Jakub Skramužský
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byl jsem spokojen s hotelem i celkově zájezdem.
Byl jsem spokojen s hotelem i celkově zájezdem.
Čistota moře v pořádku, bohužel moře velké kameny, takže při vstupu nutnost bot do vody. Což je Chorvatsko.
StravaSnídaně bufetovým způsobem. Spokojenost
UbytováníHotel maximální spokojenost. Výhled z hotelu na moře nádherný a parkování pod hotelem super z důvodu frekventovanosti lokality.
SlužbySpokojenost
Byla tato recenze užitečná? (10) (2)
