Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/gruzie/cestovani/covid_19.html

Gruzie dovolená

Země velkolepé historie a čisté přírody byla v minulosti několikrát napadena a poničena, přesto si zachovala svou jedinečnou kulturu. Krajinu Gruzie zdobí architektonické památky, kláštery a vznešené kostely. Návštěvníci určitě nepohrdnou ani krásnými plážemi na pobřeží Černého moře nebo oblíbenými horskými středisky.

Nejlepší lokality v Gruzii

Čím vás zaujme Gruzie?

Gruzie patří k zemím nedotčeným masovým turismem. Zároveň je bohatá na historické památky, okouzluje majestátními horami i sluncem zalitými plážemi. Voňavé louky, hluboká údolí, divoké bystřiny a ledovce lákají dobrodruhy z celého světa. Z památek si nenechte ujít klášter Džvari na seznamu UNESCO, pevnost Narikala a hrad Rabati. Zasloužený odpočinek přinesou lázně v hlavním městě Tbilisi.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Gruzie mapa

Počasí a klima v Gruzii

Počasí v Gruzii se mění v závislosti na nadmořské výšce a zeměpisné šířce. V létě panuje takřka tropické klima s teplotami kolem 31 °C a bývá sucho. Podnebí v nížinách je mírné a přívětivé. Severnější části a vyšší oblasti jsou chladnější. V zimě teploty klesají pod bod mrazu. Pro návštěvu Gruzie je ideální období od poloviny května do začátku července a od září do poloviny listopadu.

Tbilisi

  • Nejlepší
  • Dobrá
  • Mimosezóna

Cestovatelský magazín