Curaçao dovolená a zájezdy

Ostrov Curaçao je jako stvořený pro aktivní dovolenou i relaxaci. Obzvlášť oblíbený je pro pořádání svateb a rodinné výlety. Každoročně nabízí spoustu oblíbených akcí, např. golfové turnaje nebo jazzový festival. Má širokou škálu historických budov, zajímavých muzeí, národních parků i úchvatných pláží a romantických zátok.

Nejlépe hodnocené hotely v Curacau

Proč si vybrat Curaçao na dovolenou?

Karibský ostrov Curaçao nabízí kvalitní služby, pohostinnost a vítaný odpočinek. Pobřeží skýtá bohaté možnosti pro potápění. K vidění jsou tu nádherné korálové útesy a rozličné druhy tropických ryb. Čas ale můžete trávit i návštěvou tajemných jeskyní Hato, prohlídkou historického zámku Chobolobo a slavného lihovaru, procházkou po některém z národních parků nebo výletem do akvária a četných muzeí.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Curaçaa

Počasí a klima v Curaçau

Podnebí v Curaçau je tropické s průměrnými teplotami kolem 28 °C. Období od prosince do dubna bývá chladnější a deštivější. Období mírných srážek nastává v listopadu. Chcete-li si v klidu užít příjemné potápění, vydejte se sem ideálně mezi zářím a začátkem prosince. V únoru si můžete vychutnat vzrušující karibskou atmosféru exotického karnevalu.

Cestovatelský magazín