Perre La Mer Resort & Spa (ex. La Mer Hotel) Hodnocení: 5/5 Turecko, Kemer, Göynük
Piotr D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Blízkost moře a bazénů byla skvělá, ale všechno ostatní bylo velmi špatné. Jídlo bylo z 90 % nevýrazné a bez chuti. K jídlu bylo i pár místních jídel. Ale po pár dnech bylo těžké najít něco chutného.
Blízkost moře a bazénů byla skvělá, ale všechno ostatní bylo velmi špatné. Jídlo bylo z 90 % nevýrazné a bez chuti. K jídlu bylo i pár místních jídel. Ale po pár dnech bylo těžké najít něco chutného.
Pláž je skvělá
StravaJídlo bylo špatné. Většina zapékaných pokrmů byly zbytky z předchozího dne. Většina byla naprosto bez chuti. Pár tureckých pokrmů bylo docela v pořádku.
UbytováníPrvní noc se porouchala lednička a unikal z ní freon. Byla vyměněna, ale bolest hlavy přetrvávala. Vana byla prasklá, v koupelně slabě zapáchalo a záchodové prkénko bylo rozbité. Postele byly relativně pohodlné.
Personál hotelu, počínaje recepcí, byl podivně nepříjemný. Jako by se rozčilovali, že po nich něco chceme. V angličtině se vůbec nedomluvili a jedna paní mluvila anglicky špatně. Pro děti nebyla žádná zábava, jedinou bylo 15minutové minidosco večer. Tobogány byly dva dny kvůli poruše uzavřeny. Většina zábavy byla pro dospělé.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Marcel G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Skvělá poloha hotelu, bazény, pláž. Vše starší a provedeno v "tureckém standartu", strava rozmanitá a dobrá. Většina problémů vyplývá z klientely, kterou tvoří z 95 % Rusové (neohleduplnost při stravování - obsluha nestíhá doplňovat, kouření na všech možných i nemožných místech, neomalenost, pohazování odpadků...) . Hotel jsme vybírali kvůli nabídce animačních služeb pro děti, které se kvůli nedostatku personálu takřka nekonaly. Personál téměř nehovoří civilizovanými jazyky (anglicky, německy, francouzsky), pouze rusky, je ho žalostně málo a většinou jde o stážisty ze škol a nekvalifikované cizince. Transfer do hotelu velmi rychlý a v naprostém pořádku. K 5 hvězdám má kvalita služeb i ubytování daleko - reálně tak 3 až 4 hvězdy maximálně. Navzdory všemu hodnotím pozitivně - místo opravdu krásné, moře čisté, blízko hory a poměr cena výkon celkem v pořádku.
Skvělá poloha hotelu, bazény, pláž. Vše starší a provedeno v "tureckém standartu", strava rozmanitá a dobrá. Většina problémů vyplývá z klientely, kterou tvoří z 95 % Rusové (neohleduplnost při stravování - obsluha nestíhá doplňovat, kouření na všech možných i nemožných místech, neomalenost, pohazování odpadků...) . Hotel jsme vybírali kvůli nabídce animačních služeb pro děti, které se kvůli nedostatku personálu takřka nekonaly. Personál téměř nehovoří civilizovanými jazyky (anglicky, německy, francouzsky), pouze rusky, je ho žalostně málo a většinou jde o stážisty ze škol a nekvalifikované cizince. Transfer do hotelu velmi rychlý a v naprostém pořádku. K 5 hvězdám má kvalita služeb i ubytování daleko - reálně tak 3 až 4 hvězdy maximálně. Navzdory všemu hodnotím pozitivně - místo opravdu krásné, moře čisté, blízko hory a poměr cena výkon celkem v pořádku.
Hotelová pláž krásně přístupná po pár schodech z terasy na které jsou bazény. Písek z malými kamínky a občas kameny - celkově na nohy příjemné, boty do vody nejsou potřeba. Panorama s horami dokresluje krásnou atmosféru. Vstup pozvolný, ale po pár metrech už hloubka - není to klasická přívětivá pláž pro děti, ale pro cachtání na břehu ve vlnách dostačují.
StravaStrava na hotelu pestrá a kvalitní. Problém byla strategie lidských vln provozovaná ruskými návštěvníky, kteří stáli vždy frontu již 20 min před snídaní/večeří/obědem a v podstatě hned rozebrali všechno "lepší jídlo", tedy zejména maso a ryby, ačkoli většinu zase vyhodili...obsluha nestačí jídlo doplňovat, ale kdo si počká, ten se nakonec většinou dočká, vyplatí se chodit později, když stačí dodělat další várky. Skvělá nabídka salátů, zeleniny, a to čerstvé i dušené (hlavně pokrmy z lilků), skvělá nabídka sladkostí a desertů. Kvůli organizaci "ultra-all inklusive" a nedostatku personálu se všude tvoří fonty. Výhoda je, že volně je k dispozici voda a Ayran, což tvořilo kvůli frontám většinu našeho pitného režimu.
UbytováníStaré, ale dostačující. 2 x jsme řešili problém s toaletou a jednou s klimatizací. Family large room znamená pokoj 15 m2 s dvěma rozkládacími proleženými přistýlkami, ale pro malé děti dostačuje. Elektroinstalace řešená izolepou mne pobavila. Všechny pokoje s balkonem, který ovšem využít maximálně pro sušení plavek. Na pokoji malinká stařičká televize s šumějícím příjmem a tureckými programy. Na druhou stranu celkem slušná wi-fi, dokonce i na pokoji. Lehátek by byl dostatek nebít Rusů, kteří vyráží zabírat lehátka (paralelně u bazénu i moře) už kolem 6 ráno. Je bohužel nutné přistoupit na hru s ručníky jinak jste po 9 hodiny na 100% bez lehátka.
SlužbyNejvětší zklamání. Informace od delegátky či recepce hotelu neplatí. 2 x denně měl probíhat klubík pro děti. Za dobu pobytu neproběhl ani jednou (když slíbili, že zítra bude, stehně nebyl - děti byly zklamané a plakaly ). Animace celkově odfláknuté (např. dětská diskotéka sice probíhala denně, ale jen tak 30-40 min. a skládala se ze stejné smyčky většinou ruských písní, které předtancovávali dvě znuděné animátorky). Další aktivity nepravidelně a v nízké kvalitě.
Personál většinou nehovoří jinak než turecky či rusky. Anglicky jen výjimečně, lámaně a velmi neradi. V hotelu je Spa a Fitness zóna, ale kvůli obtěžujícímu nabízení placených masáží při každém vstupu se tam člověku ani nechce... Úklidová služba se snaží jak může. Obsluha v restauraci a na barech nemá nejmenší šanci stíhat obsloužit počet hostů v hotelu.
Skluzavky jen 2 x denně, dohromady asi jen 3 hodiny, což je dost málo.
od 16 163 Kč za os.









































