Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/severni_amerika/kanada/cestovani/covid_19.html

Kanada dovolená a zájezdy

Zemi javorového listu zdobí mohutné štíty Skalistých hor, nekonečné lesy a prérie, divoká příroda Yukonu i členité pobřeží s fjordy a deštnými pralesy. K nejoblíbenějším turistickým oblastem patří Niagarské vodopády a četné národní parky, např. Banff nebo Jasper. Z měst stojí za návštěvu zejména Montréal, Québec, Toronto ad.

Nejlepší lokality v Kanadě

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Nejlepší místa v Kanadě

Nejen hokejem živa je Kanada. Turisty láká na nespoutanou přírodu, světoznámé metropole a lyžování ve vyhlášených resortech. Jeden z největších zdejších národních parků, Jasper, vybízí k venkovní turistice, cyklistice a běžkování. Poznejte tuto zemi prostřednictvím pestré nabídky pobytů či plaveb a získáte zážitek na celý život. Obzvlášť pěkné vzpomínky přinese návštěva Niagarských vodopádů.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Kanady

Počasí v Kanadě

Klima v Kanadě lze rozdělit do několik pásem. Celkově zde ale panuje chladné počasí. Na severu země je ovlivněno Severním ledovým oceánem. V zimě tam teploty klesají až k -45 °C. Ve střední části Kanady a u hranic s USA nicméně převládá kontinentální klima s krátkým teplým létem a chladnou zimou. Nejteplejší je oblast jezer a jih země. Déšť přichází hlavně na západní a východní pobřeží.

Toronto

  • Nejlepší
  • Dobrá
  • Mimosezóna

Cestovatelský magazín