Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Kovarik László
Ověřená recenze (Invia.hu) Datum pobytu: Únor 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Residence CGH Ferme du Val Claret Hodnocení: 4/5
Autobus cestou tam, 200 km od cíle, se porouchal, čekali jsme 5 hodin na jiný autobus, který nás odvezl na ubytování. To je celkem dobrý čas, porucha je součástí autobusové cesty, to ani nepovažuji za chybu.
Náš průvodce nikdy a nikde nesplňoval očekávanou úroveň své role, od něj jsem viděl jen nešikovnost.
Již léta jezdím do Francie na lyže, ale toto naše ubytování ve Val Claret (Grand Platie...? 2) bylo to nejhorší, co jsem kdy měl. Původně jsem nechtěl rezervovat tuto kategorii, ale nakonec nebylo místo, tak jsme skončili zde, což bylo o 10 tisíc forintů dražší. Ani nechápu proč, jaké asi bylo to levnější? Chyběly talíře, apartmán pro 4 osoby, ale jen 2 sklenice na vodu a 1 hrnek. Jeden hrnec asi pocházel z blešího trhu a dříve se používal na zatloukání hřebíků. Teflonové pánve měly teflon spálený už před lety. Každopádně jsme měli štěstí, protože u nás alespoň bylo topení a teplo, na rozdíl od našich spolucestujících.
Podstatné je, že lyžařský svah vše vynahradil, ten byl naprosto v pořádku.
Autobus cestou tam, 200 km od cíle, se porouchal, čekali jsme 5 hodin na jiný autobus, který nás odvezl na ubytování. To je celkem dobrý čas, porucha je součástí autobusové cesty, to ani nepovažuji za chybu.
Náš průvodce nikdy a nikde nesplňoval očekávanou úroveň své role, od něj jsem viděl jen nešikovnost.
Již léta jezdím do Francie na lyže, ale toto naše ubytování ve Val Claret (Grand Platie...? 2) bylo to nejhorší, co jsem kdy měl. Původně jsem nechtěl rezervovat tuto kategorii, ale nakonec nebylo místo, tak jsme skončili zde, což bylo o 10 tisíc forintů dražší. Ani nechápu proč, jaké asi bylo to levnější? Chyběly talíře, apartmán pro 4 osoby, ale jen 2 sklenice na vodu a 1 hrnek. Jeden hrnec asi pocházel z blešího trhu a dříve se používal na zatloukání hřebíků. Teflonové pánve měly teflon spálený už před lety. Každopádně jsme měli štěstí, protože u nás alespoň bylo topení a teplo, na rozdíl od našich spolucestujících.
Podstatné je, že lyžařský svah vše vynahradil, ten byl naprosto v pořádku.
Bylo to samoobslužné, doma jsem uvařil, odvezli jsme to zmražené, myslím, že se to povedlo dobře.
UbytováníV souhrnu jsem napsal, že je to opravdu hrozné. V takové špatné situaci jsem ještě nebyl.
SlužbyBylo to takhle?
SportVšechno bylo skvělé!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Tomáš V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Odalys Le Hameau Du Borsat Hodnocení: 3/5
Ski areál je pecka, ubytování už moc ne, ale v této lokalitě si člověk moc nevybere
Ski areál je pecka, ubytování už moc ne, ale v této lokalitě si člověk moc nevybere
Vlastní
UbytováníNormální, ale postele hrůza!!!
SlužbyNormální
SportSuper
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.