GO parking

Nejmodernější hlídané parkoviště pro cestující na letiště Praha!

Go parking nabízí skvělé služby pro vás i váš vůz – rychlost, komfort, výhodné ceny bezpečného parkování u Letiště Václava Havla Praha, ale i GO Servis – mytí a čištění vozu během dovolené nebo pracovní cesty. Tyto služby se domlouvají vždy až na místě.

Transfer k terminálům letiště (2 300 m) trvá průměrně 3 min. a je v ceně parkovného, což zásadně zvyšuje pohodlí klientů. Převoz na letiště i zpět je zajištěný moderními klimatizovanými minibusy.

Parkoviště je pojištěné a hlídané fyzickou ostrahou.

V letních měsících doporučujeme udělat si rezervaci s dostatečným předstihem. Platba probíhá vždy dopředu bankovním převodem nebo platební kartou.

Rezervujte ZDE

HLAVNÍ VÝHODY:

  • BEZPEČNOST – ostraha, kamery, pojištění
  • RYCHLOST – transfer 3 min přímo před terminál
  • NÍZKÁ CENA – od 100 Kč/den (24 h)
  • KRYTÁ STÁNÍ – možnost parkování pod střechou za příplatek

Kde parkoviště GO parking najdete?

Adresa:
Ke Kopanině 406
252 67 Tuchoměřice
GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E

Kontakty:
Rezervace na tel.: 226 000 201
Rezervace na e-mailu: parking@invia.cz

Jak na letiště: Jeďte směrem na letiště Praha. Při cestě od Prahy sjedete z D7 na sjezdu Letiště, Přední Kopanina (Exit 2). Z kruhového objezdu odbočte směr Přední Kopanina. Po cestě od Slaného sjeďte z D7 na Letiště (Exit 2) a následně kruhovým objezdem směr Přední Kopanina. GO parking se nachází 400 m za kruhovým objezdem.

Provozovatelem této služby není společnost Invia.cz, a.s., proto v případě jakýchkoliv problémů, kontaktujte ihned na parkovišti provozovatele. Invia nenese odpovědnost za jakékoliv škody a není odpovědná za kvalitu poskytovaných služeb.