Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/bahamy/cestovani/covid_20.html

First Minute Bahamy

Proč byste si měli dopřát first minute dovolenou na Bahamách? Protože vás okouzlí křišťálově modrým mořem, růžovými písečnými plážemi, příznivým počasím a řadou kulturních i zábavních aktivit. Ochutnejte vynikající místní jídlo, připojte se ke karnevalu Junkanoo, užijte si potápění a šnorchlování nebo si zaplavte s prasátky.

Luxus a pohoda na Bahamách díky first minute

Přepychové plážové ubytování a kvalitní služby jsou pouze jedním z důvodů, proč si náročná klientela dopřává pobyt na krásných Bahamách. Objednejte si také cenově výhodný first minute zájezd a objevujte jedinečné rysy třiceti obývaných ostrovů. Z Nassau se snadno dostanete na menší ostrůvky letadlem či lodí.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Bahamy

Počasí na Bahamách

Podnebí na Bahamách je příjemné po celý rok. Ovlivňuje ho Golfský proud a také pasáty ze severovýchodu. Cestovat sem můžete prakticky kdykoliv. Nejtepleji tu bývá v srpnu, nejchladněji v únoru. Pravděpodobnost deště bývá vyšší na podzim a v letních měsících. Období od června do listopadu je sezónou hurikánů.

Cestovatelský magazín