Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/gruzie/cestovani/covid_19.html

Gruzie last minute

Last minute zájezdy do Gruzie vás vezmou do těch nejhezčích míst, jako jsou historická města, kláštery, muzea, pevnosti a přírodní úkazy (včetně Kavkazu). Můžete využít i nabídky zájezdů soustředěných jen na hlavní město Tbilisi a obdivovat tamní památky – staré město s katedrálou Sioni, kostel Metechi, baziliku Ančischati aj.

Nejlépe hodnocené hotely v Gruzii

Proč jet last minute do Gruzie?

Gruzie je dosud nedotčená masovým turismem, přitom hýří památkami a oslňuje horami i plážemi. Divoké bystřiny, ledovce a hluboká údolí lákají dobrodruhy z celého světa. Milovníci kultury by si neměli nechat ujít prohlídku kláštera Džvari a návštěvu pevnosti Ananuri. Ta patří k nejhezčím architektonickým komplexům v zemi.

Města a místa v lokalitě

Všechny lokality

Gruzie mapa

Počasí a klima Gruzie

V létě panuje v Gruzii téměř tropické suché klima s teplotami okolo 31 °C. Podnebí v nížinách je mírné a vlídné. Severnější části a vyšší oblasti jsou chladnější. V zimě teploty klesají pod bod mrazu. K návštěvě Gruzie se nejlépe hodí období od poloviny května do začátku července a od září do poloviny listopadu.

Cestovatelský magazín