Radmila Vlková
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná dovolená, místo❤️
Krásná dovolená, místo❤️
200m od hotelu pláž, obchody, kousek půjčovna aut.
StravaDostačující strava, výběr ovoce, zelenina, vybrali jsme si vždy.
UbytováníUbytování jsme měli v pořádku, výhled na moře, ochotný, milí personál, když jste nechtěli do pokoje nešli, čisto,.
SlužbyOchota, vstřícnost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







