Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/norsko/cestovani/covid_19.html

Norsko last minute

Také do Norska můžete vyrazit na příjemnou a cenově dostupnou dovolenou za krásami přírody díky občasným last minute nabídkám zájezdů. Čeká na vás množství ohromujících výhledů, vznešených horských masivů, tajemných ledovců, strmých vodopádů, romantických jezer a samozřejmě proslulých fjordů.

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Proč si vybrat last minute Norsko?

Norsko, pohádková země trollů, je atraktivní zejména pro milovníky přírody, kteří sem jezdí kvůli čarokrásným ledovcům, slavným fjordům, malebným jezerům a dalším jedinečným pokladům. Občané ČR potřebují k cestě jen platný cestovní pas nebo občanský průkaz a samozřejmě dobrodružnou povahu.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Norsko mapa

Počasí a klima Norsko

Počasí v Norsku není vůbec tak mrazivé, jak by se na první pohled mohlo zdát. Díky působení Golfského proudu je podnebí naopak neobvykle mírné. Průměrné teploty například v červenci, kdy nastává hlavní turistická sezóna, činí 16 °C na jihu a 11 °C na severu.

Nejlepší doba pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Cestovatelský magazín