Samuel C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bolo super. So všetkým sme boli spokojní.
Bolo super. So všetkým sme boli spokojní.
Cesta z pláže späť do hotela bola asi 500 m do kopca ale v rámci tréningu sa to dalo zvládnuť. Pláže super.
StravaRaňajky švédske stoli a večere sa vyberali deň vopred z 3och možností.
UbytováníNa izbe klíma, balkón, všetko fajn.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









