Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/jizni_amerika/argentina/cestovani/covid_19.html

Argentina first minute

Rozmanitá nabídka zájezdů do Argentiny vám umožní získat nejen výhodnou cenu díky first minute, ale také možnost navštívit současně další zajímavé země, jako je Brazílie, Bolívie, Chile, Uruguay nebo Paraguay. V Argentině na vás čeká mj. hlavní město Buenos Aires s náměstím Plaza de Mayo a metropolitní katedrálou.

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Rezervujte si zájezd do Argentiny s předstihem

Argentina láká přírodními krásami a historií, která ji odlišuje od zbytku Jižní Ameriky. Najdete tu i nádherné pláže, od akčních městských po malebné rodinné. Za nejživější plážové letovisko se pokládá Mar del Plata. Oblíbené hotely mohou být brzy vyprodané, rezervujte si first minute Argentinu a předejděte tomu.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Argentiny

Počasí v Argentině

Argentina je vhodná k návštěvě kdykoli během roku. Pamatujte však na to, že od prosince do února má léto, zatímco od června do srpna zde panuje zima. Tehdy ustupuje období dešťů a vysoké teploty klesají, doporučuje se cestovat na sever a severozápad. V Buenos Aires je kouzelně především na podzim a na jaře.

Cestovatelský magazín