• V destinaci je vyžadováno očkování proti žluté zimnici, které je potřeba doložit v očkovacím průkazu

Namibie dovolená a zájezdy

Namibie leží na západním pobřeží afrického kontinentu. Můžeme zde najít pouště i úrodnou půdu, divočinu i civilizovaná města s bohatou historií. Návštěvníky zaujmou hlavně místa s koloniální architekturou nebo tradiční africké vesnice. Nouze tu není ani o pěkné pláže, příležitosti pro četné sporty a poutavá muzea.

Jak vás okouzlí Namibie?

Namibie sálá sportovní, kulturní i odpočinkovou atmosférou. Dobrodruzi brázdí písečné duny na čtyřkolkách nebo utíkají do divočiny národních parků. Nechybí ani klidnější forma zábavy. Navštivte třeba kamenné muzeum ve Swakopmundu. Stojí na břehu oceánu, prohlídku lze tedy spojit s koupáním a opalováním. Města nabízejí pestrou škálu cenově dostupného ubytování, od hotelů přes chaty až po resorty.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Namibie mapa

Klima a počasí v Namibii

Pro návštěvu Namibie je nejvhodnějším a nejpříjemnějším časem období sucha panující od května do října. Tehdy lze očekávat teplé slunečné dny a poměrně chladné noci. Od května do září tu bývá nejchladněji, s teplotami do 25 °C. V ostatních měsících teploty stoupají až na 30 °C a občas zaprší, ne však příliš často.

Cestovatelský magazín