Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Villa Ante

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Makarská riviéra, Makarska

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 80 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 600 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lednička Lednička ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Dobré (na základě 16 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 3,9 / 5

Strava 4,3 / 5

Ubytování 3,8 / 5

Okolí 4,4 / 5

Služby 3,6 / 5

Cena 3,8 / 5

Tento hotel je 106. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 581 v Makarská riviéra.

Eva G.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023

vše bylo na jedničku s hvězdičkou..až na cestu zpátky!!! nazpátek jsme jeli cestovkou..........,nevíme proč?? nabírali nás daleko od ubytování...skoro pul hodiny cesty s kufry....přitom u ubytování zastavovali každý den autobusy a jiné bez problému nabirali lidi...nám odmitli tady zastavit...místo slíbených 12hodin v autobuse jsme do brna dojeli po 16hodinách cesty...místo v 6 ráno skoro v 10hodin...

vše bylo na jedničku s hvězdičkou..až na cestu zpátky!!! nazpátek jsme jeli cestovkou..........,nevíme proč?? nabírali nás daleko od ubytování...skoro pul hodiny cesty s kufry....přitom u ubytování zastavovali každý den autobusy a jiné bez problému nabirali lidi...nám odmitli tady zastavit...místo slíbených 12hodin v autobuse jsme do brna dojeli po 16hodinách cesty...místo v 6 ráno skoro v 10hodin...

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

moře čisté, kaminkové. pekný přístup do moře...

Ubytování

ubytování krásné, moře přes cestu,navíc bazen u apartmánu

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Krasna dovolena stala za to

Krasna dovolena stala za to

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Cista pekna

Strava

Jidlo vyborne

Ubytování

Cisto uklizeno moc pekne klidne

Služby

O.k

Byla tato recenze užitečná? (0) (6)

Filtrovat recenze

Renata D.

Hodnocení 1,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024

Upravováno v souladu s Pravidla

Celkový dojem z dovolené je kvůli šílenému ubytování hrozný. Pan domácí Ante je velmi zanedbaný a páchnoucí člověk, který nemá žádné hygienické návyky a podle toho vypadají i jeho apartmány . Jen když otevřete dveře do vily, praští vás do nosu neskutečně odporný, kyselý, zatuchlý smrad a to opravdu nechcete zažívat každý den. Když jsme přišly do pokoje , byly jsme v šoku. Starý smradlavý pokoj, působící zanedbaně a neudržovaně. Všeho jsme se štítily. Když jsme zjistily, že místo pokoje s kuchyňským koutem jsme dostaly pokoj s kuchyní na chodbě, měly jsme chuť jet domů. Šly jsme za panem Ante, jestli nemá jiný volný pokoj, řekl že ne a snažil se nám dát najevo pobíháním po pokoji, že je tam vše krásné. Prosily jsme o číslo na delegáta, řekl, že žádné nemá. Nakonec jsme si zjistili číslo na českého delegáta Milana v Igrane (číslo jsme měly v e-mailu od CK) zavolaly jsme mu, aby nám s naší situací pomohl. Takovou ignoraci jsme snad ještě nezažily. Prý si máme zavolat v pondělí (za dva dny) do CK, že on to jako nevyřeší, on je tady jeho slovy od toho, aby zařizoval výlety a ne takové věci a oznámil nám, že stejně jiný volný pokoj ve vile Ante není. Naštěstí asi po hodině přišla paní delegátka Iva, která ten den odjížděla. Během 5 minut nám zařídila jiný pokoj s kuchyňským koutem. Jsme jí neskutečně vděčné, že se o nás tak pohotově postarala. Nový pokoj byl mnohem hezčí, ale vše bylo ulepené a špinavé , od nádobí až po koupelnu. Musely jsme koupit čistící prostředky a umýt si celý pokoj. Pana Ante jsme se nejspíše dotkly, že jsme chtěly jiný pokoj, i když jsme se k němu chovaly do posledního dne slušně. První dva dny se nám neustále snažil dobývat do pokoje, kdyby nebylo zamčeno, asi nám přijde až k posteli. Vadilo mu vše, že máme moc puštěnou klimatizaci, že jsme si chtěly půjčit vysavač na rozsypanou sůl apod. Poté se s ním ale situace uklidnila. Dostaly jsme jako přikrývky prostěradlo se žlutými fleky. Klimatizace byla v šíleném stavu, v životě jí nikdo nevyčistil, přijde mi šílené, že to lidé dýchají.

Celkový dojem z dovolené je kvůli šílenému ubytování hrozný. Pan domácí Ante je velmi zanedbaný a páchnoucí člověk, který nemá žádné hygienické návyky a podle toho vypadají i jeho apartmány . Jen když otevřete dveře do vily, praští vás do nosu neskutečně odporný, kyselý, zatuchlý smrad a to opravdu nechcete zažívat každý den. Když jsme přišly do pokoje , byly jsme v šoku. Starý smradlavý pokoj, působící zanedbaně a neudržovaně. Všeho jsme se štítily. Když jsme zjistily, že místo pokoje s kuchyňským koutem jsme dostaly pokoj s kuchyní na chodbě, měly jsme chuť jet domů. Šly jsme za panem Ante, jestli nemá jiný volný pokoj, řekl že ne a snažil se nám dát najevo pobíháním po pokoji, že je tam vše krásné. Prosily jsme o číslo na delegáta, řekl, že žádné nemá. Nakonec jsme si zjistili číslo na českého delegáta Milana v Igrane (číslo jsme měly v e-mailu od CK) zavolaly jsme mu, aby nám s naší situací pomohl. Takovou ignoraci jsme snad ještě nezažily. Prý si máme zavolat v pondělí (za dva dny) do CK, že on to jako nevyřeší, on je tady jeho slovy od toho, aby zařizoval výlety a ne takové věci a oznámil nám, že stejně jiný volný pokoj ve vile Ante není. Naštěstí asi po hodině přišla paní delegátka Iva, která ten den odjížděla. Během 5 minut nám zařídila jiný pokoj s kuchyňským koutem. Jsme jí neskutečně vděčné, že se o nás tak pohotově postarala. Nový pokoj byl mnohem hezčí, ale vše bylo ulepené a špinavé , od nádobí až po koupelnu. Musely jsme koupit čistící prostředky a umýt si celý pokoj. Pana Ante jsme se nejspíše dotkly, že jsme chtěly jiný pokoj, i když jsme se k němu chovaly do posledního dne slušně. První dva dny se nám neustále snažil dobývat do pokoje, kdyby nebylo zamčeno, asi nám přijde až k posteli. Vadilo mu vše, že máme moc puštěnou klimatizaci, že jsme si chtěly půjčit vysavač na rozsypanou sůl apod. Poté se s ním ale situace uklidnila. Dostaly jsme jako přikrývky prostěradlo se žlutými fleky. Klimatizace byla v šíleném stavu, v životě jí nikdo nevyčistil, přijde mi šílené, že to lidé dýchají.

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláže byly čisté, jen velmi přeplněné kvůli lidem, kteří si tam běželi dát ručníky v 6 ráno a pak ani nepřišli nebo dorazili odpoledne.

Strava

Restaurace kolem promenády byly moc příjemné a všude jsme byly moc spokojené.

Ubytování

K ubytování byl k dispozici bazén, který bylo ale možné využívat jen ve velmi omezené časy a předložka k bazénu byla tak plesnivá a špinavá, že málem odešla do popelnice sama.
Lehátka a židle kolem bazénu převážně prasklé.
Co nám přišlo ještě šílené byla garáž, která měla sloužit jako zázemí pro lidi, kteří přijedou a čekají ještě na pokoj nebo pro lidi, kteří naopak odjíždějí a už pokoj nemají. Lednice, která je tam pro lidi na potraviny byla tak nechutně špinavá, že nám z toho bylo na zvracení. K dispozici byly pouze dvě zásuvky. To že tam nebyla klimatizace není stížnost, ale bylo by to mnohem příjemnější.
Koupelna s toaletou a sprchovým koutem, která slouží ke stejnému účelu jako garáž je tak nechutná, že jsme jí nedokázaly ani využít. Smrad, špína, neskutečný bordel, špinavý, plesnivý koberec ve sprchové koutě, neskutečný..

Služby

V příloze zasíláme pár fotek pro představu naší dlouho očekávané dovolené, na kterou jsme se těšily.
Ještě bych ráda podotkla, že autobusem do Chorvatska s ubytováním ve studiích jezdíme často a nikdy jsme nebyly s něčím nespokojené. Jsme skromné, očekáváme jen čistotu.

Byla tato recenze užitečná? (3) (1)

Ludmila Š.

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024

Stálo to za to doporučuji

Stálo to za to doporučuji

Strava 3,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla čistá a voda také, trošku přeplněná,tedy OK.

Strava

Vařili jsme si sami.

Ubytování

Menší a útulné ale pro nenáročné klienty.

Služby

Dobré.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Pavla K.

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024

Tučepi je pěkné letovisko a stojí za zo je navštívit.

Tučepi je pěkné letovisko a stojí za zo je navštívit.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláže hezké, ale některé dost úzké, byly brzy zaplaveny vodou.
Kdo vyhledával stín a nešel si nejpozději v 7 hod. chytit pěkné místo pod borovicemi, měl smůlu.

Strava

Stravu jsme měli svoji a skvělou.

Ubytování

Ubytování jsme dostali celkem pěkné, ale pan domácí nás chtěl přestěhovat místo sousedů, protože se jim nelíbilo, že mají svoji vlastní kuchyň na chodbě a požadovali nový apartmán. Razantně jsme to několikrát odmítli s tím, že se rozhodně z přiděleného pokoje do horšího stěhovat nebudeme. Byl velmi nepříjemný a dvakrát nám vběhl do pokoje bez zaklepání až k posteli, což nás hodně naštvalo. Takové chování jsme ještě nikde nezažili. CK by si měla poupravit popis ubytování, aby člověk věděl, s čím má počítat.
Nejsme nijak nároční, proto jsme nepořádek pod postelí, téměř upadávající zásuvku atd. raději přehlíželi.

Služby

Bazén u vily je nesmyslně přes poledne uzavřen, zrovna když si člověk vaří sám a polední relax by si mohl dát tam, bohužel. A večer se také brzy zavíral. Hezky osvětlený, ale vykoupat se nemůžete, škoda.
Lehátka u bazénu rozbitá a špinavá a židle též rozlámané i na balkoně. Strach na ně lehat i sedat, rozhodně by se měly vyměnit už kvůli bezpečnosti klientů.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024

Nebylo to špatné, ale...

Nebylo to špatné, ale...

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž standartní kamenitá, výhoda sprch zdarma.

Ubytování

Ochotný pan majitel. Vila, ač to není nikde uvedeno je cca 5 m od jaderské magistrály, a že tam je provoz ! Tím pádem také hluk nonstop a nebezpečné přecházení ( do 50 km/ hod. , tam jedou pouze cyklisté) Vila je na okraji obce a do obchodu poměrně daleko cca 2 km.
Studio chorvatsky malé, ale moderní koupelna. Kuchyňský kout , kde by se hodilo doplnit vybavení, větší lednička s mrazákem a a TV jednoznačně plus,. Starší klimatizace pamatujíce Tita, ale zaplať pánbůh za to,( orientace apartmánu na západ). K moři 100m to byla paráda. WIFI signál super. Nejsme nároční, nám to stačilo a dovolenou jsme si užili, ale s dětmi bych tam nejel ani zadarmo. Na závěr - cena odpovídala kvalitě.

Služby

Možnost bazénu u vily, ale pouze v omezené době, ale kdo by jezdil do Chorvatska k bazénu? :-) WIFI, možnost uložení kol, trezor.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Petr B.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023

Spokojený a rád se znovu vrátím.

Spokojený a rád se znovu vrátím.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla asi 2 minuty daleko. Čistá voda i pláž. Kolem pláže dlouhá promenáda.

Strava

Vlastní a sem tam restaurace. Ceny za jídlo 10 až 15 euro. Pizza za 12 euro která je velká a stačí i pro dva.

Ubytování

Moderní postele a kvalitní. Bazén byl super. Majitel je starší pán který byl příjemný a rád poradil. Apartmán čistý. Spokojenost

Služby

Klimatizace byla v ceně i bazén .

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...