Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Mikronésie Mikronésie

Oficiální název: Federativní státy Mikronésie
Hlavní město: Palikir
Státní zřízení: federativní republika
Náboženství: katolíci a protestanti
Úřední jazyk: angličtina a domorodé jazyky
Časový posun: + 10

Lokality v Mikronésii

Mikronésie - zájezdy od 118 890 Kč

Federativní státy Mikronésie jsou federativní republika, suverénní stát ve volném společenství se Spojenými státy americkými, nacházejícím se severovýchodně od Papuy-Nové Guineje v Tichém oceánu.

Stát Mikronésie je součástí stejnojmenného regionu, který je tvořen stovkami malých ostrovů rozdělených do sedmi teritorií. Federativní státy Mikronésie jsou federativní republikou skládající se ze čtyř spolkových států: Yap, Chuuk, Pohnpei a Kosrae.

Na oceánské ploše na severozápadě, která náleží státu, se nachází nejnižší bod zemského povrchu v Mariánském příkopu téměř 11 km pod hladinou moře.

Mikronésie - zájezdy od 118 890 Kč

Nejnovější recenze Mikronésie

Všechny recenze Mikronésie

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622