Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/kazachstan/cestovani/covid_19.html

Kazachstán first minute

Kazachstán se může zpočátku zdát jako zvláštní cíl na seznamu vysněných dovolených, ale jistě vás ohromí úchvatnou krajinou, živou kulturou a epickým historickým odkazem, sotva známým zbytku světa. Menší množství turistů vám umožní vychutnat si autentický zážitek. Rezervujte si včas first minute zájezd do Kazachstánu.

Kazachstán ve first minute levněji?

To, že Kazachstán není nejběžnějším prázdninovým cílem, ocení také milovníci lyžování. Almaty platí za Chamonix střední Asie a nabízí nádherné svahy. Vznešená krása přírody je v Kazachstánu vždy na dosah ruky, např. jezero Almaty leží jen 15 km jižně od města. Objednejte si first minute Kazachstán za výhodnou cenu.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Kazachstánu

Počasí v Kazachstánu

Klima Kazachstánu je s výjimkou jihu výrazně kontinentální s průměrnou teplotou mezi -4 a -19 °C v lednu a mezi 19 a 26 °C v červenci. V zimě může teplota klesnout i na -45 °C, v létě pak stoupá až na 30 °C. Suché horké léto začíná koncem května a trvá do poloviny září. Chladná zima trvá od listopadu do konce dubna.

Cestovatelský magazín