Tento hotel nedoporučuji. Doporučuji ho zejména párům s dětmi. Nejmilejší pánové jsou ti na recepci.
PlážPláž se občas čistí
StravaBěhem našeho pobytu bylo hospitalizováno pět Poláků. Jídlo může být dobré, zvláště pokud je tam nějaká ruská shromáždění; co zbyde, se připraví znovu. Burgery podávané na pláži mají teplotu přes 25 stupňů Celsia, přistávají na nich mouchy (protože jsou u toalety, která se málokdy uklízí) a pak ty samé burgery najdeme v omáčce. Pokud tam zbydou cibulové kroužky, podávají se několik dní po sobě. A ne, nemluvím o nových, čerstvých, ale o stejných z doby před pár dny. V tomto hotelu, pokud se živíte kuřecími nugetkami, je to v pořádku, ale je to riziko. Možná budete mít štěstí a vyberete si něco čerstvého, ale tam je to jen otázka štěstí. Nikdo z personálu neumí anglicky (nebo neví, co podávají – jak kuchaři, tak číšníci) a když jsme se snažili zjistit, jestli omáčka na palačinky obsahuje ořechy, bylo nám řečeno, že je to jen olej a čokoláda. Můj partner měl alergickou reakci na ořechy v omáčce. Naštěstí to nebyly kešu ořechy; Kdyby ano, skončil bych v nemocnici a bojoval bych o život. V jídle jsem také našel kousek drátěné houbičky.
UbytováníPokoje jsou staré, ale jsou v pořádku. Standard hotelu je srovnatelný s dvouhvězdičkovým hotelem v Polsku, obzvlášť při dobrém větru. Pod balkonem jsme měli vystavených pět nezajištěných propanbutanových lahví. Kdyby si tam hrály děti a nevěděly, co to je, mohlo to vést ke katastrofě.
SlužbyTělocvična je z 90 % mimo provoz. Krytý bazén je už dlouho zavřený, stejně jako vířivka.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate