Bahamy dovolená a zájezdy

Na rovinatém Bahamském souostroví najdeme převážně rozlehlé pláže. Nekonečné písky, pozvolný vstup do azurového moře, tropické zahrady a luxusní ubytování jsou jen některými z mnoha předností exotických Baham. V hlavním městě Nassau můžete obdivovat historickou architekturu, na ostrově Grand Bahama zase nedotčenou přírodu.

Nejlépe hodnocené hotely na Bahamách

Tropické Bahamy zvou k odpočinku pod palmami na březích Karibského moře. Nechte se unést atmosférou vyhlášených pláží a vyberte si třeba z pestré nabídky zájezdů. Čas tu lze trávit i potápěním nebo pozorováním leguánů v jejich přirozeném prostředí. Luxusní a bohaté Bahamské ostrovy jsou spíše pro náročnější klientelu, nabízejí však odpovídající kvalitu a prvotřídní služby.

Počasí na Bahamách

Na ostrovech panuje tropické klima. Na severu lze očekávat mírné a vlhké podnebí, zatímco na jihu spíše teplejší a sušší. Období dešťů trvá od května do listopadu. Průměrné teploty se tu v létě pohybují kolem 28 °C, v zimě pak okolo 21 °C. Bahamy jsou tedy vhodné pro dovolenou kdykoli během roku. Vrcholnou sezónu nicméně představuje období mezi polovinou prosince a polovinou dubna.

Cestovatelský magazín