Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/nepal/cestovani/covid_19.html

Nepál first minute

Vyberte si z cenově příznivé nabídky first minute zájezdů do Nepálu a objevte všechny krásy této himálajské perly, včetně nejvyšší hory planety Mount Everest a světově význačných buddhistických i hinduistických chrámů. Očaruje vás také nádherná příroda vhodná k trekkingu a množství památek v hlavním městě Káthmándú.

Co obdivovat v Nepálu?

Nepál rozprostírající se pod himálajskými vrcholy nabízí návštěvníkům nádhernou přírodu i jedinečnou duchovní atmosféru díky spoustě vznešených chrámů a klášterů. Během příjemného zájezdu s first minute slevami poznáte řadu zajímavých míst, např. město Pátan a staré centrum Bhaktapuru na seznamu UNESCO.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Nepálu

Počasí v Nepálu

Ideálním obdobím pro vysokohorskou pěší turistiku v Nepálu je podzim, kdy vás během treků čekají jasné dny bez mraků. Skvělou dobu pro trekking však představuje také jaro, nabízející teplé dny s občasnými dešti. V nižších nadmořských výškách můžete obdivovat rozkvetlé rododendrony a naslouchat zpěvu ptactva.

Cestovatelský magazín