Radmila V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2024
Livigno jsme navštívili už min.10x. V hotelu Lanz jsme byli poprvé. Středisko je fantastické. Všude dostupnost skibusy.
Livigno jsme navštívili už min.10x. V hotelu Lanz jsme byli poprvé. Středisko je fantastické. Všude dostupnost skibusy.
Snídaně nebyly příliš bohaté. Stalo se, že 15 min.pozačátku už nebylo preferované pečivo. Večeře naopak výborné.
UbytováníPokoje prostorné. Jen ve 4.patře byl náš pokoj oddělený od vedlejšího pouze zamčenými šoupacími dveřmi. Naštěstí za nimi nikdo nebyl ubytovaný. Uvítali jsme výtah, kterým bylo možné dojet až do prostoru lyžárny.
SlužbyPokoje vždy uklizené. Veškeré info nám bylo podáno v kteroukoliv denní dobu v angličtině i němčině
SportDostatek sněhu, žádné velké fronty na vlek, sjezdovky upravené
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







