Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/dominika/cestovani/covid_19.html

First Minute Dominika

S delfíny a velrybami v okolních vodách, s nádhernou flórou a poslední rezervací karibských indiánů je ostrovní země Dominika skvělým místem pro ty, kdo chtějí trávit čas v přírodě. Rezervujte si s předstihem a za výhodnou cenu first minute dovolenou na Dominice a obdivujte krásy jedinečného karibského ostrova.

Dominika first minute

Navštivte hlavní město Dominiky Roseau se starým trhem a botanickými zahradami. Zavítejte do pobřežního Portsmouthu, jenž je bránou do Národního parku Cabrits. Nebo vyrazte do vesnice Scotts Head za rybolovem, pěší turistikou a hezkou pláží. Dopřejte si krásnou dovolenou díky first minute Dominice.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Dominiky

Počasí na Dominice

V Roseau na západním pobřeží připadá ročně 2000 mm srážek, z nichž více než 200 mm měsíčně klesá od července do listopadu. Nejméně prší od února do dubna. Východní pobřeží vystavené větrům dostává více srážek než západní, přibližně 2500 mm ročně. Ve vnitrozemí pokrytém kopci a horami jsou deště ještě hojnější.

Cestovatelský magazín