Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/singapur/cestovani/covid_19.html

Singapur dovolená

Moderní, pulzující a bohatý městský stát Singapur proslul druhým největším přístavem světa a mezinárodním letištěm, které patří k nejlepším na světě. Navštivte Malou Indii s hinduistickými chrámy, čínskou čtvrť s originální architekturou nebo arabskou čtvrť s mešitami. V parcích okouzlují bonsaje, dřevěné pagody a vodopády.

Nejlépe hodnocené hotely v Singapuru

Proč si vybrat Singapur?

V hektickém i kosmopolitním Singapuru, jenž je plný kontrastů, poznáte kouzlo moderního asijského města, skvělou kuchyni, nádherné parky a zahrady i luxusní nákupní centra.

Čeká tu na vás zoologická zahrada, mořské akvárium, vodní zábavní park Adventure Cove Waterpark, prvotřídní písečné pláže a muzeum voskových figurín. Místní historii vám představí Národní muzeum Singapuru.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Singapuru

Singapur dlouhodobé počasí

Městský stát Singapur v jihovýchodní Asii je od Malajského poloostrova oddělen Johorským průlivem. Převládá zde vlhké rovníkové klima. Nejvíce srážek spadne v období od prosince do března, kdy přicházejí monzunové deště. Střídají se tu nicméně dvě monzunová období – to druhé nastává od června do září. Teploty se celoročně pohybují mezi 25 a 31 °C. Teplota moře se pak drží na příjemných 27 °C.

Cestovatelský magazín