Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/rumunsko/cestovani/covid_19.html

Rumunsko dovolená

Rumunsko je mezi turisty stále trochu opomíjené, takže se tu nesetkáte s žádnými davy návštěvníků. Země má přitom rozhodně co nabídnout. Dovolená v Rumunsku znamená obdivování krás Transylvánie, tajuplných hradů, romantických horských salaší i pěkných písečných pláží. Procestujte ho celé nebo odpočívejte u Černého moře.

Nejlépe hodnocené hotely v Rumunsku

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Proč si vybrat Rumunsko?

Hledáte pro svou dovolenou místo s panenskou přírodou, horskými vrcholy kontrastujícími s pobřežím a s malebnými plážemi v populárních střediscích? Vsaďte na neokoukané Rumunsko, kde nepotkáte davy turistů. Milovníci vody a písku by měli zamířit k letoviskům na pobřeží Černého moře. Zájemci o horskou turistiku ocení krásu rumunských vrcholů a fanoušci tajemna budou potěšeni zdejšími hrady.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Rumunska

Rumunsko počasí

Rumunské počasí se podobá tomu českému. Vládne zde kontinentální klima. Období od prosince do března je ideální pro zimní sporty. Jaro a podzim pak představují nejlepší dobu pro návštěvu rumunských měst a památek. Období od června do srpna přeje rekreaci u Černého moře, které mívá průměrnou sezónní teplotu kolem 23 °C.

Cestovatelský magazín