavek a ručníků. Ale pokud s tím počítáte, tak na přespání rozhodně stačí.

Služby

Služby hotelu jsme nevyužili a moc jich k nabídce není.

Andrea R.

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023

Okolí hotelu příjemné, v pokojích se vyskytovaly plísně. Jídlo rozmanité, kvalitní. Odpolední svačiny se nekonaly. Hotelová pláž plná nedopalků a jiných odpadků. WiFi na recepci nestabilní. Deklarovany obsah fakultativniho zájezdu nabízeného CK neodpovídal realitě - místo návštěvy starověkého města Olympos jsme byli dopraveni na pláž v sousedství s tím, že návštěva města je zpoplatněna, což jsme se dozvěděli až na místě. Nesrovnatelné vzhledem k cenovým nabídkám místních cestovek. Místní vesměs příjemní.

Okolí hotelu příjemné, v pokojích se vyskytovaly plísně. Jídlo rozmanité, kvalitní. Odpolední svačiny se nekonaly. Hotelová pláž plná nedopalků a jiných odpadků. WiFi na recepci nestabilní. Deklarovany obsah fakultativniho zájezdu nabízeného CK neodpovídal realitě - místo návštěvy starověkého města Olympos jsme byli dopraveni na pláž v sousedství s tím, že návštěva města je zpoplatněna, což jsme se dozvěděli až na místě. Nesrovnatelné vzhledem k cenovým nabídkám místních cestovek. Místní vesměs příjemní.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

od 12 615 za os.

Sir Santana Turecko, Kemer, Beldibi

Hodnocení 3,3 / 5

Sir Santana recenze

Dobré (hodnotilo 7 lidí)

Strava 3,3 / 5

Ubytování 3,1 / 5

Okolí 3,8 / 5

Služby 2,9 / 5

Cena 3,4 / 5

Justyna L.

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025

Celkově se dovolená skvěle vydařila, Turecko je krásné.

Celkově se dovolená skvěle vydařila, Turecko je krásné.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Na pláž je to jen pár minut chůze, lehátka zdarma a celkově v pořádku.

Strava

Jídlo je moc dobré, doporučuji.

Ubytování

Nejdřív jsem byl zdrcený. Splachování toalety nefungovalo, klika byla zaseknutá a prkénko na záchodě bylo rozbité. Po upozornění se ale vše druhý den opravilo.

Služby

Nevýhodou byla absence klimatizace v jídelně a kávovar se často porouchal. Pozitivní stránkou byly krásné výhledy kolem hotelu, přátelská obsluha a bezplatná lehátka na pláži.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Anonym

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025

Už nikdy více, tento hotel je katastrofa, kromě krásných výhledů nemá co dobrého nabídnout.

Už nikdy více, tento hotel je katastrofa, kromě krásných výhledů nemá co dobrého nabídnout.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž je vzdálená asi 300 metrů, je to skalnatá pláž a plná odpadků, jedinou výhodou jsou lehátka.

Strava

Jídlo je většinou studené, s malým výběrem a ne moc chutné.

Ubytování

Místo hotelového pokoje nám dali chatku hned vedle hotelu, jedna postel byla rozbitá a nepoužitelná, druhá "postel" byla jen matrace, flekatá a špinavá, toaleta zapáchala, ve sprše byla plíseň, nedoporučuji.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Larissa Mare Beach Hodnocení: 4/5 Turecko, Kemer, Beldibi

Hodnocení 3,2 / 5

Larissa Mare Beach recenze

Dobré (hodnotilo 5 lidí)

Strava 3,2 / 5

Ubytování 3,1 / 5

Okolí 3,6 / 5

Služby 3,1 / 5

Cena 3,0 / 5

Katarína B.

Hodnocení 3,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024

Premenovaný hotel, boli sme v rozpakoch.
Škaredý výhľad na prác.špinavý dvor s hrkotajùcimi rozbitými klímami vedľajšieho hotela.
Ubytovanie nie v hotelovej budove, ale v budove vedľa hotela...., čo nebolo v prospekte nafotenê....
Izba 6 m2, škaredé popradkanê zájdené staré umývadlo!!!

Premenovaný hotel, boli sme v rozpakoch.
Škaredý výhľad na prác.špinavý dvor s hrkotajùcimi rozbitými klímami vedľajšieho hotela.
Ubytovanie nie v hotelovej budove, ale v budove vedľa hotela...., čo nebolo v prospekte nafotenê....
Izba 6 m2, škaredé popradkanê zájdené staré umývadlo!!!

Strava 4,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Božena K.

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2023

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

od 19 391 za os.

Elit Life (ex. Beso Beach) Hodnocení: 4/5 Turecko, Kemer, Çamyuva

Hodnocení 3,2 / 5

Elit Life (ex. Beso Beach) recenze

Dobré (hodnotilo 35 lidí)

Strava 2,7 / 5

Ubytování 3,2 / 5

Okolí 3,6 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,4 / 5

Edyta S.

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025

Byli jsme tam na konci sezóny. Je to malé město s krásnými horami v okolí. Spousta zeleně. Spousta Rusů. Nevšiml jsem si, že Kemeru se říká „Malá Moskva“. Personál komunikoval převážně rusky. Hlavním problémem výletu byla velmi hlasitá hudba, která hrála u bazénu až do 22:30, nebo v okolních hotelech.

Byli jsme tam na konci sezóny. Je to malé město s krásnými horami v okolí. Spousta zeleně. Spousta Rusů. Nevšiml jsem si, že Kemeru se říká „Malá Moskva“. Personál komunikoval převážně rusky. Hlavním problémem výletu byla velmi hlasitá hudba, která hrála u bazénu až do 22:30, nebo v okolních hotelech.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Hotelová pláž je špinavá a zanedbaná. Infrastruktura je v hrozném stavu. Spousta nedopalků cigaret a odpadků. Personál už sbíral lehátka a slunečníky, když jsme dorazili.

Strava

Jídlo bylo poněkud špatné. Bylo ho málo a nikdy se nedoplňovalo. Neustále chyběly příbory a nádobí. Bylo tam málo ovoce a zeleniny. Bylo to syté, ale kvalita a rozmanitost byly špatné.

Ubytování

Pokoj byl v pořádku. Matrace pro nás byly pohodlné. Byla tam lednička a všechno, co jsme potřebovali.

Služby

Pokoje se uklízejí denně. Ručníky se mění.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Rafał R.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025

Strávil jsem s rodinou moc hezkou dovolenou a bylo to tak krásné, že se to nedá popsat.

Strávil jsem s rodinou moc hezkou dovolenou a bylo to tak krásné, že se to nedá popsat.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž je velmi blízko, čistá, každý si najde lehátko pro sebe, pláž není moc přeplněná, čistá, láká vás k návratu a já se tam s rodinou určitě vrátím.

Strava

Bylo tam tolik jídel, že je nemožné si je všechna zapamatovat, ale jídlo bylo na vyšší úrovni.

Ubytování

Přátelské ubytování na recepci, rodinný pokoj byl pro nás velmi dobře připravený.

Služby

Hotelové služby velmi dobré, milý personál, který nám každý den uklízel pokoj, byli jsme tím překvapeni.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

od 12 218 za os.

Esma Glove Resort & Spa (ex. Sumela Garden) Hodnocení: 3/5 Turecko, Kemer, Beldibi

Hodnocení 3,2 / 5

Esma Glove Resort & Spa (ex. Sumela Garden) recenze

Dobré (hodnotilo 46 lidí)

Strava 2,6 / 5

Ubytování 3,1 / 5

Okolí 4,1 / 5

Služby 2,9 / 5

Cena 3,3 / 5

Přímo u pláže Komfortní pokoje Zábava pro všechny Milý a ochotný personál

Anonym

Hodnocení 2,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026

Na hotelu není téměř žádný jídlo a ani nedoplňuji.Chybi zakl.suroviny.Mleko,jogurt..Pul hodiny po otevření na snídaně nejsou ani vařené vajíčka!Jinak omelety nebo míchaný vajíčka ani nebyli jen v nabídce.Vajicka na tvrdo a jen pul hodiny.Hranolky jen 2 várky a taktéž nedoplnili!Jediny co bylo každy den špagety .Jeden druh rybí (par porci)a nedoplnili!.Zeleniny dostatek.O mase se nam jen mohlo zdát!Treti den byli kuřecí křídla ale nepropečena!!Mlete maso bylo každy den.Pecivo jeden druh(veky))Hosti hladový nespokojeny!!Na baru drinky podle nálady personálu.Opravdu nedoporučuji!!!!Zmrzliny nejsou.Odpoledni snack hamburg (každý den))Pokoj malý ale uklízeli každý den.K moři pár metru(to bylo fain)Kamenitá plaz(doporučuji boty do vody))Tento hotel už nikdy více!!!

Na hotelu není téměř žádný jídlo a ani nedoplňuji.Chybi zakl.suroviny.Mleko,jogurt..Pul hodiny po otevření na snídaně nejsou ani vařené vajíčka!Jinak omelety nebo míchaný vajíčka ani nebyli jen v nabídce.Vajicka na tvrdo a jen pul hodiny.Hranolky jen 2 várky a taktéž nedoplnili!Jediny co bylo každy den špagety .Jeden druh rybí (par porci)a nedoplnili!.Zeleniny dostatek.O mase se nam jen mohlo zdát!Treti den byli kuřecí křídla ale nepropečena!!Mlete maso bylo každy den.Pecivo jeden druh(veky))Hosti hladový nespokojeny!!Na baru drinky podle nálady personálu.Opravdu nedoporučuji!!!!Zmrzliny nejsou.Odpoledni snack hamburg (každý den))Pokoj malý ale uklízeli každý den.K moři pár metru(to bylo fain)Kamenitá plaz(doporučuji boty do vody))Tento hotel už nikdy více!!!

Strava 1,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Strava

Téměř žádné jidlo(nedoplňovali)Kávovar dost často nefunkční))

Barbora F.

Hodnocení 1,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025

Upravováno v souladu s Pravidla

Pokud nemáte peníze nazbyt a chce jet jen k moři za nízkou cenu, klidně si takový hotel kupujte. Pokud jste v Turecku nikdy nebyli, NEJEZDĚTE SEM, budete zklamaní i přes to, že víte, že cena hotelu po odečtení ceny za letenku je za pár tisíc včetně stravy, ubytka, transferu, služeb atd. Za tyto peníze nepojedete ani na Vranovskou přehradu do chatky na týden, natož do Turecka k moři. Raději k přehradě než znovu do tohoto hotelu. Navštívila jsem mnoho hotelů, penzionů i různých školních areálů, kde byli palandy a toalety na chodbě vzhledem k mojí práci, ale tohle bylo to nejhnusnější místo, kde jsem kdy byla, Turecko navštíveno asi po osmé. Jinak k poloze hotelu -je zde dobře umístěná tržnice a zastávky busu, kdy za pár minut dorazíte na velké nákupní ulice nebo za 20min do centra krásného Kemeru. Krásný výhled na Taurus. Do hotelu si doporučuji vzít z domu sanytol nebo savo ve spreji, využijete na každém kroku. Delegát upozorněn na komplikace a špínu, snažil se na recepci domluvit jako kompenzaci masáž zdarma a recepce řekla, že NE :) Netřeba dalšího komentování. Snad cestovní kancelář už nenabere příští rok do nabídky, protože tohle ubytování je spíš za trest a ne každý napíše recenzi, spíš už ti klienti NIKDY do Turecka nepojedou. Myslím, že takto kvalitní cestovní kancelář nemá zapotřebí mít takový hotel v nabídce - je to naprosto pod úroveň.

Pokud nemáte peníze nazbyt a chce jet jen k moři za nízkou cenu, klidně si takový hotel kupujte. Pokud jste v Turecku nikdy nebyli, NEJEZDĚTE SEM, budete zklamaní i přes to, že víte, že cena hotelu po odečtení ceny za letenku je za pár tisíc včetně stravy, ubytka, transferu, služeb atd. Za tyto peníze nepojedete ani na Vranovskou přehradu do chatky na týden, natož do Turecka k moři. Raději k přehradě než znovu do tohoto hotelu. Navštívila jsem mnoho hotelů, penzionů i různých školních areálů, kde byli palandy a toalety na chodbě vzhledem k mojí práci, ale tohle bylo to nejhnusnější místo, kde jsem kdy byla, Turecko navštíveno asi po osmé. Jinak k poloze hotelu -je zde dobře umístěná tržnice a zastávky busu, kdy za pár minut dorazíte na velké nákupní ulice nebo za 20min do centra krásného Kemeru. Krásný výhled na Taurus. Do hotelu si doporučuji vzít z domu sanytol nebo savo ve spreji, využijete na každém kroku. Delegát upozorněn na komplikace a špínu, snažil se na recepci domluvit jako kompenzaci masáž zdarma a recepce řekla, že NE :) Netřeba dalšího komentování. Snad cestovní kancelář už nenabere příští rok do nabídky, protože tohle ubytování je spíš za trest a ne každý napíše recenzi, spíš už ti klienti NIKDY do Turecka nepojedou. Myslím, že takto kvalitní cestovní kancelář nemá zapotřebí mít takový hotel v nabídce - je to naprosto pod úroveň.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Já bych to pláží asi nenazvala, je to spíš vyhrazené místo, kde můžete vstoupit do moře. Pláž nenabízí na lehátkách matrace. Když se Vám v hodně brzkých ranních hodinach najít lehátko, které není rozbité, můžete si přes den na dřevěných prknech alespoň narovnat záda. Z mola trčí rezavé dráty, to molo pamatuje ještě Kryštofa Kolumba. Na plaži jsou odpadky, nikdo nic neuklízí, navečer zaměstnanci rovnají lehátka a když se někomu chce, obden ty odpadky uklidí. Moře je v Kemeru krásné a čisté, to Vám určitě zvedne náladu. Bar u pláže nestíhá, hromadí se zde sklenice, barman dělá drinky a druhý kouká. Neprohloupíte desinfekčníma ubrouskama, kterýma si tu zalepenou sklenici s Vaším drinkem utřete. Je to takový návrat do dětských, táborových let. Všichni z jednoho kelímku.

Strava

Na poměry hotelu je jídlo dostačující. Sice moc nikdo neřeší úklid špinavého nádobí, ale místo bez špinavého nádobí se dá najít. Počítali jsme se skromnějším jídlem a taky jsme se vždy najedli a chutnalo nám. Jídlo se moc nemění, ale každý den je několik druhů masa, příloh teplých i studených, několik salátů, omáček, zeleniny i čerstvým bylinek. Zákusky jsou mdlé, tady si moc nepochutnáte, ale meloun Vám udělá radost místo zákusku. Pití k jídlu je čaj nebo voda v kelímku z lednice. Někteří klienti z ČR si každý den velice nahlas stěžovali a křičeli přes celou jídelnu, že se zase nenají, že musí jíst jen meloun. Není to pravda, najíte se dobře každý den a jako spestření dělají pravidelně turecké plněné placky venku v peci. Klientela je zde velký mix čechů, rusů, poláků a vše je o lidech.

Ubytování

Vzhledem k tomu, že píšu recenzi skoro dva měsíce od skončení zájezdu, největší emoce ze mě již opadly. Do tohoto hotelu jezdí spousta lidí a věřím, že je od začátku do konce sezony plný, vše díky cenové relaci. Mám ráda jednoduché a menší hotely oproti našlapaný obřím hotelům, kde Vás obtěžuje dav lidí při každí činnosti. Tento hotel v kategorii ubytování neodpovídá ani jedné hvězdičce, je to spíš lepší ubytovna nebo turecký penzion. V hotelu se nikdo o nic nestará. Všichni jedou v modu ,,ono se to nějak vyřeší/udělá,,. Nikdo na nic nespěchá, všichni se plouží tempem polomrtvé želvy. Po příjezdu sem žádala recepci o pokoje ve vyšším patře s alespoň částečným výhledem na moře. V tomhle mi vyšli vstříc a takový pokoj nám nabídli. Tím ovšem veškerá radost skončila. Úklid probíhá jednou za dva dny a to pouze povrchově. Při příchodu na pokoj jsme měli obtisklou a mastnou siluetu člověka na dveřích od balkonů, na zrcadlech šplíchance od makeupu a další ani nechci vědět fleky od čeho. V pokoji se nic nečistí, pouze se převléká postel a vyměnují ručníky. Nikdo neumývá WC, umyvadla, balkon nic, ani za dýžko, které jsme dávali pravidelně. Je třeba si v pokoji hlídat přikrývku, ta je pouze jedna pro dvě osoby. Dva dny a pět žádostí na recepci potřebu druhé přikrývky vyřešilo. Budova hotelu se nese ve stejném duchu, viditelná špína na každém kroku, podlahy, zábradlí, jak komu co upadne od ruky a vylije se po cestě na pokoj zůstává na místě. Uklizečku uvidíte pouze ve vyjímečné situaci, je to taková paní Colombová. Propojovací dveře mezi budovami a dveře při vstupu do areálu pamatuji mastné fleky od hostů, co přijeli na začátku sezony. Takovou špínu nikdo nikdy neumyje, hosti otvírají dveře loktem nebo přes ručník, protože se té špíny prostě štítí. Hotel má v suterénu welness. Ve welness Vám dají ručník, teda pokud zbyde. Slečna masérka Vám vysvětlí každý den, že ručníky finiš a ona Vám musí dát ručníky pro klienty welness a to je prolém. Suterén asi nekomentuji. Všude je plíšeň a všude je tato plíseň citít.

Služby

Celý den zaměstnanci sedí a dívají se na špinavé ručníky v koši, nikdo se neobtěžuje něco vyprat nebo uklidit. Vypadalo to, že všichni zaměstnanci hotelu mají tu práci spíš za trest. Areál hotelu je takový malý, dva lidi by zvládli celý areál uklidit za dvě hodiny. Jedna věc je staré retro vybavení, nemoderní areál na který nikdo nesáhnul dvacet let, druhá věc je všudypřítomná špína na každém kroku hotelu. Areál má toalety, které jsou vlastně jediné venkovní toalety. Doporučuji se raději vyprázdnit na pokoji, jinak si odnesete zážitek, který se rovná toitoikám z festivalu pro třech dnech. Voda se doplňuje do lednic nepravidelně, hlídejte si doplňování a rovnou si vemte vod na pokoj víc, jinak nepijete :) Kdyžtak to vyřeší samoobsluha u hotelu. V hotelu pracoval jeden jediný člověk, ten pomáhal s úklidem nádobí i areálu. Zaměstnanci to mají tak na háku, že když před turkem hořel koš, kam někdo hodil nedopalek, seděl a koukal na to, oni se prostě nebudou nikam honit, oni mají dovolenou a nehnou ani prstem, aby tam cokoliv zlepšili. Tohle jsem v Turecku zažila poprvé, takovou nechuť, neochotu - tu dokáže změnit pouze klient z Ruska, těm se doslova klaní.

od 14 190 za os.

Všechny recenze hotelů