Aurora Hodnocení: 3/5
od 9 528 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 528 Kč za os.
od 8 082 Kč za os.
od 7 990 Kč za os.
od 2 962 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 9 hodnocení)
Tento hotel je 129. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 581 v Makarská riviéra.
Mária Kiššová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Veľmi sa nám páčilo
Veľmi sa nám páčilo
Krásna ako vždy.
StravaVarili sme si sami,ale nieje problém sa najesť v okolí
UbytováníSuper
SlužbyVšetko ako bolo uvedené
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Božena Škopeková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celá dovolenka prebehla veľmi dobre,pani na recepcii bola vždy ústretová a vždy keď som potrebovala tak pomohla
Celá dovolenka prebehla veľmi dobre,pani na recepcii bola vždy ústretová a vždy keď som potrebovala tak pomohla
Plaz bola super blízko ubytovania,plno zariadení na posedenie
UbytováníKvalita ubytovania bola super
SlužbyJedine co mi chýbalo v ubytovaní bola mikrovlnná rúra, lebo keď si človek uvaril aj na dca dní tak to musel vždy zohriať celé .
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Autobus smerom do chorvátska mal pokazený záchod to neexistuje. Naspäť autobus ok aj šoféry.
Autobus smerom do chorvátska mal pokazený záchod to neexistuje. Naspäť autobus ok aj šoféry.
Hlava na hlave, zlý vstup do vody ostré kamene na pláži.
UbytováníCelkom sme spokojný.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Dovolenka bola super, k moru na skok, izba pre 3 osoby trochu malá, ale na prespanie stačí.
Dovolenka bola super, k moru na skok, izba pre 3 osoby trochu malá, ale na prespanie stačí.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Božena Škopeková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celá dovolenka prebehla veľmi dobre,pani na recepcii bola vždy ústretová a vždy keď som potrebovala tak pomohla
Celá dovolenka prebehla veľmi dobre,pani na recepcii bola vždy ústretová a vždy keď som potrebovala tak pomohla
Plaz bola super blízko ubytovania,plno zariadení na posedenie
UbytováníKvalita ubytovania bola super
SlužbyJedine co mi chýbalo v ubytovaní bola mikrovlnná rúra, lebo keď si človek uvaril aj na dca dní tak to musel vždy zohriať celé .
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená splnila naše očekávání
Dovolená splnila naše očekávání
Byla velmi krásná
StravaStravu jsme si zajišťovali sami
UbytováníUbytování neodpovídalo, co nám nabízeli. V nabídce byli pokoje situovány s výhledem na pláž, bohužel jsme dostali pokoje na druhou stranu. Sice tam bylo čisto, majitelka příjemná, ale pokoj pro 4 lidi byl maličký a tmavý.
SlužbyTo odpovídalo nabídce apartmánu
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vladimír Mužila
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Najhoršia dovolenka na akej sme boli. Neodporúčame absolútne!
Najhoršia dovolenka na akej sme boli. Neodporúčame absolútne!
Pláž dokonalá ako na celej Makarskej,voda krásne čistá,domáci ústretoví milí ľudia.
StravaNemali sme stravu.
UbytováníKvalita ubytovania na úrovni 0,prístup majiteľky asi na takej istej úrovni ako kvalita ubytovania.V katalógu boli ponúknuté diametrálne rozličné izby aké nám boli pridelené. Rodinu s deťmi nás dali ako na prvotnú izbu v rozmere 4x4metre,v tom bola už aj kuchynka s jedalenskym stolom stoličkami,pristelka plus toaleta so sprchovým kútom.Izby s "balkónom"neboli otočené na "more",ale do stromu,kde bolo plno kadejakého hmyzu,ktorý nám liezol do izby a smrdelo to tam ako keby sme mali kanalizáciu priamo pod nosom. Bolo to diskutované s delegátkou,ktorá nám vybavila inú izbu,ktorá bola síce o niečo málinko väčšia,ale výhľad taktiež do toho stromu a smradu sme sa tiež nezbavili. Aby to nebolo málo,tak nám asi cca po týždni vytopilo 3x kúpeľňu s WC,resp WC vytopilo kupeľňu. Nakoľko sme zistili,že tie ponúkané izby sú ponúknuté iba hosťom,týkajúcich sa mimo krajín SVK a ČR,tak sme to vzdali. Boli sme tam na 2týždne,no nikdy viac. Prostredie bolo krásne,no nezachránilo to ubytovanie ani správanie pani majiteľky. A aby nebolo toho málo,nám bolo po pár dňoch povedané,že si máme ešte priplatiť za parkovanie alebo si máme auto preparkovať na iné miesto,samozrejme,že sme si preparkovali auto na iné miesto,lebo 5e na 2týždne neni malá čiastka,keďže sme nechali bez stravy iba za ubytovanie dosť velkú sumu. Snažili sme sa to vyriešiť no márne,nakoľko nám v deň,keď sme si preparkovali auto a odmietli platiť za parkovné boli vypnuté zámerne ističe v izbe!!! S preparkovaním auta nebol žiadny problém,no nakoľko to videl pán sused,ktorý držal očividne s úžasnou pani majiteľkou,tak po týždni sme dostali pokutu. Pokutu sme zaplatili a následne celú situáciu riešili opäť s delegátkou,ktorá sa snažila celú situáciu riešiť s majiteľkou ubytovania,no márne. Nakoniec sa delegátke ,ktorej patrí poďakovanie,že sa snažila zachraňovať celú vzniknutú situáciu a vybavila nám aj to parkovanie ,síce nie v našom ubytovaní,ale v hoteli oproti,čo nám vôbec neprekážalo. Nie sme nároční na ubytovanie,ale toto bol extrém. HANBA!!!
SlužbyParkovanie platené,bazén bol okupovaní od rána do večera Nemcami a inými národnosťami,ktorí boli dosť hluční.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...