Jolana Goliášová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkná dovolená za dobrou cenu.
Klidné místo pro dovolenou.
Pouze máme připomínky k dopravě - rozvozy s cestou kolem pobřeží už od severních
míst Chorvatska jsou pro klienty cestující dolů na jih celkem únavné, jsou na cestě o
cca 2-3 hod. déle než kdyby autobusy jely přímo. Situaci s rozvozy chápeme, organizaci
mají dobrou.
Pěkná dovolená za dobrou cenu.
Klidné místo pro dovolenou.
Pouze máme připomínky k dopravě - rozvozy s cestou kolem pobřeží už od severních
míst Chorvatska jsou pro klienty cestující dolů na jih celkem únavné, jsou na cestě o
cca 2-3 hod. déle než kdyby autobusy jely přímo. Situaci s rozvozy chápeme, organizaci
mají dobrou.
V Drašnici možnost 4 pláží s dobrým přístupem. Lidí přiměřeně, především Čechů.
StravaVečeře chutné, byli jsme spokojeni
UbytováníPokoj pěkný, drobné nedostatky a návrhy na vylepšení ve vybavení, sděleno delegátce
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)







