Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/dominika/cestovani/covid_19.html

Dominika last minute

Ostrůvek Dominika je pro Čechy vskutku lákavou exotickou destinací, kam není zcela jednoduché se dopravit. Nabídka last minute zájezdů je minimální, zahrnuje nicméně vzrušující plavby výletními loděmi, které přinášejí řadu hezkých zážitků. Samotný ostrov přitahuje pozornost přírodními poklady, např. desítkami druhů orchidejí.

Dominika last minute výhodně

Dominika je nejhornatějším ostrovem Malých Antil a lidé si ji často pletou s Dominikánskou republikou. Oblast hýří přírodním bohatstvím. Vznešené hory, vodopády, horké prameny, jezera i hustou džungli lze obdivovat např. v Národním parku Morne Trois Pitons. Ke kratšímu pobytu potřebujete pas, ale ne vízum.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Dominika mapa

Počasí a klima Dominika

Klima na Dominice je tropické, horké a vlhké po celý rok – s relativně chladným a suchým obdobím od ledna do poloviny dubna. Mezi červnem a říjnem dosahují teploty nejvyšších hodnot. Díky každodenním srážkám je Dominika stále nádherně zelená. Lijáky však netrvají dlouho a nesnižují počet slunečných hodin.

Cestovatelský magazín