Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/jizni_amerika/argentina/cestovani/covid_19.html

Argentina dovolená a zájezdy

Argentina je třetí nejlidnatější zemí Jižní Ameriky a největší španělsky mluvící zemí na světě. Má výraznou a krásnou krajinu, zajímavou historii a kulturu, bujarý noční život a jedinečnou kuchyni. Proslulá jsou zdejší lahodná vína a chutné hovězí steaky. Vyzkoušet můžete i vynikající těstoviny a podél pobřeží mořské plody.

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Proč si vybrat dovolenou v Argentině?

Na světě existuje jen několik zemí, kde najdete zároveň ledovce, pouště, hory, džungli, mořské pobřeží i sopky. Proto si v Argentině můžete užít jízdu na koni v horách, turistiku, potápění, windsurfing, paragliding, lyžování, rafting a mnoho dalších dobrodružství. Za návštěvu stojí např. hlavní město Buenos Aires, vodopády Iguazú, Národní park Los Glaciares nebo region Salta.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Argentiny

Argentina počasí a klima

Argentinu lze navštívit kdykoli během roku. V severní a střední části země panují vzhledem k poloze poměrně teplé zimy. Na jaře a na podzim můžete zavítat do všech regionů. Jedná se o nejoblíbenější období mezinárodního cestovního ruchu. Léto (leden/únor) může být na severu a ve střední části velmi horké a vlhké, proto v této sezóně mnoho lidí navštěvuje Patagonii. Počasí v horách bývá zrádné.

Cestovatelský magazín