Ivona P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Ubytování v hotelu bylo skvělé. Nejvíce bych vyzdvihla velmi příjemný a ochotný personál hotelu a hotelové restaurace. Hotel je velmi dobře situovaný s krásnou rozlehlou a udržovanou zahradou.
Ubytování v hotelu bylo skvělé. Nejvíce bych vyzdvihla velmi příjemný a ochotný personál hotelu a hotelové restaurace. Hotel je velmi dobře situovaný s krásnou rozlehlou a udržovanou zahradou.
Se stravou jsme byli velmi spokojeni, obzvláště s několikachodovými večeřemi. Snídaně byli trochu slabší, ale to nám nevadilo. Vše co nebylo na 100 procent, nahrazoval úžasný a milý personál.
UbytováníPokoj a vybaveni bych ocenila spíše 3 hvězdami, ale jinak byl pokoj čistý, denně uklízený.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









