Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 249 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 63 hodnocení)
Tento hotel je 8. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 45 v Pula.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ján Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkom v pohode
Celkom v pohode
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Petra J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Byli jsme zde již podruhé, tentokrát však v horším typu apartmánu. Bylo by dobré trochu zlepšit ubytování.
Byli jsme zde již podruhé, tentokrát však v horším typu apartmánu. Bylo by dobré trochu zlepšit ubytování.
Jedná malá oblázková využívána hlavně rodinami s malými dětmi, jinak skalnatá, což nám nijak nevadilo.
StravaVlastni
UbytováníNa rozkládacím gauči byly proležené matrace, takže naše dospívající dcery po dvou nocich bolelo celé tělo. Miniaturní kanálek ve sprše byl okamžitě ucpaný, baterie u umyvadla nešla dotáhnout, takže stále tekl čůrek vody. Přesto že se jedná o apartmán, kde se počítá s tím, že si lidé asi něco budou vařit, nemá kuchyňská linka žádný prostor na přípravu jídla. Jen dřez, plotýnky a prostor na kávovar. Plotýnka je pouze jedna velká na kastrol a pak miniaturní na nádobku na vodu. Takže uvařit jídlo a přílohu dohromady nemožné. Alespoň že byla klimatizace.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Andrea V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Na dovolenou jsme se celá rodina velmi těšili. Bohužel po příjezdu jsme byli docela zklamaný. Při sjednání ubytovaní jsme měli mít výhled na moře, což tedy bylo, ale ubytovaní v apartmánu neodpovídalo nabídce ani ceně. Měli jsme mít apartmán pro 4 osoby.. Nakonec jeden pokoj s dvěma postelemi a místnost s rozkládacím gaučem a menší kuchyňkou. Bohužel o tom, že budeme spát na rozkládacím gauči jsme při sjednaní ubytování nevěděli. Ten gauč pro dvě osoby opravdu nebyl, takže manžel celou dovolenou spal na nafukovací matraci :-( Takže na dovolené, kam si jedete odpočinout fakt nic moc.. Tu a tam otlučený nábytek a z jedné velké skříně padaly často dveře, takže jsme jí raději nepoužívali a jsem velice ráda, že nespadly nikomu na nohu. Všechno toto by nás asi tolik netrápilo, kdyby to odpovídalo ceně. Cena 28000kč jen za ubytovaní v tomto obyč apartmánu na 7 nocí je opravdu vysoká. Místo jako takové špatné nebylo, cena prostě neodpovídala.. Nevím zda za to může CA nebo CK.
Na dovolenou jsme se celá rodina velmi těšili. Bohužel po příjezdu jsme byli docela zklamaný. Při sjednání ubytovaní jsme měli mít výhled na moře, což tedy bylo, ale ubytovaní v apartmánu neodpovídalo nabídce ani ceně. Měli jsme mít apartmán pro 4 osoby.. Nakonec jeden pokoj s dvěma postelemi a místnost s rozkládacím gaučem a menší kuchyňkou. Bohužel o tom, že budeme spát na rozkládacím gauči jsme při sjednaní ubytování nevěděli. Ten gauč pro dvě osoby opravdu nebyl, takže manžel celou dovolenou spal na nafukovací matraci :-( Takže na dovolené, kam si jedete odpočinout fakt nic moc.. Tu a tam otlučený nábytek a z jedné velké skříně padaly často dveře, takže jsme jí raději nepoužívali a jsem velice ráda, že nespadly nikomu na nohu. Všechno toto by nás asi tolik netrápilo, kdyby to odpovídalo ceně. Cena 28000kč jen za ubytovaní v tomto obyč apartmánu na 7 nocí je opravdu vysoká. Místo jako takové špatné nebylo, cena prostě neodpovídala.. Nevím zda za to může CA nebo CK.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Petra J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Velmi příjemné klidné místo, nepřelidněno, ale né příliš vhodné pro rodiny s malými dětmi.
Velmi příjemné klidné místo, nepřelidněno, ale né příliš vhodné pro rodiny s malými dětmi.
Pláže přímo pod apartmány, převážně skalnaté, ale prostorne na leženi, menší oblázková pláž pro děti, jinak vhodnější spíše pro větší děti a dospělé. Obuv do vody nutná. Pláž pro psy, FKK
StravaMy měli stravování vlastní.
UbytováníApartmány jsou vybaveny velmi jednoduše, jen základní nádobí, klimatizované, kávovar, tv, čisto.
SlužbyKaždé tři dny výměna ručníků. Jinak v areálu obchod, 3x restaurace, bazén, minigolf, tenis, možnost půjčení kol a vodních skůtrů, vodní skákací hrad.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jiří B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dobry
dobry
velmi spatne
Ubytovánívelmi dobry
Službydobry
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naše dovolená byla plná zážitků. Poznali jsme úžasná místa, například národní park Kamenjak, kde byl pro mé děti vrcholem skok ze skály. Okolní města jako Rovinj a Medulin jsou skvělá místa na výlety a Rovinj je nádherný! Kromě ubytování jsme byli se vším spokojeni.
Naše dovolená byla plná zážitků. Poznali jsme úžasná místa, například národní park Kamenjak, kde byl pro mé děti vrcholem skok ze skály. Okolní města jako Rovinj a Medulin jsou skvělá místa na výlety a Rovinj je nádherný! Kromě ubytování jsme byli se vším spokojeni.
Snadno přístupné, každý si najde to své, pro majitele psů je také vyhrazené oplocené místo. I když večer rádi přecházeli do části s postupně se prohlubujícím dnem pro malé děti. Za použití lehátka a slunečníku je třeba zaplatit zvláštní poplatek.
StravaPolopenze, pro naše starší dítě jsme požadovali bezlepkovou stravu. Všechno jsme dostali bezchybně!!! Děkujeme!
UbytováníNáš apartmán byl čistý a plně vybavený, i když jsme si objednali polopenzi. Za klimatizaci bylo třeba zaplatit zvlášť hned při přihlášení na recepci, poté dostali kartu. Free Wi-Fi funguje pouze na recepci. Byla zde také televize, ze 34 kanálů podle seznamu byl i maďarský. To se však neosvědčilo... fungoval pouze slovenský 2. Jeden malý pokoj na spaní, děti spaly v kuchyni na rozkládací posteli, ale pak nezbylo moc místa na pohyb. Jeden malý šatník, do kterého se čtyři osoby nevešly.
SlužbyVoda v bazénu je také mořská voda, smíchaná s chlórem. Hrozně pálí oči! Samozřejmě se zde také muselo platit za použití slunečníku a lehátka! Je zde také půjčovna kol, kterou jsme využili. Animátoři byli profesionálové, rozhýbali všechny.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...