Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/irsko/cestovani/covid_19.html

Irsko dovolená

Svěží zelené Irsko je zemí lesů, hor, bílých pláží a tří dávných kultur – keltské, normanské a anglosaské. Stopy minulosti tu najdete na každém kroku. Jsou jimi romantické zříceniny hradů a pevností, tajemná opatství a dosud živé legendy. Některá města hostí přes léto festivaly tradiční irské hudby a lidové tance.

Nejlepší lokality v Irsku

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Proč jet do Irska? A proč právě kvůli pivu?

Irsko nadchne každého, kdo se zajímá o keltskou mytologii, má rád drsnou přírodu a s oblibou navštěvuje významné památky. Zelený ostrov s krásnými plážemi a proslulými útesy láká i na pohostinnost místních obyvatel, vyhlášené pivo a samozřejmě – whisky. Milovníci historie by neměli opomenout národní muzeum a galerii v Dublinu, starou knihovnu v dublinské Trinity College nebo některé z mnoha hradů.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Irsko mapa

Počasí Irsko

Irsko má silně oceánské podnebí bez teplotních výkyvů. Panují zde velmi mírné zimy, časté deště a poměrně chladná léta. Průměrná červencová teplota se pohybuje kolem 15 – 17 °C. Nejvyšší letní teploty jen lehce přesahují 20 °C. Zimní mrazy jsou slabé, v nejchladnějších dnech dosahují okolo -5 °C. V Irsku se příznivě projevuje vliv Golfského proudu, a tak jsou tu často k vidění subtropické rostliny.

Dublin

  • Nejlepší
  • Dobrá
  • Nízká sezóna

Cestovatelský magazín